نظر

شده است وجود دارد یک توده عجایب-در میان دموکرات استقرار به عنوان برنی ساندرز’ همچنان به افزایش در پای صندوقهای رای است. در دو نظرسنجی منتشر شده روز سه شنبه سناتور ورمونت باز کرده است تا یک دو رقمی سرب بیش از نزدیک ترین رقابت های مقدماتی حزب دموکرات.

این ناامیدی باعث شده است که بسیاری از دموکرات ها به مناظر خود را در مجموعه سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به عنوان مرد خواهد شد که همه ما را نجات دهد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در ابتدا او باید برای نجات ما از برنی ساندرز. این تاجر میلیاردر به پرداخت یک پنی برای هر نقطه او افزایش یافته است در نظر سنجی های ملی برای رسیدن به قبل از نسیم ناجی جو بایدن.

برای بسیاری از اولیه فصل politicos مفسران و روزنامه نگاران را رد کرد ساندرز نامزدی در بهترین حالت و یا حمله و تحریف آن در بدترین حالت با نیویورک تایمز هیئت تحریریه myopically مقایسه ساندرز به تهمت و تماس خود را با سیاست نسخه “بیش از حد سفت و سخت, تست نشده و تفرقه.” چگونه اغلب ما از شنیدن این ادعا با فالگیر یقین “دموکراتیک سوسیالیستی هرگز رئیس جمهور منتخب در ایالات متحده است ؟

شما می دانید که دیگری را “هرگز” انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا? سابق واقعیت تلویزیون ستاره با صفر حاکم بر سیاست و یا تجربه که حملات جنگ قهرمانان پدر و مادر از جنگ قهرمانان بالند در نوار مورد گرفتن زنان توسط p___y و…خوب شما به نظر من.

این است که می گویند که به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد — پس از improbably برنده شدن در یک جمهوری خواه اولیه ستایش تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی حمله به خانواده بوش از جنگ عراق و چالش های دیگر که قبلا گاو مقدس در سمت راست است که هر کسی می تواند تبدیل شدن به رئیس جمهور است. آن را به نقطه چگونه زمین منتقل شده در شرایط از آنچه ممکن است در سیاست. قوانین قدیمی به سادگی انجام نمی شود بنابراین ما باید با استفاده از آنها.

این درست است که در یک نقطه تماس خود را یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” خواهد بود یک پل بیش از حد برای بسیاری از رای دهندگان از جمله دموکرات ها. اما قبل از اینکه مردم شروع به درک چگونه unmoored آمریکا سیستم سرمایه داری است که از هر گونه حس اخلاق یا اخلاق. سطح نابرابری اقتصادی و رنج از فقدان مراقبت های بهداشتی مناسب خرد کردن بدهی و تبعیض آمیز و نژادپرستانه برای سود حبس سیستم در یکی از ثروتمندترین کشورهای شگفت آور است. مردم خسته از کار بدون توقف تلاش برای زنده ماندن از لحاظ مالی در یک سیستم است که dangles هویج از ثبات مالی یا ثروت همیشه کمی دور از دسترس به جز یک مورد علاقه ، هیچ چیزی در مورد این طبیعی است که اساسا برنی ساندرز’ به اصطلاح “رادیکال” استدلال.

بلومبرگ را در “میانه خط’

به عنوان برنی جدید فویل بلومبرگ است تکان دادن “نسیم لین” بنر electability و این ادعا که برنی kooky مفاهیم (که فقط در نظر گرفته رفتار طبیعی در بسیاری از کشورهای صنعتی) بیش از حد برای رای دهندگان آمریکایی. این همان رای دهندگان که قطع دست خود را اگر شما رسیده خود را سوسیالیستی مدیکر یا امنیت اجتماعی است. هنوز قضیه بلومبرگ به عنوان electable تضعیف یکپارچه به بحث های عمومی. البته برنی کرایه فقط به عنوان به خوبی و گاهی اوقات بهتر از بلومبرگ در فرضی matchups در برابر تهمت اما electable moniker است به طرز مرموزی بازداشته او را.

عزیز اخبار رسانه ها: روشن نمی 2020 دموکراتیک بحث به مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند توییتر علوفه

از آن زمان به واقعی: مایکل بلومبرگ است نامزدی که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

آنچه در نهایت را دموکراتیک استاندارد حامل electable است توانایی خود برای تحریک و به نوبه خود از رای دهندگان. این است که چرا مربوط ترین موضوع برای برنی electability استدلال شده است بر ضعف تاریخچه جذب آفریقایی آمریکایی پشتیبانی می کند. در حالی که او ساخته شده تاخت و تاز قابل توجهی پس از سال 2016 خیلی از بحرانی که رای گیری بلوک قفل شده است تا با جو بایدن. اما این تغییر. روز سه شنبه NPR/PBS NewsHour/Marist یافت که برنی تنگ است که به فاصله فقط سه امتیاز و او در صدر بلومبرگ با 12 امتیاز.

