Coronavirus به روز رسانی: شهرستان در منطقه خلیج تحت نزدیکی-مستند مؤثر نزدیک به 7 میلیون

شش شهرستانهای سراسر منطقه خلیج در کالیفرنیا با صدور یک “پناهگاه در محل” منظور روز دوشنبه برای همه ساکنان – نیاز به حدود 6.7 میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه های خود را در تلاش برای کاهش شیوع کروناویروس.

برای سه هفته بعد زندگی مردم در سان فرانسیسکو, سانتا, کلارا, شهرستان سن ماتئو, Marin کنترا کوستا و گردشگاه عمومی شهرستان محدود خواهد شد از همه “غیر ضروری سفر” توسط “پا دوچرخه روروک مخصوص بچه ها, خودرو و یا حمل و نقل عمومی” در خارج از خانه های خود. همچنین بسیاری از کسب و کار خواهد بود مجبور به بستن تا آوریل 7, شروع در نیمه شب روز دوشنبه.

“از آنجا که از خطر گسترش سریع ویروس و نیاز به محافظت از تمام اعضای جامعه و منطقه خلیج منطقه ویژه از جمله اعضای ما بیشتر در معرض این ویروس و همچنین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی” منظور متحده “به این منظور نیاز به تمام افراد در هر نقطه در سان فرانسیسکو به پناهگاه در محل – است که در خانه بماند – به جز برای برخی از فعالیت های ضروری و کار برای ارائه کسب و کار ضروری و خدمات دولت و یا انجام ضروری زیرساخت های ساخت و ساز از جمله مسکن.”

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد در سخنرانی خود در یک جریان آنلاین, اخبار کنفرانس, تشویق ساکنان به آرام ماندن و تشکر هر دو از مقامات و عمومی برای باقی مانده سخت کوش دوران بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی. تاکید بر این که دستور آمد به طور مستقیم از شهرستان کارشناسان بهداشت و او نیز تشویق همگان را به ادامه شستن دست های خود را و تمیز کردن سطوح و نگه داشتن فاصله از دیگران در هنگام ورود ،

“این اقدامات خواهد شد و مخل به زندگی روزمره,” او گفت:, “اما, بدون نیاز به وحشت.” نژاد نیز به اشتراک گذاشته شده است که این شهرستان می تواند اصلاح سفارش ساخت آن یا کوتاه تر یا طولانی تر با توجه به آنچه اتفاق می افتد در هفته های آینده.

مردم اجازه خواهد داشت فقط به فروشگاه برای مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی با لوازم برای کمک به خانواده و دوستان و یا منطقه را ترک می کنند اگر آنها ساکنان. شهرستان مقامات بهداشت همچنین گفت: در خارج تفریح و سرگرمی از جمله سگ پیاده روی و افزایش مجاز است.

گزینه های حمل و نقل از جمله فرودگاه تاکسی و حمل و نقل عمومی – باقی خواهد ماند و در عمل اما در دسترس خواهد بود تنها برای “سفر ضروری است.” منظور این است که مبهم در اجرای اما آیا شامل یک فراخوان پلیس برای اطمینان از انطباق برای نگه داشتن مردم در داخل.

“ما می دانیم که در سن فرانسیسکو ما نمی تواند آن را انجام دهد به تنهایی” نژاد گفت. “ما باید آن را با هم.”

بیشتر: کروناویروس در حال تغییر است زندگی روزمره در سراسر ایالات متحده

بی سابقه ای به حرکت در می آید در میان سنبله در موارد در سراسر کالیفرنیا با وجود تلاش های دولت های محلی و مقامات دولت فدرال برای تشویق اجتماعی فاصله و آهسته گسترش شیوع. از بعد از ظهر دوشنبه 511 موارد گزارش شده در کالیفرنیا با 277 در منطقه خلیج – یک شماره در نظر گرفته شده بسیار کمتر از مقدار واقعی افراد آلوده به ویروس.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز یکشنبه خواهان انزوا تلاش های سراسر کشور به خصوص برای کسانی که 65 ساله و مسن تر و یا کسانی که بیماری های مزمن, چه کسی به او دستور داد تا در خانه بمانند. او نیز نامیده می شود برای تمام میله wineries و brewpubs به نزدیک است.

“ما اعتقاد داریم که این غیر ضروری تابع در کشور ما” Newsom گفت: از شبانه موسسات. در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti به دنبال آن با محدودیت های دقیق تر بسته به تمام کافه ها و رستوران ها در شهر برای همه ناهار خوردن در خدمات.

کودی گینزبرگ یک متصدی بار که با این نسخهها کار در این محله گفت: او قدردانی منظور حتی اگر این معنی است که او نمی خواهد بود قادر به رفتن به محل کار برای بعد از سه هفته یا بیشتر.

“غمگین است” او گفت: “اما من ترجیح پیدا کردن ما بیش از حد بسیاری از ما بیش از حد کمی در پایان.”

او بار شده در هفته های اخیر با وجود درخواست از مقامات دولتی برای مردم برای جلوگیری از مناطق شلوغ. بسیاری از مشتریان او اضافه کرد: در حال سالمندان است.

“من کار من با تعداد زیادی از مراجعان و من نمی خواهم برای دیدن هر یک از آنها مریض به خاطر من,” او گفت:, و اضافه کرد که نوار شده است پاشش همه چیز را با سفید کننده آب شش بار در روز.

“دست من شروع به خشک و ترک خورده با چگونه اغلب من شستن آنها است.”

مردم هنوز هم تشویق به در آمده و مردم موظف اند با کمال میل.

“شده اند وجود دارد برخی از زمان بوده که واقعا شلوغ,” او گفت:. “از آنچه که من شنیده اند در اطراف از دیگر میله های محلی هیچ یک از این است که مرکز شهر شاهرود است و هر کس ماندن در خانه تا محله میله های زندان هستند که آمار بیشتر است.”

نوار خود را باز خواهد ماند تا زمانی که سفارش به اثر می رود در نیمه شب است و آنها در انتظار یک “آخرین هورا” قبل از بسته شدن.

در سراسر ایالات متحده و مقامات در حال مسابقه برای جلوگیری از گسترش ویروس و آزمون همچنان در تامین کوتاه مدت. کالیفرنیا در حال انجام 8,316 آزمون از یکشنبه.

نژاد به این نتیجه رسیدند کنفرانس خبری با اذعان به این مهم مشکلات اقتصادی ناشی از نظم و گفت: این شهرستان مشغول به کار بودند به سرعت به کمک آسیب پذیر جوامع است.

با تاکید بر این که فروشگاه های مواد غذایی و گاز و ايستگاه داروخانه ها و دیگر موسسات که ارائه مهم روزمره کالا برای مردم باقی خواهد ماند و باز او دوباره پرسید: مردم به وحشت نیست.

“وجود دارد بدون نیاز به عجله کردن برای انجام کارهایی در این مکان های خاص چرا که آنها در دسترس شما خواهد بود,” او گفت:, و او بعد از آن اضافه شده است که وجود خواهد داشت یک ممنوعیت تحویل مواد غذایی. او همچنین خبر از رهبران در این منطقه که او گفته بودند به مراتب جلوتر از منحنی. “ما می دانیم که وجود دارد بیشتر به انجام,” او گفت: “وجود خواهد داشت و بیشتر به آمده است.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>