ادعا: با استفاده از ایبوپروفن هنگامی که شما coronavirus می تواند علائم بدتر

یک فرانسوی سلامت رسمی توییتی یک هشدار برای coronavirus بیماران با استفاده از ایبوپروفن بیش از آخر هفته کمک جرقه زنگ در میان بسیاری از کسانی که از ترس شایع درد و تب درمان می تواند به اثبات مضر به مردم در سراسر جهان به طور فزاینده ای تبدیل شدن به بیمار در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

حدیثی داستان در مورد تجارب افراد دریافت کرده اند و بین المللی با توجه به راهنمایی از کارشناسان بهداشت و درمان شده است در زمان مشخص نیست. نشریات باید ذکر اساتید و پزشکان ارائه به ظاهر متضاد در ماده است.

یک استاد به بی بی سی گفت که مطالعات قبلی مرتبط ایبوپروفن به بدتر شدن عفونت های تنفسی وجود ندارد اطلاعات قوی در COVID-19 به طور خاص. کارشناسان دیگر اساسا رد نگرانی در مورد ایبوپروفن در مصاحبه با نیویورک تایمز در حالی که اشاره کرد که اجتناب از مسکن ها ممکن است کمک به سیستم ایمنی بدن مبارزه با ویروس.

برای کسانی که زیر این موضوع از آمریکا این موضوع می تواند حتی سخت تر به درک که یکی از جایگزین ایبوپروفن می رود با نام های مختلف در اروپا است.

چه coronavirus را به بدن شما ؟ همه چیز به دانستن در مورد روند عفونت

تخت بیمارستان: ما بیمارستان ها را اجرا خواهد کرد از تخت اگر coronavirus موارد سنبله

آنچه شناخته شده در ایالات متحده آمریکا به عنوان استامينوفن – فروش تحت نام های تجاری از جمله تیلنول است – به نام پاراستامول در اروپا است.

همچنین برخی از گیج کننده واژگان: ایبوپروفن است که بخشی از گسترده تر دسته ای از داروها به نام داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی یا NSAIDs.

هر دو استامینوفن و ایبوپروفن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان تب و درد همراه با COVID-19 با توجه به سازمان پزشکی اروپا.

چه کارشناسان می گویند: شواهد کمی وجود دارد اما برخی از نشان می دهد احتیاط

وجود اجماع در میان کارشناسان در مورد عدم وجود شواهد کافی وجود ندارد به طور گسترده ای پذیرفته شده اطلاعات در مورد ایبوپروفن و COVID-19. بسیاری از سازمان های معتبر توصیه کرده اند که احتیاط در ماده و اغلب نشان می دهد استامينوفن به عنوان احتمالا بهتر از درمان است.

روشن و به روز هدایت آمد چهارشنبه از عمده سازمان بهداشت زمانی که از خدمات بهداشت ملی انگلستان جلب توجه به توصیه های زیر:

وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهد قوی که ایبوپروفن می تواند coronavirus (COVID-19) بدتر است.

اما تا زمانی که ما اطلاعات بیشتر را پاراستامول در درمان علائم کروناویروس, مگر اینکه پزشک به شما گفته است پاراستامول است برای شما مناسب نباشد.

اگر شما در حال حاضر مصرف ایبوپروفن و یا دیگر غیر استروئیدی ضد التهابی (NSAID) در مشاوره از یک پزشک نیست و مصرف آن را متوقف و بدون چک کردن برای اولین بار.

یکی دیگر از بیمه خدمات درمانی سند در مورد درمان COVID-19 در کودکان بستری شده در بیمارستان توصیف پاراستامول به عنوان “خط اول” از تب درمان است.

همچنین روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی سخنگو تایید کرد به ایالات متحده آمریکا امروز در حالی که سازمان آگاه بود از نگرانی در مورد استفاده از داروهای غیر استروئیدی در درمان COVID-19 که هنوز صادر نشده است هر گونه راهنمایی های جدید.

“است که جمع آوری شواهد بیشتر در مورد این موضوع قبل از ساخت یک پیشنهاد رسمی اما پس از یک بررسی سریع از ادبیات آگاه نیست بالینی منتشر شده و یا جمعیت مبتنی بر اطلاعات در مورد این موضوع” می خواند یک ایمیل فرستاده بیانیه ای از مسیحی Lindmeier.

قبلا Lindmeier توصیه می شود افراد خود درمان COVID-19 عفونت با استفاده از پاراستامول یا استامینوفن با توجه به AFP.

کارشناسان دیگر متمرکز بوده و اظهارات خود را در فقدان شواهد در اطراف موضوع است.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در این زمان و موقعیت در یک شنبه JAMA Network پرسش و پاسخ فیلم.

“من را دیده اند و نه هر شرکت داده نشان می دهد که یک مشکل وجود دارد و یا اثبات وجود یک مشکل نیست,” او گفت:.

او همچنین گفت: پزشکان به طور گسترده ای بر این باورند تیلنول است بهترین راه حل برای کاهش تب در صورتی که هدف اصلی از درمان است.

فقدان شواهد بر این موضوع نیز برجسته شده در سازمان پزشکی اروپا انتشار چهارشنبه با اذعان به گزارش ادعا ایبوپروفن می تواند coronavirus علائم بدتر است.

“در حال حاضر هیچ شواهد علمی ایجاد یک پیوند بین ایبوپروفن و بدتر از COVID‑19. EMA است وضعیت را از نزدیک و بررسی خواهد شد هر گونه اطلاعات جدید است که در دسترس می شود در مورد این موضوع در زمینه همه گیر” این بیانیه می خواند.

حاکم ما: اطلاعات کافی نیست

وجود دارد نه به اندازه کافی اطلاعات برای اطمینان بگوید که آیا ایبوپروفن می کند یا نمی کند coronavirus علائم بدتر است.

تا زمانی که اطلاعات بهتر و گسترده اجماع در میان بهداشت حرفه ای شما باید با شک و تردید از گزارش ساخت پتو ادعا می کند نیست.

به دلیل عوارض جانبی بالقوه وجود دارد و با هر دو استامینوفن و ایبوپروفن بیماران ممکن است نیاز به یک دکتر تماس بگیرید به بحث در مورد گزینه های درمان خود.

تب کمک به بدن در مبارزه با عفونت پس از یک دکتر می تواند به ارائه مشاوره در مورد که دارو شما باید یا این که آیا شما باید دارو در همه.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • سازمان پزشکی اروپا: EMA می دهد مشاوره در مورد استفاده از غیر استروئیدی ضد التهاب برای COVID-19
  • خدمات درمانی: راهنمایی برای مدیریت بالینی از کودکان بستری در بیمارستان با ثابت COVID-19
  • ملی بهداشت خدمات: اقامت در خانه مشاوره-Coronavirus (COVID-19)
  • مصاحبه: Coronavirus به روز رسانی با Anthony Fauci, MD – مارس 18, 2020 #JAMALive
  • AFP: اجتناب از مصرف ایبوپروفن برای COVID-19 علائم: که
  • توییتر: @olivierveran در توییتر مارس 14 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de