رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در کلرادو شنبه شب به میزبانی دومین تجمع این هفته. دنبال کنید برای به روز رسانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن آن پایان می رسد تا در کلرادو

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل عمدتا استاندارد بیخ و بن سخنرانی در یک تجمع در کلرادو اسپرینگز., پنج شنبه شب – هر چند او منحرف در چند کلید احترام می گذارد.

صحبت کردن قبل از تشویق جمعیت در Broadmoor جهان آرنا رئیس جمهور تبلیغ قوی آمریکا, اقتصاد, ناودان دولت برای سیاست های مهاجرتی خود و تبلیغ معاملات تجاری او امضا شده با مکزیک و کانادا و چند کشور دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در چهار روز نوسان از کشورهای غربی اهدای تا کمپین نقدی و برگزاری یک تجمع شبانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده جمعیت در کلرادو چند خط جدید:

او رفت و پس از مراسم اسکار, سوال که چرا آکادمی به بهترین عکس جایزه به انگل های فیلم کره جنوبی. او همچنین اخراج در بازیگر براد پیت در تماس تلفنی با “کمی عاقلانه مرد” برای یک سخنرانی که در آن او به شوخی در مورد تهمت را استیضاح محاکمه در سنا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها پیشنهاد شده است که کلرادو که هیلاری کلینتون در سال 2016 شد نه تنها در بازی بلکه که جمهوری خواهان برنده شدن در این دولت در یک “لغزش.” کلرادو رفته دموکراتیک در سه انتخابات ریاست جمهوری. هنوز هم تهمت کمپین مشاوران بر این باورند که آنها باید یک شات مناسب و معقول وجود دارد بسته به نامزد دموکرات.

در نهایت رئیس جمهور استفاده می شود راهپیمایی خود را به گسترش در نقد خود از دموکرات ریاست جمهوری بحث قرار گرفت که شب قبل از. او آموزش دیده بیشتر از او برای اولین بار در سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که از او به عنوان “مینی مایک” اظهار داشت که او “به خوبی انجام نمی شود.”

این تجمع وزن در 98 دقیقه است.

جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن: آسان برای ریاست جمهوری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت در استاندارد ریف در مورد ریاست جمهوری – اما اضافه کردن یک پیچ و تاب و جدید: ژاکت کت و شلوار خود را.

“این آسان برای ریاست جمهوری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طراحی یک مقایسه بین خود و غیر متعارف با رویکرد کاخ سفید با پیشینیان خود را.

“هرگز باز ژاکت خود را!”

مغلوب ساختن پیشی جستن دکمههای کت و شلوار کت و راه می رفت stiffy در اطراف بر روی صحنه در کلرادو به عنوان جمعیت را تشویق می کردند. رئیس جمهور افزود: به عنوان او اغلب می کند که اگر او عمل ریاست جمهوری هیچ کس به او گوش دهید زیرا آنها می شود خسته شدم.

“این فوق العاده بود با مردم کلرادو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک مسخره سیاستمدار صدای. “با تشکر از شما همه. شب به خیر.”

جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘به نظر می رسد مانند برنی نمی کند؟’

این صدا مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی پنج شنبه او را به صورت خاموش در برابر برنی ساندرز در انتخابات عمومی این سقوط.

“به نظر می رسد مانند برنی نمی کند؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک نقطه در طول راهپیمایی خود را در کلرادو اسپرینگز ، “دیوانه برنی.”

این می تواند افکار واهی و پوچ بر رئیس جمهور ، مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران گفته اند که آنها را به اجرا در برابر ساندرز باور خود را “سوسیالیستی در دستور کار” خواهد بود آسان به شکست است.

ساندرز و حامیان می گویند تهمت باید مراقب باشید آنچه که او خواسته است. آنها استدلال می کنند که ساندرز’ پشتیبانی در میان افراد جوان همراه با حزب دموکرات تمایل به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن را هموار کردن راه برای پیروزی است.

دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی کوری گاردنر در مرحله

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آورده چند مهمان بر روی صحنه در طول راهپیمایی خود را از جمله وقت جمهوری خواه ایالت کوری گاردنر. گاردنر سختی مواجه گشتند مبارزات انتخاباتی در دولت در این سال, اما مخاطب نمی دانم این از سخنان خود.

“ما در حال رفتن را به نفع خود. ما پیروز خواهیم شد زیرا ما معتقدیم در کلرادو” گاردنر گفت.

گاردنر با استفاده از مرحله خود را به نوسان در ایالت برنی ساندرز این presumptive جبهه دوم برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. هر چند تهمت اغلب feigns همدردی ساندرز و نیروهای خودی در درون حزب دموکرات او ادعا می کند در حال تلاش برای “سرقت” نامزدی از سناتور ورمونت.

گاردنر در زمان یک رویکرد متفاوت گفتن جمعیت است که “خطرناک” تغییر در سیاست اتفاق افتاده است در سال 2016 زمانی که ساندرز طلیعه “عادی از سوسیالیسم.”

— جان Fritze

معترضان حذف از تجمع

جمعیت شعار می دادند “چهار سال دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان راه می رفت از پشت تریبون در حالی که معترضان در حال حذف از ورزشگاه.

با توجه به خبرنگاران در ورزشگاه هفت معترضان شعار می دادند “قفل کردن او را.”

“بود که سریع بود که سریع” مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت: پس از آنها حذف, بالا بردن ابرو خود را در جهت خود را.

“او می رود به خانه مادر” او به شوخی. “مادر او را یک حامی بزرگ. او را بپرسید که ” این بود که شما که در ورزشگاه بزرگ?'”

“او باید مشکل را در خانه با پدر و مادر” او ادامه داد.

پیش از آن در شب مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره شد که در آن نا امن برای معترضان در تظاهرات.

ساوانا Behrmann

مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘باور نمی نظرسنجی’ (او در بسیاری از آنها)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اعتماد به نفس او برنده خواهد شد و انتخاب مجدد هر چند بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد او حتی با – و در برخی موارد از دست دادن به بسیاری از پتانسیل دموکراتیک رقبا.

مغلوب ساختن پیشی جستن راه حل که ساده است.

“باور نمی کنم, نظر سنجی,” او گفت: حامیان در راهپیمایی خود را در کلرادو اسپرینگز.

حداقل آنهایی که او را نشان می دهد انتهایی.

پیش از آن در شب مغلوب ساختن پیشی جستن خوانده نظرسنجی پس از نظرسنجی نشان داد که او برنده انتخابات ریاست جمهوری بحث بازگشت در سال 2016.

زمان نظر سنجی نشان می دهد که او را انتهایی در ایالات کلرادو می شود با تخفیف مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما,” او گفت:.

– دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات رسانه های خبری – از جمله فاکس

به طور معمول رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله رسانه های خبری در طول راهپیمایی خود را در کلرادو اسپرینگز.

کمتر معمول است: او مورد حمله فاکس نیوز.

“روباه نیست درمان ما راه آنها استفاده می شود به” مغلوب ساختن پیشی جستن به جمعیت گفت.

در حالی که تهمت ستایش فردی فاکس میزبان مانند Sean Hannity و Tucker Carlson او صرف مقدار زیادی از زمان در کلرادو اسپرینگز تجمع حمله یک روباه اخبار بخش است که در آن یک مفسر انتقاد خود را در بحث اجرای برنامه در سال 2016.

“من برنده هر یک از آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفاع از خود بحث اجرای.

در حالی که او مورد استفاده برای توصیف فاکس به عنوان مورد علاقه خود را با اخبار شبکه مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده ای با حمله به شبکه در ماه های اخیر در توییتر.

این نادر است برای شنیدن او حمله روباه – در طول و در یک تجمع.

“دوباره” او گفت: “این همان است.”

