کشف reimagined حلقه درونی زندگی در سامرست سبز

منتشر شده

سامرست سبز یک جامعه جدید از پیچیده خانه های مشرف قابل پیاده streetscapes آب کانال رسمی باغ و جمع آوری فضاهای یک گنج پنهان واقع در قلب شهرستان.

واقع در 46 هکتار واقع در هوستون طراحی District, Somerset, سبز, نزدیکی به ارتفاعات مرکز شهر که ایرانیان در منطقه واشنگتن راهرو پارک یادبود و تعداد بی شماری از سرگرمی و تفریحی گزینه های آن را به یکی از این شهر بیشتر به دنبال پس از حلقه درونی جوامع برای افراد متعلق به نسل کودک و جوان و حرفه ای به طور یکسان که به دنبال مزیت های درون شهری زندگی می کنند.

افزایش یک قفل-و-ترک زندگی خانه در سامرست سبز مطمئن شوید که برای تحت تاثیر قرار دادن در داخل و خارج. ساخته شده با ریجنسی-گرجستان – و نرماندی-سبک بیرونی صفحه اصلی خریداران می توانند بین پنج برنده جایزه سازندگان خانه: کاونتری, خانه, گفتم, خانه, Pelican سازندگان Riverway خانه و تلفات برادران خانه. همه خانه ها از ویژگی های طراحی داخلی با ذوق از اتمام با گزینه های از جمله سنگ مرمر آشپزخانه جزیره و بالا پایان لوازم جادار پشت بام تراس و بالکن با نمای باز-مفهوم زندگی در مناطق و آسانسور.

با وام مسکن نرخ بسیار پایین در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای پیدا کردن یک خانه جدید در سامرست سبز.

از آنجا که ایمنی از سامرست خانه سبز سازندگان و بازدید کنندگان یک نگرانی اصلی جامعه است که در حال حاضر ارائه تورهای مجازی از خانه و جامعه و همچنین قرار ملاقات خصوصی و رها کردن-در تور.

برای اطلاعات بیشتر somersetgreenhouston.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>