از افکار به کسب درآمد: در اینجا همه چیز شما نیاز به راه اندازی پادکست خود را

در خانه گیر کرده هنوز ؟ شما همچنین ممکن است شروع که پادکست شما شده است صحبت کردن در مورد سال.

اگر شما نمی دانید که در آن برای شروع هیچ نگرانی. وجود دارد بسیاری از دوره های آنلاین طراحی شده برای کمک به گرفتن آغاز شده است. یکی از مورد علاقه ما است پادکست مانند یک رئیس دوره طراحی شده است به شما یاد می دهد همه چیز شما نیاز به دانستن به منظور راه اندازی پادکست خود را – از افکار به کسب درآمد.

شما شروع خواهد شد با تنگ کردن هدف از پادکست خود را تعریف خود را از مشاهده و کشف که شنوندگان خود هستند. شما خواهد شد و سپس حرکت بر روی قالب ایجاد محتوای فوتی و فوری و یادگیری سرمقاله مرزهای منظور بهتر پادکست خود را. هنگامی که شما همه این که شما شیرجه رفتن به تمام تکنولوژی و لجستیک – از یادگیری چگونه برای ضبط و ویرایش و ارائه پادکست های خود را با مجموع سهولت.

یکی از بهترین بخش در مورد این بسته نرم افزاری است که شما نمی تواند به یادگیری فقط از هر کسی. در واقع این هفت-ماژول کلاس تدریس توسط چهار متخصص در زمینه: کاتلین شانون بنیانگذار یک بوتیک نام تجاری و مشاوره آژانس که در آن او کمک کرده است هزاران نفر از معماران و طراحان با موفقیت (و اصیل) با نام تجاری و موقعیت خود را به مخاطبان خود; امیلی تامپسون یک مربی کسب و کار است که کمک می کند تا خرده فروشان و سازندگان مربیان و طراحان توسعه یک مدل کسب و کار آنلاین است که آنها را نگه می دارد در حال رشد; Paul Jarvis یک طراح و نویسنده ای که کار می کرد با هر کس از استیو نش و شکیل اونیل به مایکروسافت و مرسدس بنز و جیسون Zool کارآفرین و نویسنده است که بهترین راه برای ایجاد یکی از اولین رسانه های اجتماعی بازاریابی شرکت IWearYourShirt.

بین چهار نفر از آنها ایجاد پادکست که نشسته در بالای رتبه بندی اپل پادکست گردآوری بیش از 7.5 میلیون دانلود در حالی که همچنین تولید نزدیک به $1M درآمد. با آنها به عنوان مربيان شما خواهد بود ،

شما می توانید نمره عمر دسترسی به این آموزش فقط برای $59.99 – عظیم 72 درصد آن هزینه های معمول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>