فاکس تحت فشار قرار دادند در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات در خصوص انتقاد خود را از کسب و کار لنگر نیل Cavuto.

Cavuto “یک نمایشگاه فرد عادلانه مرد گفت:” فاکس کسب و کار شبکه میزبان تریش ریگان.

دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد اسکار, براد پیت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق ستاره واقعیت که اغلب در مورد مذاکرات بدون زرق و برق رتبه های تلویزیون, زمان واکسن در صفحه نمایش بزرگ در روز پنج شنبه در یک خط جدید از حمله به اسکار.

“چقدر بد شد جوایز اسکار?!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای تشویق از حامیان در Broadmoor جهان عرصه در کلرادو اسپرینگز ،

رئیس جمهور شکایت: واقعیت این است که انگل جنوبی, کره ای, کمدی, هیجان انگیز, انتخاب شد, بهترین تصویر. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آکادمی باید انتخاب یک فیلم آمریکایی به جای.

“ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با استناد به اختلافات تجاری با سئول است. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا موافقتنامه تجارت آزاد با کره جنوبی در سال 2018 اما بارها گفت: کشور نیاز به کار بیشتر برای بازپرداخت واشنگتن از حضور نظامی ایالات متحده در امتداد مرز با کره شمالی.

تهمت نمی نگه دارید زبان خود فرد, بازیگران یا نه. او رفت و پس از براد پیت در خاص که موفق به کسب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در این سال برای بازی در فیلم Once Upon a Time in Hollywood. در سخنرانی پذیرش خود را پیت ترک خورده یک شوخی در مورد رئیس جمهور را استیضاح محاکمه.

“آنها به من گفت من فقط 45 ثانیه تا اینجا که 45 ثانیه بیش از سنا به جان بولتون در این هفته گفت:” پیت, مرجع سابق مشاور امنیت ملی بود که مجاز به شهادت توسط سنا در طول دادرسی که تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ پنج شنبه با توصیف پیت به عنوان یک “کمی عاقلانه مرد.”

جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید از عملکرد دموکراتها در بحث

رئیس جمهور تهمت لمس کردن در روز شنبه را چابک بحث دموکراتیک در طول رالی پنج شنبه.

او demeaned هستند “مینی مایک” بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک برای “نه به خوبی انجام می دهند.”

“من که قرار بود به او ارسال یک توجه داشته باشید گفت:” این آسان نیست برای انجام آنچه که من انجام آن است؟'”

بلومبرگ بود فشرده و سخت خود را در سال 2020 دموکراتیک رقبا بیش از ثروت خود را, نظرات گذشته در مورد زنان و توقف-و-frisk سیاست در نیویورک است.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما که هستیم در حال اجرا را در برابر” ماساچوست سناتور الیزابت وارن کنایه آمیز در یک نقطه و چهارشنبه. “یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و ” اسب رو لزبین,’ و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به راه آهن در برابر مینه سوتا سناتور ctq اعلام کرد که او “خفه” در بحث مرحله. رئیس جمهور ادامه داد: به تقلید از او خفگی در تریبون.

“او نمی توانستم نفس بکشم!” مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل از ادامه راه آهن در برابر او را برای یک زمان لحظه با سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg.

تیره و تار بین Buttigieg و Klobuchar بود که در پاسخ به یک سوال در مورد Klobuchar شکست به یاد آوردن نام رئیس جمهور مکزیک در یک مصاحبه قبلی. او demurred آن به عنوان “لحظه ای فراموشی” در طول چهار بحث است.

Buttigieg تحت فشار قرار دادند که Klobuchar بود “ردی” نامزدی وی در “واشنگتن تجربه” و این اشتباه بود برای او برای فراموش کردن نام او “به معنای واقعی کلمه در بخشی از این کمیته که نظارت بر این چیزها.”

Klobuchar در دفاع از خودش درخواست Buttigieg اگر او تا به حال او را به نام گنگ است.

