داو منعکس resoundingly از هفته گذشته وحشیانه coronavirus مرتبط با فروش افزایش حدود 1,300 امتیاز در خبری که جهانی بانک های مرکزی بودند آماده ارائه محرک برای مبارزه با شیوع اثر بر اقتصاد و بازار.

دستاوردهای جبران کمی بیش از یک سوم از هفته گذشته تاریخی و زیان.

بسیاری از سرمایه گذاران نیز به احتمال زیاد حساب بازار غوطه ممکن است بیش از حد خطرات به اقتصاد و درآمد شرکت ها, برخی تحلیلگران می گویند.

“سرمایه گذاران تصمیم به نظر می رسید بیش از حد” می گوید: Chris Zaccarelli مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر مستقل مشاور داد.

شاید بیشتر قابل توجه او می گوید که بانک های مرکزی از جمله ایالات متحده فدرال رزرو در حال آماده کردن خود برای کاهش نرخ بهره و یا دیگر اقدامات برای تحریک وام گرفتن و فعالیت های اقتصادی است.

میانگین صنعتی داو جونز رسید بیش از 1,293 امتیاز یا 5 درصد به 26,703 در آن یکی از بزرگترین روز نقطه به دست آورید و تا کنون بیشترین درصد افزایش از ماه مارس 2009. S&P 500 رشد شاخص 136 امتیاز یا 4.6% به 3,090. Nasdaq اضافه شده 385 امتیاز یا 4.5% به 8,952.

با وجود این وانت در سهام و بازار اوراق قرضه نشان داد که سرمایه گذاران هنوز نگران است.

قیمت اوراق قرضه کاهش یافت و هل دادن بازده بالاتر پس از لمس یک رکورد دیگر کم پیش از آن در روز. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید افزایش یافت و به 1.15% از 1.12% اواخر جمعه.

جهش بزرگ در سهام پس از یک به خصوص وحشی بعد از معاملات روز شنبه زمانی که داو غرق بیش از 1 ، 000 امتیاز قبل از اواخر موج خرید در سمت چپ آن پایین 350.

“سرمایه گذاران باید خود را متقاعد است که بانکهای مرکزی به احتمال زیاد خواهد شد و حتی بیشتر accomodative به منظور اتصال کوتاه هر گونه آسیب های روانی” گفت: سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در CFRA.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی اعلام کرد به طور همزمان روز شنبه که آنها آماده هستند برای کمک به کشورهای آسیب دیده از coronavirus خود را از طریق اعطای وام اضطراری برنامه ها و ابزار های دیگر.

“ما استفاده از ابزار موجود به حد کمال ممکن” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass گفت: در یک بیانیه مشترک. “همکاری های بین المللی ضروری است.”

در این بیانیه تکرار مشابه وعده به عمل در صورت لزوم از فدرال رزرو در روز جمعه و بانک مرکزی ژاپن بیش از آخر هفته. برخی از تحلیلگران بر این باورند که تغذیه می تواند در کاهش نرخ بهره این هفته قبل از آن بعدی جلسه رسمی مارس 17-18. معامله گران قیمت در 100% احتمال که فدرال رزرو را کاهش دهد نرخ یک و نیم درصد در طول یا قبل از آن جلسه این ماه است.

علائم وجود دارد که تاثیر اقتصادی بود که در ادامه به کوه. اندازه گیری تولید خروجی سقوط ماه گذشته به پایین ترین سطح خود در تاریخ ثبت شده به عنوان شیوع ویروسی بسته کارخانه ها و اختلال در زنجیره تامین.

به طور جداگانه اقتصاددانان در گلدمن ساکس کاهش پیش بینی های خود برای رشد اقتصادی ایالات متحده به فقط 0.9 درصد در سه ماهه اول و به صفر آوریل تا ژوئن چهارم.

اما بدترین آسیب را به بازار ممکن است در صورتی که گسترش این ویروس در ایالات متحده آمریکا موجود Zaccarelli می گوید. اما اگر آن را به طور قابل توجهی بیشتر اینجا سهام به احتمال زیاد شاقول و حتی بیشتر به شدت او می گوید.

