بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی را شامل میلیاردر تام Steyer

پس از شکست به واجد شرایط برای هفته گذشته بحث دموکراتیک در لاس وگاس میلیاردر تام Steyer خواهد بود در این مرحله روز سه شنبه هنگامی که نامزدها در چارلستون کارولینای جنوبی پیش از Feb. 29 اولیه. Steyer واجد شرایط برای بحث پس از CBS اخبار نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت او را با 18% پشتیبانی در میان رای دهندگان دموکرات در دولت است. او ساخته شده از برش چون این دومین نظرسنجی برای پیدا کردن او با حداقل 12% پشتیبانی می کند. معاون رئیس جمهور جو بایدن آگهی انتخابات در پلمتو دولت بسیار مهم است که برای مبارزات انتخاباتی خود پس از ضرر و زیان در آیووا و نیوهمشایر و نوادا – اما خود استفاده منقبض شده است به طور چشمگیری در هفته های اخیر. بایدن خود را سرزنش اسلاید در Steyer که ریخت و میلیون ها نفر را به دولت نژاد.

  • این crunchtime: بایدن خبر پیشنهاد ریاست جمهوری در کارولینای جنوبی اولیه
  • عدم شفافیت: ساندرز’ پنهان پرونده سلامت افزایش سوال

شیکاگو می تواند بزرگترین برف در فصل زمستان به عنوان طوفان اهداف میانه شمال

یک طوفان زمستانی به ارمغان خواهد آورد برف به بخش هایی از دشت میانه و شمال در این هفته به احتمال زیاد اخلال در سفر و بسته شدن مدارس. یک نوار از بارش برف سنگین است و به احتمال زیاد در سراسر غرب میانه به پایین به مرکزی دریاچه های بزرگ در روز سه شنبه و چهار شنبه, خدمات ملی آب و هوا گفت. بارش برف تجمع در این مناطق ممکن است طیف وسیعی از 6 تا 12 اینچ; برخی از محلی بالاتر مجموع امکان پذیر است. چند اینچ از برف پیش بینی شده است به کت شیکاگو و میلواکی که در آن قابل توجه سفر اثرات ممکن است شروع سهشنبه, آب و هوا کانال گفت. شیکاگو دارای پتانسیل برای دریافت آن بزرگترین واحد کولاک فصل AccuWeather هشدار داد و حداقل شش اینچ هستند و ممکن است به احتمال زیاد بیشتر است.

رئیس جمهور تهمت می پردازد ادای احترام به گاندی در هند سفر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump پرتاب رنگارنگ, گل, گلبرگ و درخت کاشته در یک تاج گل-تخمگذار مراسم در راج گردنه یادبود به معروف استقلال رهبر مهاتما گاندی سه شنبه دومین روز از سفر خود را به هند است. پس از خشن تجمع روز دوشنبه در بزرگترین ورزشگاه کریکت تهمت است را به کسب و کار با نارندرا نخست وزیر هند برای یک سری از جلسات میان افزایش تجارت تنش های بین المللی و انتقاد بیش هند را سرکوب در کشمیر. مغلوب ساختن پیشی جستن ملحق خواهد شد نخستوزیر و دیگر مقامات هندی برای صرف شام در کاخ ریاست جمهوری قبل از بازگشت به واشنگتن است.

آمازون رفتن مواد غذایی: جدید cashless فروشگاه مواد غذایی مدل باز می شود در سیاتل

آمازون رادیکال رویکرد جدید به خرید مواد غذایی و سرعت بخشیدن به روند پرداخت می رود در آینده مایل شنبه با اندازه کامل فروشگاه مواد غذایی باز در سیاتل. آمازون رفتن مواد غذایی باز می شود با بیش از چهار برابر فضای اصلی, 7-Eleven-سبک on-the-go نوع فروشگاه ها اولین باز در سال 2018 است. E-tailer که همچنین دارای تمام مواد غذایی راه اندازی رفتن به فروشگاه به عنوان یک راه برای کارگران محلی برای دریافت و با فقط اصول منو که کنار ملزومات مانند میوه و مواد غذایی منجمد. با آمازون رفتن مواد غذایی شرکت دوباره تصور این مفهوم به عنوان یک فروشگاه ارائه همه چیز شما می خواهم در یک بازار محلی به جز صندوقداران با محلی ماهی و گوشت و شراب و آبجو, تازه, نان شیرینی, کوکی ها و دیگر کالاهای اساسی.

ویتنی هوستون هولوگرام تور مجموعه ای برای شروع در اروپا

ویتنی هوستون در مورد به نظر می رسد در این کنسرت ، هشت سال پس از مرگ او هولوگرافی هوستون را در کشتی سوار در یک تور اروپایی شروع می شود که در انگلستان در روز سه شنبه. این “یک شب با ویتنی: ویتنی هوستون هولوگرام تور” شامل بسیاری از بازدید بزرگترین — “چگونه من می دانم” “صرفه جویی در تمام عشق من برای تو” و “من همیشه شما را دوست دارم” همراه با برخی از غیر منتظره مجموعه تلفیقی کمیاب از جمله یک جلد Steve Winwood را “بالاتر از عشق است.” هوستون مرده پیدا شد در سال 2012 در یک هتل در وان حمام در بورلی هیلز تنها چند ساعت قبل از ستاره موسیقی شروع به جمع آوری در هتل به صورت سالانه Clive Davis پیش گرمی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im