Coronavirus همه گیر آورده دوزخ در شب چهارشنبه که آمار و ارقام به خبر بد برای بازارهای سهام ایالات متحده در روز پنج شنبه.

پس از یک گیج کننده تک ساعت که شامل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اروپایی و ممنوعیت سفر به مدت 30 روز در طول تلویزیونی در سراسر کشور آدرس دفتر بیضی و NBA تعلیق آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus داو آتی کاهش یافته است بیش از 1 ، 000 امتیاز — یک نگرانی نشانه آن است که سهام ایالات متحده بیشتر می تواند لغزش پس از طولانی ترین در حال اجرا bull بازار آمد به یک پایان ناگهانی در روز چهارشنبه.

توییتر اعلام توسط بازیگر محبوب تام هنکس که او و همسرش ریتا ویلسون, آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که در استرالیا به اضافه پنج شنبه شب سراسیمگی از دلسردکننده اخبار به عنوان اولین گزارش مثبت مورد در کاپیتول هیل یک کارمند برای دموکرات ایالت ماریا Cantwell از واشنگتن است.

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه

همه که پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر برای شروع روز در میان افزایش تعداد مرگ و میر و موارد تایید شده در سراسر جهان است. ایالات متحده کشته شد در 38 اوایل روز شنبه با بیش از 1,310 مورد تأیید و اما شش کشور آلوده شدند پس از آرکانزاس, می سی سی پی و وایومینگ در میان کشورهای به گزارش اول خود برخورد.

تنها متحده بدون موارد گزارش شده با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز جمع آوری داده ها: آلاباما, آلاسکا, آیداهو, مین, و, West Virginia.

در اینجا آخرین شیوع COVID-19:

  • سوال در مورد تهمت سفر بان کی مون از اروپا ؟ آنچه شما نیاز به دانستن
  • بیشتر در مغلوب ساختن پیشی جستن سفر نظرات: آنچه که او گفت: در مورد محموله روشن می شود
  • NBA تعلیق های نجومی: یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت
  • سهام اقتصاد: Coronavirus می لرزد تا بازار
  • چگونه نیویورک کنیسه در کانون مقابله: “آنها قابل توجه بوده است’
  • Coronavirus توضیح داد: همه چیز را به می دانم که از علائم به نحوه تهیه
  • ناهار خوردن و یا غذا خوردن در طول coronavirus بحران ؟ در اینجا چیزی است که بهداشت عمومی و ایمنی مواد غذایی, کارشناسان می گویند

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات ما coronavirus طرح پاسخ در آدرس تلویزیونی

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به تطهیر از شیوع کروناویروس در آمریکا: “آن دور خواهد شد” او گفت:. “فقط آرام بماند.”

او در زده تن های مختلف در شب چهارشنبه در یک زمان نخست آدرس محدود کردن مسافر سفر از 26 اتباع اروپایی به آمریکا آغاز اواخر جمعه و اصرار آمریکایی ها برای شستن دستها و رعایت بهداشت.

“ما همه در این با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئيس جمهور در پاسخ به طرح همچنین شامل, در میان چیزهای دیگر:

پرداخت مرخصی استعلاجی: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد به اقدام اضطراری به زودی برای ارائه کمک مالی به کارگران که قرنطینه و یا مراقبت از دیگران با توجه به کوروناویروس. وی افزود: او می تواند درخواست کنگره به اقدام قوه مقننه برای گسترش امداد

وام کسب و کار کوچک: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آموزش مدیریت کسب و کار کوچک به ارائه سرمایه و وام به کسب و کار متاثر از coronavirus موثر بلافاصله. او افزود: درخواست کنگره برای افزایش کمک های مالی برای این برنامه های اضافی 50 میلیارد دلار برای کمک به کسانی که کسب و کارهای سخت ترین ضربه اقتصادی عدم قطعیت بیش از ویروس.

