دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ققنوس رالی وزن آن در در بحث دموکراتیک انتقاد مایکل بلومبرگ

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود را به مرحله ققنوس در چهار شنبه برای یک تجمع که همزمان با دموکرات ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس.

تازه در اینجا به صورت زنده به روز رسانی.

و این که یک بسته بندی

مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید خود را ققنوس سخنرانی در 10:52 pm EST فقط به عنوان دموکرات بودند بسته بندی خود را در مناظره ریاست جمهوری در لاس وگاس.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات که زد تقریبا یک ساعت و نیم شد یک نمونه کمپین بیخ و سخنرانی کردن در برخی از موضوعات مورد علاقه خود را اعم از مهاجرت و اقتصاد و آنچه که او خواستار استیضاح “جعل.”

تهمت نیز در چند در دموکرات.

مایک بلومبرگ? “مینی مایک”‘ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

برنی ساندرز? “دیوانه برنی.”

الیزابت وارن? “ساختگی.”

با جمهوری خواهان در قدرت “ما در حال رفتن به نگه داشتن بر, برنده, برنده, برنده,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از استیضاح shakeup: وفاداران نقل مکان کرد به بالا و مشاغل, دیگران تحت فشار قرار دادند

–مایکل کالینز

یک روز برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حامیان در شهر فینیکس او یک روز طولانی – و او شوخی نیست.

شروع صبح روز چهارشنبه در لاس وگاس تهمت اولین پرواز به رانچو میراژ کالیفرنیا جایی که او میزبان جمع آوری کمک در یک زمین گلف است.

بعد از آن به بیکرزفیلد کالیفرنیا جایی که او در دیدار با ساکنان روستایی به بحث در مورد سیاست آب.

تنها پس از آن سفر بازگشت جنوب به ققنوس برای این تجمع است.

و که نمی خواهد در پایان روز – مغلوب ساختن پیشی جستن در آن طول می کشد یک نیروی هوایی بازگشت به لاس وگاس برای یک شب در هتل وجود دارد.

– دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه می دارد تا حملات بر اجرای قانون فدرال

دادستان کل ویلیام Barr ممکن است ناراحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر حملات در اجرای قانون اما رئیس جمهور دقیقا نمی لحن خود را فصاحت و بلاغت در ققنوس رالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف برخی از مقامات FBI به “تفاله” و “پلیس کثیف” در حالی که افشاگری “دو طرفه” سیستم عدالت است که او ادعا کرد رفت و آسان بر هیلاری کلینتون و تلاش برای آزار و اذیت او.

رئیس جمهور همچنین اشاره به تحقیقات جاری به ریشه های تحقیق در انتخابات روسیه دخالت در سال 2016 یک پروب که لمس کردن در مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از دستیاران خود را.

“بیایید ببینید که چگونه از آن همه کار می کند, مردمی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پیروان خود را. “من امیدوارم که شما میخوای خوشحال می شود.”

– دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن: دموکرات ها تلاش ‘آن را به دور از برنی’

آن را نمی خواهد یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رالی اگر او نبود سعی کنید برای ایجاد تفرقه در میان دموکرات – و در فینیکس او آن را با استفاده از برنی ساندرز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گفت: حزب دموکرات خواهد کار برای جلوگیری ساندرز از برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی – استدلال او همچنین ساخته شده در سال 2016 در تلاش برای نگه داشتن ساندرز رای دهندگان دور از انتخابات در حمایت از هیلاری کلینتون ،

حزب دموکرات “است و تو آن را به دور از برنی دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک نقطه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود را ساخته اند هیچ سری از این واقعیت است که آنها می خواهم به صورت ساندرز در انتخابات پاییز.

البته در طول رالی در شهر فینیکس تهمت علنا گفت مهم نیست که دموکرات ها قرار داده است.

“ما اهمیتی نمی دهند که جهنم در آن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن را به نفع خود.”

– دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد آریزونا خواهد بود در ماه نوامبر

یکی از قابل توجه چیزهایی که در مورد این رالی است که در واقع آن است که در حال وقوع در آریزونا – یک بار محکم جمهوریخواه دولت است که در حال حاضر بیشتر رقابتی در انتخابات ریاست جمهوری رقابت کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آریزونا تنها 3.5 درصد بیش دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون در چهار سال پیش و اعضای رئیس ستاد انتخاباتی می گویند که دولت می تواند فقط به عنوان نزدیک ماه نوامبر.

جمهوری نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید برنده آریزونا در هر انتخابات پس از سال 1952 با یک استثنا (بیل کلینتون در زمان آن در سال 1996).

رشد در دولت شهرها و در میان آن هیسپانیک جوامع تمایل به کمک به دموکرات ها و شکل به انجام این کار دوباره این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را نشان داد که او نیز فکر می کند آریزونا نزدیک خواهد شد اطمینان حامیان حق در آغاز سخنرانی خود که این را نمی خواهد آخرین بازدید خود را به دولت است.

“ما خواهید بود بسیاری,” او گفت:.

– دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن یک فن از بلومبرگ بحث عملکرد

رئیس جمهور تهمت به ارمغان آورد تا بحث دموکراتیک در لاس وگاس با تمرکز به طور خاص در سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار بود که در این مرحله با رقبای دموکرات برای اولین بار.

“من می شنوم او را زد امشب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از بلومبرگ ، deriding او را به عنوان ” مینی مایک.”

– کارن بوهان

“او فکر می کند من یک نابغه’

تهمت های مکرر یکی از اغلب گفته حکایات در مورد یک مرد که 401(k) افزایش یافت در حالی که او بوده است ،

“همسر من استفاده می شود به من نگاه مانند من در مجموع بازنده” مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از این مرد عنوان کرد و گفت. “او مرا دوست دارد دوباره. او فکر می کند من یک نابغه است. او را دوست دارد دوباره به من.”

مغلوب ساختن پیشی جستن داستان: از شیکاگو پلیس به گریه تاجر مغلوب ساختن پیشی جستن حکایات اغلب تغییر با هر گفتن

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است یک داستان مشابه بسیاری از موارد اغلب در حال تغییر جزئیات. در برخی از نسخه های مغلوب ساختن پیشی جستن شناسایی شخصیت مرکزی به عنوان نیویورک پلیس. بار دیگر هویت است که کمتر دقیق – یک افسر پلیس (هیچ شهر و یا دولت نام) و یا عمومی یا شوهر. روز چهارشنبه او با شناسایی این مرد به سادگی به عنوان “هنری.”

جزئیات دیگر این داستان را تغییر اغلب از جمله نرخ رشد شخصیت بازنشستگی پس انداز. بسته به مخاطبان خود مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است این فرد 401(k) است که توسط 39, 42, 44, 46, 48, 50, 55, 60 و 72 درصد است.

مایکل کالینز

صدا آشنا است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف چند دقیقه اول سخنرانی خود لمس کردن در برخی از موضوعات مورد علاقه در کمپین بلیزرز: استیضاح شغل و رشد رسانه ها که ادعا می کند فقط گزارش “منفی ساختگی مسائل است. روسیه روسیه روسیه است.”

“ما در حال برنده مانند قبل از هرگز” او گفت:. “ما در حال برنده, برنده, برنده شدن است.”

– مایکل کالینز

این تجمع آغاز می شود

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مرحله در 9:28 p. m. و به گونه ای از لی گرینوود را “خدا نگهدار ایالات متحده آمریکا.” او پیش بینی کرد او خواهد شکست “رادیکال سوسیالیست دموکرات” و برنده آریزونا در یک زمین لغزش در ماه نوامبر. در سال 2016 او انجام شده دولت بیش از دموکرات هیلاری کلینتون با 3.5 درصد است.

