ما همه شنیده ایم برخی از شایعات عجیب و غریب درباره کروناویروس جدید.

جعلی داستان های منتشر شده در WhatsApp را به دروغ اعلام کرد که این ویروس به کشته شدن میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است. رسانه های اجتماعی پست ادعا کرده اند که نوشیدن سیر آب درمان این بیماری کشنده است. تئوری های توطئه که ویروس bioweapon مهندسی در یک آزمایشگاه شده اند ابراز شده توسط تلویزیون صاحب نظران و حتی آمریکایی داشتند ،

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط وجود دارد و آن انتقال سریع تر از ویروس خود را. ما در حال تنظیم ضبط مستقیم.

شنیدن یک شایعه شما مطمئن نیستید در مورد ؟ بپرسید ما سوالات خود را در اینجا. ما همچنان به روز رسانی این داستان.

روزانه coronavirus به روز رسانی: آنها را در ایمیل خود. ثبت نام در اینجا

یک گاو ویروس ما شناخته شده در مورد سال است علت واقعی coronavirus

مطلقا نه. کاربران در Facebook در حال گسترش یک عکس از یک واکسن مورد استفاده در گاو به دروغ حاکی از آن است که جدید کروناویروس آلوده کردن انسان ها در سطح جهان شناخته شده است در مورد “برای سال.” که پیشنهاد غلط است.

هنگامی که ما می گویند “کوروناویروس” ما در حال اشاره به یک گونه جدید از ویروس است که بر آمده از یک خانواده coronaviruses. Coronaviruses می تواند آلوده حیوانات و مردم ما شناخته شده در مورد دیگر coronaviruses برای سال. رمان کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری شد و برای اولین بار علنا گزارش در اواخر سال 2019.

واکسن تصویر استفاده می شود برای مبارزه با گاو coronavirus است که یک ویروس که باعث عفونت گاو. ScourGuard 4K یک واکسن برای “حامله گاوها و تلیسه” برای کمک به جلوگیری از اسهال در گوساله ها. گاوی coronavirus نمی تواند زمان شیوع بیماری در انسان است.

– آنجلو Fichera, FactCheck.org

کروناویروس در حال گسترش در آمریکا: در اینجا همه چیز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

Coronavirus خواهد بود رفته مارس

ما دریافت بسیاری از پرسش های شما در مورد اینکه آیا ویروس خواهد بود رفته توسط بهار به عنوان آب و هوا گرم تر می شود اما مقامات بهداشتی می گویند که “زودرس” تفکر.

در یک نشست خبری در ماه گذشته نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی بازیگران شک در این شایعه. “من خوشحال هستم به این امید که آن را پایین می رود به عنوان آب و هوا خواهد بود اما من فکر می کنم آن را زودرس به فرض که ما قطعا نمی با استفاده از است که به عقب بنشینید و انتظار آن را به دور” r. schultze ، گفت:.

مانند سرماخوردگی و آنفولانزا COVID-19 اسپرد را از طریق قطرات تنفسی و ویروسی بیشترین بیماری های تنفسی باید فصل است. آنها گسترش بیشتر طول ماه های سرد اما شما هنوز هم می تواند بیمار را از آنها در طول ماه های گرم ،

Coronavirus می آید از تاج آبجو

اما هیچ. در ماه ژانویه این نوشیدنی الکلی از مکزیک نشان داد افزایش در جستجوهای گوگل همراه با واژه “آبجو کورونا ویروس” و “آبجو ویروس.”

در ایالات متحده Google Trends محاسبه شده است که 57 درصد از افرادی که جستجو یکی از آن شرایط جستجو برای “آبجو ویروس” و باقی مانده 43% جستجو برای “آبجو کورونا ویروس.” متحده مانند هاوایی, New Mexico و کانزاس جستجو “آبجو ویروس” بیشتر, در حالی که کشورهای مانند کارولینای جنوبی, کلرادو و آریزونا جستجو “آبجو کورونا ویروس” بیشتر است.

– Adrianna رودریگز

ویروس فرار از یک چینی آزمایشگاه

یک بار دیگر, هیچ, جدید کروناویروس نیست bioweapon مهندسی توسط دانشمندان در چین است. اوایل ماه گذشته وبلاگ نویسان شروع به گردش یک نظریه در رسانه های اجتماعی و وب سایت های دیگر که این ویروس در انسان ساخته شده است. مقامات بهداشت افشا و خنثی ادعا می کنند اما از سوی دیگر ، تام پنبه R-ارک., تکرار تئوری حداقل سه بار در رادیو فردا. جناح راست رسانه ها در دفاع از پنبه نظرات.