Coronavirus: به روز رسانی های زنده

برنامه ریزی یک سفر ؟ چگونه coronavirus ترس گسترش است و قرار دادن سفر در برزخ

‘یک نمونه اقتصادی ضربه’

این سازمان برای توسعه اقتصادی یک سازمان تحقیقاتی ساخته شده عمدتا اقتصادهای پیشرفته برش آن جهان پیش بینی رشد در یک گزارش دوشنبه. OECD گفت که حتی اگر وجود دارد تنها محدود شیوع بیماری در خارج از چین, اقتصاد جهانی رشد خواهد کرد فقط 2.4% در این سال, که پایین ترین قیمت از بحران مالی در سال 2009. پیش بینی مسابقات چندین خصوصی تخمین می زند.

اگر کشورهای دیگر در حال ضربه زدن با شیوع بیماری شبیه به چین رشد می تواند به عنوان کم به عنوان 1.5 درصد OECD گفت.

برای سرمایه گذاران مقدار زیادی از عدم قطعیت بیش از چگونه رفتار مصرف کننده و هزینه خواهد شد تحت تاثیر قرار شده است نگران کننده است.

“این یک نمونه اقتصادی ضربه” گفت: لایحه Strazzullo از منحنی بل تجارت. “اگر شهرستانها عمده در نوعی از یک مستند? چه خواهد شد که آیا به رستوران, سرگرمی, خرید, سفر ؟ آن را تقریبا غیر ممکن است برای بازی کردن از این است.”

هفته گذشته را تار و مار زدم عمده هر شاخص به آنچه ناظران بازار را “اصلاح” و یا سقوط از 10% یا بیشتر از یک قله است. ناظران بازار میگویند برای ماه که سهام آسیا شد و طولانی سر رسیده و دیگر به عقب برگشت. آخرین باری که بازار تا به حال یک قطره از آن اندازه بود که در اواخر سال 2018 زمانی که جنگ تجاری با چین افزایش و سرمایه گذاران نگران افزایش نرخ بهره.

شیوع ویروس آغاز شد که در مرکز چین بوده و تعطیل مراکز صنعتی در حال تخلیه مغازه ها و شدت چین دار, سفر در سراسر جهان است. بیشتر شرکت ها در حال هشدار به سرمایه گذاران است که منابع مالی خود را در آمار به دلیل اختلال در زنجیره تامین و فروش.

با توجه به این که اصلی اقتصادی تا کنون از شیوع ویروس در طرف عرضه اقتصاد و نه در طرف تقاضا سوالات خواسته شده که آیا شل تر سیاست های پولی خواهد شد هر گونه تاثیر معنی دار.

“برای همه صحبت از کاهش نرخ یک چیز کاهش نرخ نمی تواند انجام دهد این است که مردم به کار و زنجیره تامین پشت در حال اجرا دوباره گفت:” مایکل Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets.

محرک امیدوار است با این حال کمک به تقویت بازارهای آسیا پیش از آن. شاخص Nikkei 225 شاخص بسته 1% بالاتر در حالی که شانگهای کامپوزیت رشد شاخص 3.2%. معیار برای کوچکتر ارز در شنژن شروع به پریدن کرد 3.8% در حالی که کره جنوبی Kospi صعود 0.8%. این هانگ سنگ در هنگ کنگ 0.6%.

چین دیده می شود بسیاری از 90,000 یا پس ویروس موارد در سراسر جهان است. در ایالات متحده مقامات شمارش حداقل 80 مورد از این ویروس دو کشنده و نگرانی رانندگی برخی برای پاک کردن قفسه های فروشگاه های تمیز از آب بطری, ضد عفونی کننده دست و سایر ملزومات. هر دو مرگ مرد بودند با مشکلات بهداشتی موجود که در بیمارستان بستری شدند در واشنگتن است.

قیمت نفت نیز کاهش یافت به عنوان گران قیمت در چشم انداز کاهش تقاضا به عنوان یک نتیجه از شیوع ویروس. در هفته گذشته قیمت نفت چهار حدود 15 درصد است. روز دوشنبه معیار خام ایالات متحده شد تا $2.07 دلار 46.83 در هر بشکه رسید. برنت, استاندارد بین المللی, رز $2.28 دلار 51.95.

جک ولش: سابق مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک ساخته شده است که شرکت را به یک نیروگاه درگذشت

AT&T تلویزیون نقد و بررسی: عدم لهستانی, گم, مطالب mar AT&T جدید طناب-خدمات برش

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im