“چه کسی می گویند چیزی شبیه به آن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن متعجب و متحیر در مورد ارز ادامه دارد که او فکر آن لحظه بود “پایان مبارزات انتخاباتی او در کتاب من است.”

Savannah Behrmann

لغزش ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات خوش بینانه در مورد کلرادو اما از آن شده است یک دولت دموکراتیک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حامیان در کلرادو اسپرینگز او را حمل کوه های راکی دولت در ماه نوامبر اخیر اما تاریخ می گوید از آن خواهد شد یک نبرد دشوار.

کلرادو رفته دموکراتیک در سه انتخابات ریاست جمهوری از جمله هیلاری کلینتون در 5 نقطه پیروزی بر مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

هنوز هم تهمت کمپین مشاوران بر این باورند که آنها باید یک شات مناسب و معقول بسته که نامزد حزب دموکرات است.

و تهمت خود را البته تراوش چیزی جز اعتماد به نفس.

“ما در حال رفتن به برنده کلرادو در یک زمین لغزش,” او گفت: تشویق جمعیت.

دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن تجلیل جنگ جهانی دوم دامپزشکان در رالی

برای دومین شب متوالی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از لحظه باز از راهپیمایی خود را به افتخار جانبازان جنگ جهانی دوم. مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که در این هفته نشانه سالگرد 75 از نبرد برای آیووا جیما.

“این شد یک, یکی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از نبرد قبل از اینکه ذکر است که سه نفر از جانبازان مبارزه بودند حضور در این تجمع است.

در طول تجمع در آریزونا در چهارشنبه تهمت افتخار 100-year-old Navy جانباز از جنگ جهانی دوم که انجام شد به صندلی خود را جلوتر از رئیس جمهور اظهارات.

“من نمی دانم اگر او آن را می داند اما او در حال حاضر پرطرفدارترین افراد مشهور در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او حتی ممکن است داغتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر باید بگویم.”

در فوریه. 19 1945 در ایالات متحده آمریکا تفنگداران دریایی راه اندازی یک دوزیست تهاجم در ایوو جیما ژاپن, لگد زدن به یکی از جنگ محوری جنگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مرحله در 7:25 بعد از ظهر کمی در پشت برنامه ریزی زمان شروع. او شروع به صحبت دو دقیقه بعد.

جان Fritze

برگ برنده مذاکرات در فضایی با نیروی فرماندار کلرادو

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی گرفته شده در این مرحله برای خود کلرادو رالی اما فضا نیروی است که در حال حاضر در اخبار.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس که در ملاقات با رئیس جمهور سرنشین نیروی هوایی, یک, در بیانیه ای گفت که وی مغلوب ساختن پیشی جستن به کلرادو خانه دائمی ایالات متحده در فضای ستاد فرماندهی.

پلیس یک دموکرات گفت اشاره کرد که دولت در حال حاضر در صفحه اصلی به چندین مربوط به فضا و تاسیسات. کلرادو اسپرینگز نیز به نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی.

“کلرادو خانه مناسب برای فضای فرمان بود و من هیجان زده به فرصت برای یادآوری به رئیس جمهور تهمت چرا که درست است” پلیس در بیانیه ای گفت.

فضا نیروی که مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی در سال گذشته به طور کلی برنده بزرگ تشویق خطوط در مغلوب ساختن پیشی جستن” ،

“من زمانی بیشتر از من وعده داده شده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تجمع جمعیت در ماه گذشته در نیوجرسی. “من هرگز به شما گفته در مورد فضا نیروی ما فضا زور!”

— جان Fritze و ترور هیوز

مغلوب ساختن پیشی جستن لمس کردن در کلرادو

نیروی هوایی یک لمس کردن در پترسون پایگاه نیروی هوایی در کلرادو اسپرینگز در مدت کوتاهی 5 p. m. EST. او تا به حال یک جلسه در هیئت مدیره این هواپیما با کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس قبل از وارد شدن به کاروان کاخ سفید گفت.

