نظر

به عنوان بازار سهام شد و ياوه دوشنبه در میان coronavirus نگرانی دکتر اسکات Gottlieb که در خدمت به عنوان کمیسیون از سازمان غذا و دارو از سال 2017 تا 2019 ملاقات با ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه به بحث COVID-19 شیوع. Gottlieb, 47, آیا اقامت در طب داخلی در نیویورک کوه سینا مرکز پزشکی است و در حال حاضر ساکن همکار در آمریکا سازمانی موسسه. پرسش و پاسخ ویرایش شده اند و برای ظهر و وضوح:

س: به دنبال در تصویر بزرگ که در آن ما هستند و ما به کجا میرویم ؟

A. من فکر می کنم بعد از دو هفته در حال رفتن به بسیار دشوار است. من فکر می کنم که این در حال رفتن به بازی کردن بیش از دو ماه آینده, اما شما واقعا می خواهید برای دیدن یک تغییر من فکر می کنم در این کشور را درک و خلق و خوی و رویکرد بیش از دو هفته آینده. ما در حال ورود به یک دوره احتمالا از شتاب سریع در این ویروس در ایالات متحده است.

پرسش: چرا به شما می گویند ؟

A. گسترده تشخیصی و غربالگری در محل, و ما شروع به گرفتن تا میزان عفونت. احتمالا این مورد که ما چندین زیادی شیوع بیماری در مناطق عمده شهری که ما غافل از. سیاتل را به وضوح یکی. سانتا کلارا (کالیفرنیا) یکی است. نیویورک ظاهر شدن به یکی. این می تواند باشد که آن را در شهرهای دیگر و آن را فقط بعد فورا رفت واز به یک موسسه که در آن تبدیل شده است به آسانی آشکار است.

س: می توانید یک اپیدمی هنوز هم می تواند اجتناب شود ؟

A. ما قطعا در گذشته مهار. ما باید به فکر می کنم در مورد مراحل تهاجمی در کاهش. آن را غیر ممکن است برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر در اینجا در ایالات متحده ما باید از این پتانسیل برای محدود کردن دامنه این بیماری همه گیر, اما ما نیاز به مصرف بیشتر مراحل تهاجمی. نگرانی من در حال حاضر ما در حال گرفتن نیست به اندازه کافی تهاجمی گام در کاهش, برای جلوگیری از گسترده تر بیماری همه گیر. و بنابراین خطر این است که ما باید از این پتانسیل برای ده ها هزار نفر از موارد و نه فقط هزاران نفر از موارد.

س: چه چیزی می تواند به کاهش انجام?

A. اگر شما پیاده سازی کاهش مراحل آنچه که شما انجام دهید این است که شما آهسته نرخ که در آن مردم این ویروس هستند. شما را تا پایان گسترش بیماری همه گیر در آن طول می کشد اما نمی قله به بالا. شما می خواهید به کاهش میزان عفونت در اینجا به طوری که شما می توانید آن را با سیستم مراقبت های بهداشتی. که رو به یک نگرانی اصلی در حال حاضر.

Q. چه تهاجمی کاهش نگاه مانند?

A. تعطیل کسب و کار که در آن شما باید تعداد زیادی از مردم با تجمع در داخل خانه که در آن شما باید سریع گسترش است. فکر می کنم سینما. نیاز به کسب و کار را غیرضروری مردم telework. کاهش حمل و نقل.

Q. چگونه در مورد قفل کردن شهرستانها مانند آنها در چین و در حال انجام در ایتالیا ؟

A. شما نیازی به قفل کردن یک شهر و یا قرنطینه یک شهر است. من فکر می کنم که این روش اشتباه است. من فکر نمی کنم شما می توانید انجام دهید که در این کشور است. اما اگر شما ملاحظه ای آهسته فعالیت های اقتصادی در یک منطقه از شیوع, شما در حال رفتن به باید کمتر تحرک. مردم در حال رفتن به سفر در داخل و خارج ، و بنابراین شما می توانید دستیابی به تقریبا همان هدف است که شما را از مجبور قرنطينه.

Q. آیا هنوز هم امکان پذیر است به سعی کنید برای ردیابی هر فرد آلوده به تماس با ؟

A. تماس ردیابی در حال حاضر دیگر در شرایط امکان پذیر بودن یک ابزار شامل. ما در گذشته نقطه مهار و در ادامه به تمرکز بر مهار است انحراف محدود, استخر, عمومی منابع سلامت در اشتباه میشن. ما باید تغییر ماموریت. در حال حاضر هنوز هم وجود دارد فضیلت در تلاش برای انجام برخی از تماس با ردیابی بنابراین شما می توانید شناسایی خوشه و تست تمرکز, به خصوص از آنجایی که شما را محدود به تست. اما شما آن را انجام می دهند با هدف تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. ما در گذشته نقطه باور است که ما می تواند به جلوگیری از بیماری گسترش یافته است. در حال حاضر هدف این است که برای محدود اپیدمی و کاهش دامنه و شدت آن است که هنوز هم ممکن است.