– مایکل کالینز

در ضمن در لاس وگاس …

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حامیان منتظر او را به این مرحله در شهر فینیکس دموکرات ها در لاس وگاس خود را آغاز کرد رالی با آتش بازی. نامزدهای چند رفت و پس از میلیاردر مایکل بلومبرگ که ظاهر می شود در بحث دموکراتیک مرحله برای اولین بار.

الیزابت وارن ناودان بلومبرگ گفت: کشور نمی تواند جایگزین یک “متکبر میلیاردر” دیگر در حالی که برنی ساندرز گفت: سابق شهردار نیویورک بود نه نامزدی که می تواند در جلب مشارکت مردم نیاز به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من نیویورکر. من می دانم که چگونه به را در یک متکبر مرد باهم مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بلومبرگ پاسخ داد.

پوشش زنده: دموکرات شمع در مهر در شروع بحث دموکراتیک

– کارن بوهان

تهمت می رسد در ققنوس

نیروی هوایی یک لمس کردن در Phoenix Sky Harbor Airport فقط به عنوان خورشید در حال غروب بود. او استقبال شد در آسفالته توسط تعدادی از مقامات آریزونا از جمله رژیم صهیونیستی است. mlb.

در ضمن ققنوس پلیس تایید کرد در توییتر نوشته است که جانبازان یادبود سالن بزرگ محل تجمع رسیده است به طور کامل ظرفیت. محل نگه می دارد 14,870 مردم است. تعداد بی شماری از مردم هنوز در انتظار در خط در خارج از محل به عنوان تجمع آغاز شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی تصویری از آنچه در مبارزات انتخاباتی خود بود خط به داخل رویداد.

“وای!” او نوشت.

–مایکل کالینز از ایالات متحده آمریکا امروز و بری Burkitt از آریزونا جمهوری

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد رئیس جدید اینتل

مغلوب ساختن پیشی جستن یک پرسنل اعلام جلوتر از راهپیمایی خود را تایید گزارش های رسانه ها که او را به نام ریچارد Grenell به عنوان سرپرست مدیر اطلاعات ملی.

“ریک نشان داده شده است در کشور ما بسیار خوب است و من مشتاقانه منتظر به کار با او” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

Grenell که در حال حاضر به عنوان سفیر آمریکا در آلمان را بیش از هوش و موقعیت های برگزار شده توسط یوسف مگوایر پس از استعفای تابستان گذشته از دن کوتس سابق جمهوری خواه سناتور ایندیانا است.

Grenell وفادار و صریح تهمت حامی زندگی می کند که در پالم اسپرینگز. او قبلا به عنوان ایالات متحده سخنگوی سازمان ملل تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است.

–مایکل کالینز

‘او نیاز به ماندن در خارج از رحم ما’

حدود دو دوجین از معترضان با تجمع در “آزادی بیان در منطقه” تقریبا سه ساعت قبل از شروع مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی.

ققنوس ساکن بانی Oakes چنگ یک رنگ روشن نشانه آن است که خواندن “در حال حاضر شما دلخور مادر بزرگ! دست من امنیت اجتماعی است.”

Oakes گفت که او مخالف با عملا همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است.

“من اعتقاد دارم که در گرم شدن آب و هوا و ما نیاز به انجام چیزی حق دور” Oakes گفت. “او در تلاش برای گرفتن امنیت اجتماعی ما و این درست نیست. حقوق زنان بیش از حد. او نیاز به ماندن در خارج از رحم ما و همه چیز شبیه به آن.”

معترضان آرام شد به عنوان تجمع کنندگان واصل به سالن بزرگ در سراسر خیابان.

یک مرد چادری در مغلوب ساختن پیشی جستن تی شرت گهگاه فریاد زد به معترضان از سراسر خیابان است که در خدمت به عنوان تقسیم کننده بین این دو گروه است. یکی از معترضان خواست به او خرید یک مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه. مرد گفت: معترضان به خرید آن خود را به خاطر او “خسته از دادن رفاه ،

–چلسی کورتیس آریزونا جمهوری

جمعیت فرود در سالن بزرگ قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی

صدها نفر از حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به پوشش در خارج از آریزونا یادبود سربازان سالن بزرگ جلوتر از “نگه داشتن امریکا بزرگ” رالی با برخی به دنبال پناه از آفتاب زیر چتر. ساکنان از سراسر کشور برای سفر ققنوس به گرفتن یک نگاه اجمالی از رئیس جمهور.