نظر: چگونه فاکس نیوز و دیگر جناح راست رسانه های سلامت ما را به مخاطره می اندازد

دانشمندان هنوز در حال تحقیق چگونه COVID-19 پدید آمده اما می گویند آن است که انسان ساخته شده است. اولین عفونت گزارش شده در دسامبر 2019 شد مربوط به یک بازار در ووهان چین. آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه انتقال گشوده اما تئوری های متعددی وجود دارد. برخی از محققان بر این باورند که کسی خریداری گوشت آلوده در بازار آن را خوردند کردم مریض و آلوده به دیگران است. دیگران می گویند این ویروس سرچشمه در خفاش ها به واسطه حیوان و سپس به انسان است.

یک coronavirus آزمون هزینه $3,000,

نوچ. در واقع این برنامه رایگان است. ادعا می کنند که این هزینه بیماران در آمریکا بیش از $3,000 به آزمون برای COVID-19 سرچشمه در توییتر که در آن انباشته بیش از 250000 نفر را دوست دارد و رسانهها. آن را تبدیل به یک الگوی رفتاری است که گسترش on Facebook.

در واقع سازمان غذا و دارو مجاز است استفاده از دو آزمون یکی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و یکی از ایالت نیویورک وزارت بهداشت و نه سازمان هزینه بیماران برای تست.

– Saranac حال اسپنسر FactCheck.org

‘فرصت از دست رفته بود’: فدرال در تلاش برای سرعت بخشیدن به کروناویروس تست پس از CDC را شروع کند

شما باید شروع به پوشیدن یک ماسک صورت

شما باید تنها با پوشیدن یک ماسک صورت اگر شما بیمار هستید و یا اگر پزشک آن را توصیه می کند با توجه به CDC. بهترین راه برای جلوگیری از عفونت است به شستن دست های خود را حداقل به مدت 20 ثانیه با آب و صابون اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار خود را پوشش سرفه یا عطسه, تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح و جلوگیری از دست زدن به چشم و بینی و دهان.

اول دفاع در برابر COVID-19: 20 ثانیه – بله کامل 20 – از شستن دست مناسب

گول زدن است ؟ Coronavirus افزایش قیمت در حال ساخت همه دیوانه

Lysol ‘می دانستم که” ویروس قبل از وقوع اتفاق افتاده

بله Lysol محصولات برچسب که می گویند که آنها ضد عفونی کردن در برابر “انسان coronavirus.” اما این برچسب نیست با اشاره به کروناویروس در خاص است.

برچسب ها با اشاره به coronavirus کلی است که گسترده تر از یک خانواده از ویروس ها است. این COVID-19 ویروس یکی از بسیاری که در خانواده. برخی Lysol محصولات دارای نشان داد اثربخشی در برابر coronaviruses سخت و غیر متخلخل و سطوح با توجه به وب سایت این شرکت.

فرانسیس coronavirus

داستان گردش در رسانه های اجتماعی به دروغ ادعا می کند که واتیکان تایید کرده است که پاپ و دو نفر از دستیاران خود را آزمایش مثبت برای ویروس. چند, ایتالیایی, رسانه های خبری همچنین گزارش داد که پاپ بود آزمایش ویروس.

واتیکان تایید نشده هر یک از این ادعا و نه آن را فاش کرد یا نه پاپ تست شد برای coronavirus. سخنگوی واتیکان Matteo برونی با صدور بیانیه ای گفت: “سرد پدر مقدس تشخیص داده شد که به تازگی در حال اجرا است آن را با هیچ علائم مربوط به دیگر بیماریهای.”

– ایزابلا Fertel, FactCheck.org

CDC توصیه می کند تراشیدن ریش برای محافظت در برابر ویروس

کاربران رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری CDC infographic نشان دادن سبک های مختلف از موهای صورت پیشنهاد کرده اند که آژانس این است که آموزش به مردم برای اصلاح ریش و سبیل برای جلوگیری از coronavirus. به ریش و نه به ریش?

دادهنمایی در واقع هیچ ربطی به این ویروس جدید است. CDC را موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی منتشر شده این تصویر در سال 2017 به نمایش کارگران چه نوع صورت, مدل مو کار با یک تنگ آب بندی تنفسی. ارضا روی صورت, مو نهفته است که در امتداد مهر منطقه از ماسک مانند ریش خط ریش یا سبیل تداخل با ماسک است که تکیه بر یک facepiece مهر برای رسیدن به حداکثر حفاظت با توجه به CDC.

واکسن آنفولانزا مانع از coronavirus

در حالی که شما قطعا باید خود را دریافت واکسن آنفولانزا آن را نمی خواهد شما را از جدید کروناویروس. در عوض به حس مشترک بهداشت اقدامات ذکر شده در بالا.

چرا دریافت واکسن آنفولانزا? در ایالات متحده آنفلوانزا موجب شده است تا 12000 61,000 مرگ و میر سالانه از سال 2010 با توجه به CDC. تا کنون در این فصل وجود داشته است حداقل 32 میلیون آنفولانزا بیماری 310,000 بستری شدن در بیمارستان و 18000 و میر ناشی از آنفولانزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de