این تجمع برنامه ریزی شده است برای شروع در 7 p. m. EST

مغلوب ساختن پیشی جستن درگیر در بحث صحبت با هواداران که او را استقبال در فرودگاه.

رئیس جمهور پرسید: یکی از مونتاژ حامیان او چگونه فکر نیویورک مایکل بلومبرگ آیا در بحث.

“نبود قشنگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“شما برنده که بحث آقا!” یکی دیگر فریاد زد.

– دیوید جکسون و جان Fritze

تهمت می افزاید: کارولینای جنوبی تجمع به بسته بندی شده برنامه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اضافه شده است یکی دیگر از تجمع به خود برنامه: کارولینای جنوبی, رویداد است که برگزار خواهد شد در آستانه که دولت اولیه انتخابات.

تأکید بر آن-گرفتن-واقعی طبیعت از رئیس جمهور, انتخابات, سال, برنامه, برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن سه تظاهرات این هفته: کلرادو رویداد برای امشب یک ققنوس تجمع که روز شنبه و لاس وگاس برای جمعه.

او در حال حاضر رزرو رالی در شمال چارلستون کارولینای جنوبی در فوریه. 28 و شارلوت, N. C., در شب قبل از سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته در پلمتو دولت برای عدالت کیفری اصلاحات رویداد در ماه اکتبر — و او آخرین زمان تجمع مرحله وجود دارد در سال 2018 است.

جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات سنگ جلوتر از تجمع

قبل از خروج برای, کلرادو, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد یک زندانی مراسم فارغ التحصیلی در لاس وگاس – و از نشانه های او نمی خواهد بلافاصله عفو خود را دوست و متحد دیرین راجر سنگ.

“من قصد دارم به تماشای روند, من قصد دارم به تماشای آن بسیار نزدیک است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ساعت پس از سنگ بود محکوم به 40 ماه زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مانع روسیه بررسی است.

“و در برخی از نقطه من به یک عزم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “همه به عدالت رفتار شود. و این شده است یک نمایشگاه روند.”

رئیس جمهور گذشته اظهارات سنگ و تویت های اخیر – اضافه شده اند به حدس و گمان که در عفو است در آثار. مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کمپین نوسان در کشورهای غربی این هفته است.

“من دوست دارم برای دیدن راجر سنگ تبرئه,” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

جان Fritze و مایکل کالینز

جمعیت عظیمی خطوط در نزدیکی دماهای انجماد

هزاران نفر از حامیان بسیاری در مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک پیراهن و یا کلاه منتظر در نزدیک به دمای انجماد برای کلرادو اسپرینگز رالی برای شروع. یک صفحه نمایش بزرگ بازی کمپین تبلیغات و فیلم ها گفتن حامیان او که فقط تهمت می تواند قابل اعتماد برای تصمیم گیری مناسب برای آمریکایی ها.

پراکنده شعارهای “قفل او را تا” و “چهار سال دیگر” را شکست به صورت دوره ای در ساعت قبل از رئیس جمهور وارد شدند و ده ها تن از تجار به فروش می رسد پرچم پوستر و گره مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه به عنوان یک “ثبت نام رای دهندگان اعتصاب نیروی” منتشر پلانشت در دست است.

شرکت کنندگان گفت: آنها آمدند به پرداخت احترام به رئیس جمهور آنها اعتبار با تقویت اقتصاد ما و مرزها و حمایت از ارتش, محبوب علت در این شهر خانه به فورت کارسون های شایانی کوه روز قیامت تسهیلات و پترسون و Schriever پایگاه های نیروی هوایی.

“اقتصاد برای اطمینان و امنیت و مرز بیش از حد” گفت: کتی هاج 59 یک غیر نظامی گارد امنیتی در یکی از پایگاه های خود برای حمایت از رئیس جمهور است. “اما شغل شغل و شغل است.”