مالیات حقوق و دستمزد: به نام او در کنگره به ارائه آمریکایی ها با “فوری حقوق و دستمزد مالیات” و التماس قانونگذاران به “از این نظر بسیار به شدت” با وجود دو حزبی مقاومت مواجه است که ایده دریافت چهارشنبه.

– کورتنی سوبرامانیان و جان Fritze

داو جونز می افتد به بازار خرس برای اولین بار پس از بحران مالی

میانگین صنعتی داو جونز تا به حال شده است در قلمرو خرس برای 11 سال — تا روز چهارشنبه.

با ادامه شیوع کروناویروس به عنوان یک افت شاخص Dow دچار بزرگترین کاهش از زمان بحران مالی 2007-08 سقوط 1,465 امتیاز به 23,553.22. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص نیز سقوط دوباره جمعه اما دقت اجتناب از آن خرس بازار پس از بحران مالی است.

“این است که در سریعترین سقوط از فضل است که من تا کنون دیده می شود می گوید:” مگان Horneman مدیر نمونه کارها استراتژی در مریلند بر اساس Verdence سرمایه مشاوران. “ما هرگز پیش بینی آن خواهد بود coronavirus است که می تواند این بازار پایین است.

متوسط کاهش خرس از سال 1929 است که تقریبا 40 درصد با توجه به S&P Dow Jones شاخص.

– آدم شل و جاش ریورا

NBA تعلیق فصل پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus

NBA اعلام کرد دوشنبه شب آن را تعلیق آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای کوروناویروس.

لیگ گفته است که توقف عملیات “پس از نتیجه گیری از امشب برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی. NBA خواهد شد استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

در حالی که لیگ به نام جاز بازیکن در آن انتشار اخبار یک فرد آشنا با این وضعیت تایید آن یوتا مرکز رودی Gobert. کسی نخواست نامش فاش شود چرا که او مجاز به صحبت علنی به دلیل ماهیت حساس این وضعیت است.

– جف Zillgitt

NCAA men’s women’s basketball tourneys به توان بدون طرفداران

جنون مارس خواهد رفت اما بدون فن.

NCAA چهارشنبه اعلام کرد که آن محبوب مردان و زنان مسابقات بسکتبال برگزار خواهد شد بدون تماشاگر در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت او تصمیم پس از مشورت با مقامات بهداشت عمومی و یک پانل مشاوره. تنها ضروری کارکنان و برخی از اعضای خانواده اجازه خواهد داشت در این بازی.

“در حالی که من درک چگونه نا امید کننده این است که برای همه طرفداران از ما, ورزش تصمیم من این است که بر اساس درک فعلی از چه COVID-19 پیشرفت در ایالات متحده” Emmert گفت.

مسابقات آغاز خواهد شد در هفته آینده و نتیجه گیری با, قهرمانی بازی ها, مارس 5 برای زنان و آوریل 6 برای مردان است.

– Jorge L. Ortiz

وزارت امور خارجه افزایش بهداشت جهانی مشاوره توصیه می کند در برابر سفر خارج از کشور

وزارت امور خارجه ایالات متحده مطرح سلامت آن هشدار سفر به سطح 3 اواخر روز چهارشنبه گفت که شهروندان ایالات متحده باید تجدید نظر در سفر خارج از کشور با توجه به تاثیر جهانی COVID-19.

“حتی کشورهای حوزه های قضایی و یا مناطقی که موارد گزارش نشده ممکن است محدود کردن سفر بدون اطلاع” وزارت امور خارجه هشدار داد.

همچنین چهار شنبه, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود شهروندان ایالات متحده برای جلوگیری از سفر به بسیاری از اروپا که در آن coronavirus تبدیل شده است گسترده تر از هر نقطه اما چین است.

