سهام ایالات متحده و بازده اوراق قرضه سقوط شنبه, گسترش جهانی تار و مار پس از یک کاهش شدید در قیمت نفت تشدید نگرانی در مورد رکود اقتصادی جهانی است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 1,800 امتیاز در حالی که استاندارد & ضعیف است 500 غرق 7 درصد. تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq Composite با کاهش 7 درصد. قراردادهای آمار 7 درصد روزانه پایین حد در مدت کوتاهی پس از افتتاح بل باعث توقف در تجارت برای 15 دقیقه.

نیویورک فدرال دوشنبه گفت: آن را به خود تزریق پول به سیستم مالی برای جلوگیری از این نوع از کمبود پول نقد است که تحت فشار قرار دادند تا بانک مرکزی کلید در کوتاه مدت نرخ بهره بالاتر از آن محدوده هدف در پاییز گذشته. بیش از چند روز آینده فدرال رزرو را افزایش می دهد یک نوع از وام از $100 میلیارد به 150 میلیارد دلار و یکی دیگر از 20 میلیارد دلار به حداقل 45 میلیارد دلار.

در حالی که این وام ها تا حد زیادی نشان داده اند ویژگی های تنظیمات و در حال برنامه ریزی برای از رده خارج این بهار بارکلیز گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که این حرکت به احتمال زیاد “رانده است و بیشتر رو به وخامت تمایلات بازار و رکود خطرات.”

جهانی سهام بودند تا پس از قیمت نفت سقوط تا آنجا که 30% قرار دادن قیمت نفت در سرعت خود را برای بدترین ضرر و زیان پس از شروع جنگ خلیج فارس در سال 1991. که لرزاند سرمایه گذاران که در حال حاضر رقیب با اختلالات اقتصادی از کشنده coronavirus. شیوع آلوده بیش از 110,000 نفر در سطح جهان با بیش از 500 عفونت گزارش شده در ایالات متحده

بازده اوراق قرضه طلا به پایین تاریخی با سرمایه گذاران هجوم آوردند به پناهگاه امن گوشه و کنار بازار به عنوان نگرانی شده اند این ویروس به شدت آسیب رشد اقتصادی است.

مالیات 2020: 7 مشترک تشکیل پرونده برای جلوگیری از اشتباهات در این سال

چه کسر مالیات و اعتبار می توانم ادعا؟: در اینجا 9 نادیده گرفته آنهایی که

“هر سهام عمده بازار است با چکش به عنوان قیمت نفت سقوط به دلیل یک جنگ قیمت پس از شکست از عربستان سعودی نفت-برش داد با روسیه بیش از آخر هفته” Nigel Green, مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار مالی مشاوره deVere گروه گفت: در یک توجه داشته باشید.

“نهایی تاثیر کاهش قیمت نفت خواهد شد که در حال حاضر آسیب پذیر اقتصاد جهانی که در تلاش برای مقابله با گسترش coronavirus ناشناخته مانده” سبز می گوید.

آخرین ذوب پایین در بازار انرژی را افزایش می دهد امکان از سهام در حال سقوط به بازار خرس و یا سقوط از 20 درصد از اوج اخیر با توجه به پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار.

“نفت در یک سقوط آزاد وضعیت بازار روسیه پس از ایجاد یک جنگ نفت, بالا بردن شانس از یک رکود اقتصادی جهانی” Cardillo گفت: در یک توجه داشته باشید.

عربستان سعودی تصمیم پس از اوپک موفق به اعتصاب یک معامله با متحدان خود در یک برش به تولید نفت. توافق را شامل سقوط در قیمت نفت خام ناشی از ویروس شیوع این اختلال در کسب و کار جهانی, تحلیلگران می گویند.

آمریکا قیمت نفت کاهش 23 ٪ به $32.04 در هر بشکه رسید. قراردادهای آتی نفت خام برنت بین المللی معیار کاهش یافته است 22 درصد به $35.55 در هر بشکه رسید.

از رفتن به دوشنبه S&P 500 شاخص کاهش یافته است 12 درصد از آن Feb. 19 رکورد, قرار دادن گسترده ای شاخص در اصلاح و یا یک قطره از 10 ٪ از بالا اخیر.

10 سال عملکرد خزانه داری که می افتد زمانی که سرمایه گذاران نگران ضعف اقتصاد از سر خود اسلاید در حال سقوط به 0.318%. معیار استفاده می شود به عنوان یک شاخص برای نرخ وام مسکن و وام خودرو.

در اروپا و لندن FTSE 100 غرق 6.6% و فرانکفورت را داخ سقوط 7 درصد. شاخص CAC 40 در فرانسه از دست 7.1%.

بازارهای سهام آسیا کاهش یافت به مدت یک شب. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 5.7% در حالی که استرالیا S&P/ASX 200 برگ ریزان 5.8%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص از دست داد 4 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im