شهرستان هریس مقامات بهداشت درخواست برخی از مسافران که در بازگشت به هوستون پرواز از ایتالیا یک هفته پیش به خود منزوی پس از تست و تایید شده یک زن در هواپیما جدید کروناویروس.

مورد پنجم در شهرستان هریس در خارج از شهر هوستون شامل یک زن در 20s خود را که زندگی کرده بود در ایتالیا. او در تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را پس از برگزاری نمایشگاه آنفولانزای خفیف پس از بازگشت به خانه اش در جنوب غربی ربع از شهرستان.

چهارده نفر در منطقه هوستون در حال حاضر تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

شهرستان هریس مقامات سه شنبه شب به نام برای جداسازی از مسافران که نشسته در کسب و کار/کلاس اول بخش یک لوفت هانزا (LH309) پرواز از فلورانس به فرانکفورت 3 مارس (10:05 الی 11:45 صبح); و در کسب و کار/کلاس اول بخش یک United Airlines (UA47) پرواز از فرانکفورت به هوستون همان روز (1:50 بعد از ظهر-6:10 p. m.). دیگر مسافران در پرواز لازم نیست برای منزوی کردن خود است.

این مقامات اضافه شده که از جمله مسافران باید تماس خود را در بخش بهداشت محلی برای هدایت اضافی و تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را قبل از رفتن به مرکز اگر آنها می خواهند به دکتر مراجعه کنید.

زن آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان و در حال حاضر در قرنطینه خانه که در آن او در حال بهبود است.

تست محلی پیدا شد “presumptively مثبت” برای ویروس. آن را هنوز هم باید به تایید توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا.

در اوایل روز شنبه, Montgomery County مقامات سه شنبه اعلام کرد نخستین مورد از جدید کروناویروس وجود یک مرد در 40s خود را تحت درمان در یک نامشخص بیمارستان محلی است.

آن را بلافاصله روشن نیست در صورتی که مورد است و مربوط به سفر به طور خاص کروز رودخانه نیل که در آن تمام 12 از مردم منطقه قبلا تشخیص داده و هفته گذشته قرارداد عفونت. Montgomery County مقامات گفتند که امید به بیمار, سفر, تاریخچه و اطلاعات دیگر در روز شنبه.

مانند آن در زن از بازگشت از ایتالیا, این آزمون برای Montgomery County مرد بود presumptively مثبت و هنوز هم باید به تایید توسط CDC.

در انتشار اخبار این شهرستان گفت که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به دنبال دستورالعمل های دقیق از CDC در تعامل با بیمار جدا شده است و در بیمارستان است.

قبلا با تایید پزشکان این ویروس را در شش نفر در شهرستان هریس (دو نفر از آنها در هوستون) و شش در Fort Bend County است. همه مسافران در همان خط کروز در مصر است.

پنسیلوانیا بر اساس شرکت که آگهی بسته گیت 1 سفر کرده است پس از لغو همه آن رودخانه نیل کشتی از طریق مه 31. آن را نیز فراهم کرده است CDC با نسخه هایی از آن مسافر آشکار از Feb. 12-19 کروز به عنوان به خوبی به عنوان “پس از آن سفر دریایی در طي هفته” سخنگوی مارتی Seslow گفت.

وجود دارد در حال حاضر 17 موارد تایید شده در تگزاس است. Collin County مقامات بهداشتی در تگزاس شمالی در این هفته تایید کرد سه مورد از این ویروس وجود دارد — یک مرد و 3 ساله کودک است. مرد سفر به کالیفرنیا برای یک سفر کسب و کار در اواخر بهمن ماه خبر داد.

todd.ackerman@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de