در هر صورت, آن را سخت به این باور است که شهردار که گسترش “توقف و frisk” در شهر نیویورک و در دفاع از آن تمام راه را تا یک ماه قبل از او اعلام کرد نامزدی خود را در حال رفتن به تحریک سیاه رای دهندگان به خصوص جوان سیاه رای دهندگان را ساخته اند که اولویت خود را برای برنی آشکار. که برای ماده, چرا هر دموکراتیک رای دهندگان را بدون در نظر گرفتن نژاد بود هیجان زده در مورد یک نامزد که فاقد تخیل به درک که تحت درمان مانند یک جنایتکار فقط برای موجود خواهد بود یک حادثه تجربه به صورت سیاه و سفید و قهوه ای مردم ؟

علاوه بر این, بلومبرگ عملکرد در اولین دموکراتیک اولیه بحث شب گذشته بود مغرور و underwhelming. او به شدت ادعا کرد که NDA را در شرکت خود را امضا کرده بودند “توافق طرفین” و حاضر به توافق به آنها اجازه صحبت می کنند آشکارا در مورد تجارب خود را برای شرکت خود را. او تصادفا از طریق یک توضیح از توقف-و-frisk ادعا “آن را خارج از کنترل” هنگامی که او کسی است که تا به حال در مجموع کنترل بیش از آن. در پاسخ به برنی مشاجره که میلیاردرهای نباید وجود داشته باشد بلومبرگ ادعا کرد او دادن تمام پول خود را دور. اما تلاش برای خرید راه خود را به ریاست جمهوری خیریه نیست. او از دروازه حمله ساندرز ادعا او تا به حال هیچ شانس به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او را ترساندن رای دهندگان در حد متوسط.

بایدن رای دهندگان پشت برنی

اما یک Buzzfeed خبرنگار مورد بررسی در حد متوسط دموکراتیک رای دهندگان در یک بایدن آیووا رویداد ماه گذشته و یکی پس از دیگری گفت: با وجود نگرانی های خود را در مورد ساندرز آنها می کشیدن اهرم برای او اگر برنده نامزدی.

بدون شک وجود دارد که اگر برنی است نامزد جمهوریخواهان ادامه خواهد داد به تلفیق دموکراتیک سوسیالیسم با کمونیسم و وانمود کند که ونزوئلا است ساندرز’ ایده آل جامعه حتی اگر برنی گفت: او یک دموکرات سوسیالیستی در ورید از کشورهای اسکاندیناوی به جهان شادترین مردم است. جمهوری خواهان را به دروغ در مورد آنچه برنی معتقد است همان راه آنها را به دروغ در مورد هر کس می شود حزب دموکرات نامزد.

دموکرات ها آموخته اند که باید در حال حاضر به شما اجازه می دهد جمهوری خواهان انتخاب نامزدهای خود را برای آنها. به یاد داشته باشید زمانی که عقل متعارف در سال 2016 گفت: Nancy Pelosi باید جایگزین این دلیل که جمهوری خواهان با استفاده از او به عنوان یک پروکسی برای حمله به تمام دموکرات ها به عنوان بیش از حد لیبرال و از لمس? “پس از دموکراتها زیان های نانسی پلوسی, تبدیل به نمادی از آنچه رفت را اشتباه” نیویورک تایمز تیتر blared پس از انتخابات 2016. Pelosi موفق به چسبیدن به قدرت و جمهوریخواهان ساخته شده, سان فرانسیسکو, پل های بسیاری از خود را تا سال 2018 کمپین تبلیغات علیه دموکرات ها در نوسان مناطق. در عین حال دموکرات ها در زمان بازگشت به خانه با بزرگترین midterms حاشیه در تاریخ است. سپس پلوسی به عنوان یکی از رهبران دموکرات قادر به به طور موثر و ایستادگی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

در نهایت وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که رای دهندگان هستند که با انگیزه در هر راه با ایدئولوژی این چرخه. افرادی که بیشتر از ترس از پرداخت کننده تک سیستم مراقبت های بهداشتی و دانشگاه آزاد از آنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خزنده استبداد هستند احتمالا دموکراتیک رای دهندگان و یا حتی دموکراتیک تکیه مستقل.

برنی سوسیالیسم نیست کمونیسم

بلومبرگ تمسخر برنی نمایش به عنوان “کمونیسم” در شب گذشته در بحث انعکاس جمهوری خواه صحبت کردن امتیاز. در مبارزات انتخاباتی سال گذشته ساندرز توضیح دیدگاه خود چگونه دموکراتیک سوسیالیسم کار می کنند: این “یک اقتصاد است که در آن شما باید ثروت ایجاد شده توسط بخش خصوصی اما شما باید توزیع عادلانه این ثروت و شما مطمئن شوید که آسیب پذیر ترین افراد در این کشور به خوبی انجام می دهند.”

هر چه ترس مردم در مورد برنی دموکراتیک سوسیالیسم, این واقعیت باقی می ماند و او را در حال اجرا برای رئیس جمهور نیست, پادشاه, ایالات متحده است. برخی از راه حل های مرده و دیگران کمتر. اما او نمی تواند تصویب هر یک از آنها را بدون حمایت کنگره است. این به این معنی او را مجبور به استفاده از خود را قلدر منبر را به این کشور در اطراف خود را از نقطه نظر اگر او می خواهد به تصویب تغییر دهید. رای دهندگان آمریکایی هستند و قادر به فهم این این.

آن را به خوبی زمان گذشته به دفن “برنی است unelectable” استعاره.

کیرستن قدرت سی ان ان اخبار تحلیلگر عضو ایالات متحده آمریکا امروز هیئت مدیره کانون. او در توییتر دنبال کنید: @KirstenPowers

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im