– Curtis تیت

“آنها در حال گرفتن کوبیده’: صنعت سفر وضعیتی وخیم از coronavirus نگرانی

اورگان برای تحمیل ایالت ممنوعیت از اجتماعات بزرگ بیش از 250 نفر

اورگان دولتی کی قهوه ای اعلام کرد یک سری از “فوری” قوانین چهارشنبه شب برای مبارزه با گسترش coronavirus — از جمله ایالت ممنوعیت اجتماعات بزرگ از بیش از 250 نفر بلافاصله موثر برای چهار هفته است.

فرماندار اقدامات همچنین شامل “فاصله اقدامات” در حوادث و فعالیت های در محل کار و همچنین لغو غیر ضروری مدرسه-همراه رویدادهایی مانند مسابقات سفرهای گروهی و پدر و مادر نشست.

“هیچ کس ایمنی بدن به این ویروس می توانید آن را لمس کنید همه” براون گفت: در انتشار اخبار. “ما نمی توانیم اجازه دهید ترس و اضطراب به مردم است. … آن زمان برای همه ما را به انجام آنچه ما می توانیم به سرعت گسترش آن و مراقبت از یکدیگر.”

اوایل روز چهارشنبه واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد ممنوعیت مشابه در تجمعات و حوادث در سراسر سه شهرستان در سیاتل شهری که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 20 نفر است.

سان فرانسیسکو نیز ممنوع رویدادهای بزرگ است اما با قطع 1000 نفر سرپرست مت هانی توییتی. مدارس عمومی در سان فرانسیسکو باز باقی می ماند اما برخی از آنهایی که خصوصی بسته اند.

– Jorge اورتیز و لیندسی Schnell

آمریکایی ها برنامه ریزی برای ناهار خوردن کمتر در میان coronavirus شیوع تحقیقات می یابد

نه در منو برای بسیاری از این روزها: ناهار خوری.

به عنوان ما ترس از ابتلا به کروناویروس رشد روز پس ما تردید به سرمایه گذاری در خارج از خانه با یک سوم از آمریکایی ها گفت: آنها طرح به چوب نزدیک تر به خانه و شام خوردن در رستوران ها کمتر با توجه به صنعت رستوران گروه تحقیقاتی Technomic.

اگر شما تصمیم به بیرون رفتن و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند شما امن تا زمانی که شما اقدامات احتیاطی مانند اغلب تمیز کردن دست های خود را با صابون و یا ضد عفونی کننده دست و ماندن حداقل سه فوت دور از هر کسی که سرفه یا عطسه.

— جسیکا Guynn و کلی Tyko

نقشه: کدام متحده coronavirus موارد ؟

در اینجا نگاهی که ایالات متحده باید موارد گزارش شده از COVID-19:

چه در سراسر جهان مرگ و میر?

جهانی مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 4,641 اوایل روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد تحت فشار قرار دادند به خصوص با افزایش مرگ و میر در ایتالیا (827) و ایران (354).

تعداد موارد تایید شده بود بیش از 126,430 با بیش از 80,900 در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 3,100 مردم است. اما در روز چهارشنبه مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر گفت که اروپا تا به حال ظهور در حال حاضر به عنوان جدید “کانون.”

“و بسیاری از مردم در حال آمدن به عقب و جلو از اروپا که در حال حاضر شروع به دانه این جوامع” رابرت Redfield گفت.

این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از افراد مانند تب و سرفه اما می تواند پیشرفت بیماری های جدی از جمله ذات الریه به ویژه در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. این که می گوید: موارد خفیف حدود دو هفته گذشته در حالی که بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های جدی بهبود می یابند در حدود سه تا شش هفته است.

کمک: استیو Kiggins ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

بیشتر در شیوع COVID-19:

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

آن را امن برای سوار شدن ؟ Coronavirus نگرانی در حال به چالش کشیدن حمل و نقل عمومی در سراسر آمریکا

کشتی های کروز را 100K مردم به بنادر این هفته است. در میان coronavirus می شود آنها استقبال می کنید ؟

مقدار زیادی از آزمایشگاه هم اکنون می توانید تست برای coronavirus: اما یک کلید تست جزء است در تامین کوتاه مدت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de