یک ویدئو بارها و بارها به یاد شرکت کنندگان که به عنوان یک رویداد خصوصی معترضان مجاز در داخل و که هر کسی که وقفه جمهور باید احاطه شده توسط حامیان فریاد “تهمت تهمت تهمت.”

بسیاری از شرکت کنندگان در رد این ایده است که جمهوریخواهان و رئیس جمهور در حال نژادپرستانه به جای این استدلال که صحت سیاسی فقط رفته بیش از حد است.

“من اهمیتی نمی دهند در مورد فصاحت و بلاغت است. او را به انجام آنچه که من قرار داده و من اعتماد به نفس می گوید:” ریک Bowhay, 61. “من فکر می کنم آن زمان برای آمریکایی ها به ایستادن و نیست این pablum آلمان صحت سیاسی آنها در تلاش برای نگه داشتن اسلاید ما را به. من افتخار می کنم از میراث من و کشور من است.”

Bowhay که بیکار است و زندگی در نزدیکی پناهگاه گفت: او با حضور در این تجمع برای نشان دادن حمایت برای رئیس جمهور ، او گفت: فکر می کردم این مهم برای محافظه کاران مانند او برای نشان دادن حمایت خود را برای رئیس جمهور در زمانی که او معتقد است که دموکرات ها در حال تلاش برای خرید رای از آفریقایی-آمریکایی ها با صحبت کردن در مورد ارائه غرامت به این کشور تاریخچه برده داری.

“من همه برای برابری تا زمانی که دموکرات ها و سوسیالیست ها به من آمد و گفت: ما باید به آنها پرداخت. فقط آن را همه چیز در مورد آرا,” او گفت:. “آنها در حال تلاش برای تلنگر اسکریپت به طوری که ما تبدیل شدن به وابسته به دولت است. و این کشور تاسیس شد و در آزادی.”

– ترور هیوز

مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری به کلرادو

واشنگتن – رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت خواهد شد در یک “نگه داشتن امریکا بزرگ” تجمع در کلرادو اسپرینگز خانه چمن از مسیحیان انجیلی را که تا بخش مهمی از فعالیت های سیاسی خود را پایه. این تجمع شروع می شود در 7 p. m. ET در Broadmoor جهان عرصه است.

کلرادو اسپرینگز ممکن است دوستانه خاک برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما این دولت است که انتظار می رود بار دیگر به یکی از مهمترین میدان نبرد در این سال انتخابات ریاست جمهوری مسابقه. مغلوب ساختن پیشی جستن از دست کلرادو به دموکرات هیلاری کلینتون با 5 درصد در سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن داستان: از شیکاگو پلیس به گریه تاجر مغلوب ساختن پیشی جستن حکایات اغلب تغییر با هر گفتن

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود در مرحله پیوست توسط کلرادو بهداشت ، کوری گاردنر جمهوریخواه است که در مواجهه با یک مشکل مجدد انتخابات است. گاردنر رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از سنا استیضاح آزمایشی در اوایل این ماه در یک تصمیم گیری است که او را به دست آورده تجلیل از تهمت اما یکی که دموکرات ها را به استفاده از گاز او در مسابقه آینده.

کلرادو اسپرینگز تجمع می آید در روز سوم از چهار روز نوسان از طریق کشورهای غربی که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است مخلوط کردن کمپین متوقف می شود با رسمی کاخ سفید در حوادث.

تهمت سعی در سرقت نور افکن شنبه با برگزاری یک تجمع در شهر فینیکس در همان زمان دموکرات ها به دنبال حزب خود را از نامزدی ریاست جمهوری شد بحث در لاس وگاس. او برنامه ریزی شده یکی دیگر از تجمع روز جمعه در لاس وگاس در نوادا ریاست جمهوری قفقاز.

آنچه در وگاس اتفاق می افتد…: بلومبرگ حمله وارن دعوا پشت ساندرز دارای ثابت: چگونه هر یک نامزد شانس در یک بحث و داد و بیداد کن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im