رییس انجمن ملی فدرال قضات به نام یک جلسه اضطراری روز شنبه برای رسیدگی به نگرانی در مورد دخالت وزارت دادگستری مقامات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاسی حساس موارد, رئیس گروه روز دوشنبه گفت:.

فیلادلفیا ایالات متحده در منطقه قاضی سینتیا Rufe که ریاست مستقل فدرال قضات ارتباط گفت: گروه “نمی تواند صبر کنید تا آن بهار کنفرانس به وزن در یک بحران است که احاطه وزارت دادگستری و دادستان کل ویلیام Barr.

“وجود دارد مقدار زیادی از مسائل است که ما را نگران می کند,” Rufe گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “ما صحبت کنید همه از این طریق است.”

Rufe نامزد به نیمکت توسط جورج دبلیو بوش رئیس جمهور گفت: این گروه از بیش از 1000 فدرال حقوقدانان به نام برای جلسه هفته گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد دادستان اولیه برای صدور حکم پیشنهاد برای دوست خود راجر سنگ و وزارت دادگستری رد آنها.

تهمت نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در قاضی فدرال است که مجموعه ای به ریاست در سنگ صدور حکم شنیدن پنج شنبه.

“این قاضی قرار داده است که پل Manafort در سلول انفرادی چیزی نیست حتی کانگستر آل کاپون تا به حال به تحمل؟” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در هفته گذشته با اشاره به ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون. “چگونه او را درمان کج هیلاری کلینتون ؟ فقط درخواست!”

جکسون زندانی Manafort تهمت سابق انتخابات ریاست جمهوری قبل از محکومیت او در دو جداگانه تقلب مالی موارد پس از او به دنبال رشوه دادن با شاهدان بالقوه.

Rufe گفت: قضات’ association است که “تمایل به درگیر شدن با جریان مورد” اما او ابراز پشتیبانی قوی برای جکسون.

“من در رابطه با نحوه خاص قاضی را قانون” گفت: Rufe, ستایش جکسون شهرت. “ما در حال حمایت از هر یک قاضی فدرال که چه چیزی مورد نیاز است.”

غیر معمول نگرانی های ابراز شده توسط قضات’ گروه می آید در پی به همان اندازه غیر معمول کردند. بیش از 2000 دادگستری سابق گروه مقامات به نام Barr به استعفا یکشنبه ادعا خود را از دست زدن به سنگ مورد “آشکارا و بارها و بارها مسخره” اصل برابر عدالت است.

“اگر چه مواقعی وجود دارد که رهبری سیاسی مناسب وزن در فرد تعقیب آن است که بی سابقه برای بالا گروه رهبران به ابطال خط دادستان که به دنبال تاسیس سیاست به منظور ارائه درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور به عنوان دادستان کل بر, آیا در سنگ مورد” نامه ای می خواند.

مدافع-in-chief: با DOJ مداخله در Roger سنگ مورد ویلیام بر سمان نقش خود را به عنوان برگ برنده متحد

یک پیام برای رئیس جمهور: Barr می گوید تهمت توييتها آن را غیر ممکن است برای من برای من کار’

سنگ یافت شد گناه در ماه نوامبر از دروغ گفتن به خانه کمیته اطلاعات و مانع بررسی آن به روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. 67 ساله ثابت در ایران سیاست نیز داشت به جرم تهدید بالقوه کنگره شاهد.

هفته گذشته دادستان توصیه می شود سنگ خدمت به هفت تا نه سال در زندان است. وزارت دادگستری رد آنها روز بعد باعث تمام چهار دادستان برای خروج از این مورد است. یکی از آنها استعفا داد و به طور کامل از وزارت دادگستری.

راجر سنگ جمله: چگونه دادستان توصیه می شود سفت حکم برای دیرین تهمت متحد

هفته گذشته حرکت در سنگ مورد بود و به دنبال آن در روز جمعه افشا که بر منصوب کرده بود خارج دادستان به بررسی پرونده از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. او در انتظار صدور حکم پس از شفاعت گناه به دروغ به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با سابق سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

فلین در میان اولین تعقیب آورده سابق وزارت دادگستری مشاور ویژه رابرت مولر در 22 ماه رسیدگی به روسیه را به دخالت در انتخابات 2016.

تصمیم به بررسی فلین مورد می آید به عنوان Barr مشغول است در بررسی به همان اندازه حساس و مهم از جمله در حال انجام تحقیقات جنایی را به ریشه های روسیه بررسی است.

دادستان کل اذعان کرده است وزارت دادگستری است ارزیابی اطلاعات ارائه شده توسط رودی جولیانی تهمت شخصی وکیل است که به دنبال تار رئیس جمهور بالقوه ریاست جمهوری رقیب جو بایدن و احیای یک بی اعتبار نظریه است که اوکراین و نه روسیه دخالت در انتخابات است.

سهشنبه فدرال قضات به تشکیل از طریق یک کنفرانس تلفنی که شامل 15 تا 20 افسران و اعضای انجمن کمیته اجرایی Rufe گفت.

تاسیس در سال 1982 1100-عضو انجمن پشتیبانی “عادلانه و بی طرفانه و مستقل قوه قضاییه” با توجه به وب سایت خود را.

Rufe گفت که این گروه تصمیم گرفته است که چگونه آن را گزارش نتیجه آن جلسه اگر در همه. “ما نه تنها می تواند صبر کنید تا آوریل برای بحث در مورد مسائل از اهمیت این” او گفت:.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان جکسون به وظیفه در توییتر در هفته گذشته یکی دیگر از فقیه – منطقه کلمبیا ارشد ایالات متحده در منطقه قاضی بریل هاول – به نظر می رسد تجمع به جکسون ،

“قضات این دادگاه پایه خود را صدور حکم تصمیمات در نظر گرفتن دقیق از واقعی ثبت شده در مورد قبل از آنها قابل اجرا از صدور دستورالعمل و قانونی عوامل ارسالی از احزاب مشروط و قربانیان; و خود قضاوت و تجربه” هاول گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “انتقاد و یا فشار یک عامل نیست.”

کمک: کریستین فیلیپس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de