اسکاتسدیل آریزونا ساکن گرگوری Puckett گفت: Arizona Republic او مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “مردم رییس جمهور و نه دولت و رئیس جمهور.”

یک حامی 38 ساله Aleksandra Krzanowska, brandished یک پوستر که به عنوان خوانده شده: “دیروز من یک شهروند ایالات متحده و در حال حاضر من افتخار می کنم به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن سال 2020 است.”

چهارشنبه رالی علائم مغلوب ساختن پیشی جستن 10 سفر به آریزونا به عنوان یک نامزد و یا رئیس جمهور. او دریافت گرمتر استقبال از قبلی بازدیدکننده داشته است.

رئیس جمهور تا به حال بارها و بارها در برخورد با جمهوری سنسور. جان مک کین و جف پوسته پوسته شدن که حاضر به آغوش تهمت و تظاهرات در طول مبارزات انتخاباتی 2016. مک کین و پوسته پوسته شدن هر دو از منتقدان رئیس جمهور با پوسته پوسته شدن و ارائه یک سطح پهن هرچیزی در عمده طبقه سنا سخنرانی پس از اعلام بازنشستگی خود را.

“رئیس جمهور آمریکا که نمی تواند انتقاد که باید به طور مداوم منحرف و تحریف و منحرف که باید در پیدا کردن شخص دیگری مقصر است نمودار یک مسیر بسیار خطرناک است,” او گفت:.

مک کین درگذشت در سال 2018 و پوسته پوسته شدن انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید و سیاسی خود را حرفه ای.

– کتی Surma و ایوان Wingett سانچز آریزونا جمهوری

چه انتظار می رود در امشب رالی

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام آریزونا با 3.5 درصد در سال 2016 بیش از دموکرات هیلاری کلینتون, اما کارشناسان سیاسی انتظار می رود انتخابات ریاست جمهوری به تنگ تر این سال است. سخنان خود در ققنوس انتظار می رود به تمرکز بر اقتصاد, قضایی, نامزد و اخیر خود در مجلس سنا تبرئه در استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن داستان: از شیکاگو پلیس به گریه تاجر مغلوب ساختن پیشی جستن حکایات اغلب تغییر با هر گفتن

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد پیوست و در تظاهرات توسط حزب جمهوری خواه ایالت مارتا McSally که انتظار به صورت سخت مجدد جنگ در برابر دموکرات مارک کلی. کلی سابق فضانورد توسط شوهر سابق کنگره ایالات متحده Gabby Giffords که دچار آسیب مغزی در طول یک ترور در سال 2011.

McSally و کلی در حال رقابت برای خدمت در دو سال باقی مانده از مجلس سنا صندلی های برگزار شده توسط این اواخر جان مک کین که در اثر یک تومور مغزی در سال 2017. رژیم صهیونیستی. mlb منصوب McSally به صندلی انتظار یک انتخابات ویژه برای دو سال آخر از مک کین مدت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در ققنوس می آید در میان چهار روز نوسان از طریق غرب است که ترکیب کمپین متوقف می شود با رسمی کاخ سفید در حوادث. تجمعات انتخاباتی نیز در حال برنامه ریزی برای کلرادو اسپرینگز., در روز پنج شنبه و لاس وگاس در روز جمعه.

کمک: آریزونا جمهوری

خبر خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن: شش در 10 آمریکایی ها می گویند که احساس می کنید بهتر است برای اولین بار پس از 3 سال از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی می گوید:

اوه: trump’s مدیر کمپین حذف عکس از یک نیروی هوایی در دیتونا 500 پس از کاربران اشاره شد از سال 2004

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>