Q. می تواند خیلی آب و هوای گرم قرار دادن یک درب در coronavirus شیوع مانند آن را با آنفلوآنزای فصلی?

A. شواهدی وجود دارد که coronaviruses نمی گردش در تابستان. این عمدتا به دلیل مرطوب هوا اجازه نمی دهد که قطرات تنفسی برای انتقال به راحتی و همچنین ذرات ویروسی زنده نمی خوبی در این نوع از محیط زیست است. بنابراین در ماه های ژوئیه و اوت باید backstop. من فکر می کنم ما هنوز هم در یک نقطه که در آن آن را به اندازه کافی گرم که واقعا در رفتن به تأثیر عمیقی اگر چه از آن خواهد شد برخی از تاثیر. اما من فکر نمی کنم ما باید فرض کنیم که انتقال فقط رفتن برای شکستن به عنوان آن را می شود گرم است. این چنین یک رمان ویروس است که این می تواند همچنان به انتقال در ماه های گرم.

Q. چه مراحل در حال ساخت یک تفاوت ؟

A. تمام این کمک — چه کسب و کار انجام می دهند این واقعیت است که مصرف کنندگان عصبی هستند و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی خود را. این واقعیت است که تحرک و سفر آهسته. این واقعیت است که آن را گرمتر شدن است. همه از این خواهد شد که تاثیر در کاهش گسترش این. اما آن را به ما جلوگیری از داشتن یک بیماری همه گیر در این نقطه است ؟ هیچ. می تواند از آن ما جلوگیری از داشتن بسیار زیادی اپیدمی? آن را کمک خواهد کرد. آن را کاملا کمک کند. اما برای این کار باید همراه با سیاست مراحل است که درگیر این نوع از کاهش ابزار است که ما در مورد صحبت کردیم به خصوص در مکان های که در آن شما در حال حاضر بزرگ شیوع است.

پرسش: چه چیز دیگری می تواند ما کوتاه از بستن تمام شهرستانها ؟

A. تمام این چیزهایی که واقعا مهم است. درجه حرارت چک کنترل کننده مواد غذایی نیاز به تاکسی کابین تمیز و پلاستیک پارتیشن. تمام کسانی که چیزهای کوچک. دامنه این اجتماعی فاصله که (چینی) مشغول بود فوق العاده مفید و سودمند است. چیزهای که ما می توانید انجام دهید. هزینه آن پول اما شما در حال گرفتن دور مردم آزادی آنها گفتن شما باید برای تمیز کردن Ubers سه بار در روز. شما در حال رفتن به رها کردن در به اشتراک گذاشته سواری خیلی زود از آنجا که مردم در حال رفتن به می خواهید برای دریافت در ماشین زمانی که آنها نمی دانند که در خودرو است. بنابراین کسب و کار باید انجام شود که. خوب آن را می سازد حس اقتصادی; خوب آن را می سازد بهداشت عمومی ،

س: چه مدت است که این به گذشته است ؟

A. ما به دنبال تغییر در زندگی در آمریکا برای یک زن و شوهر از ماه. … من فکر می کنم که در ماه مارس و آوریل واقعا رفتن به ماه است که در حال رفتن به بسیار دشوار است. و امیدوارم اگر ما انجام داده ایم چیزهایی که حق ما بود پایین آمدن این بیماری همه گیر منحنی به سمت پایان ماه آوریل است. تابستان باید نگاه متفاوت است. من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد برای رفتن به شیوع و ما هنوز در حال رفتن به نیاز به بسیار مراقب باشند در مورد تسریع بهداشت و در مورد مصرف راکتیو اقدامات هنگامی که وجود دارد یک مورد مشخص تا این نیست رفتن به دور.

س: به عنوان ما می بینیم تعداد سنبله در طول چند هفته آینده, چگونه می توانیم تعیین کنیم که چه مقدار از آن است که عفونت های جدید در مقابل, تست موجود عفونت?

A. آن را به غیر ممکن است. شماره در حال رفتن به رشد در حالی که برای. من فکر می کنم شما در حال رفتن به می دانم که شما تبدیل به یک گوشه که بسیاری از عفونت های جدید است که شما تشخیص تشخیص داده شناخته شده در خوشه.

Q. باید مدارس تعطیل?

A. سیاتل زیادی شیوع در جریان است. آنها ممکن است در نظر بگیرید فقط پیشگیرانه تعطیلی مدارس در سراسر منطقه است. اما در غیر این صورت من فکر می کنم که شما می خواهید به فکر می کنم در مورد واکنش تعطیلی مدارس به دلیل بسته شدن مدارس خود تاثیر را در زندگی اجتماعی و تاثیر بر بهداشت عمومی است که می تواند عوارض جانبی و به طور بالقوه می تواند حتی بدتر شدن بیماری همه گیر. … آنقدر گسترده پیشگیرانه تعطیلی مدارس و من شخصا نمی مدافع آن است.

Q. و اجتماعات بزرگ?

A. من فکر می کنم در حال حاضر ما باید محدود اجتماعات بزرگ به خصوص در مناطق که در آن ما می دانیم که وجود دارد گسترش یافته است.

Q. آیا شما لغو مارس جنون ؟

A. من فکر می کنم ما در حال رفتن به در یک نقطه خیلی زود جایی که ما فکر می کنم از لغو, رویدادهای ورزشی (و یا نگه داشتن) آنها را در خالی استادیوم مانند آنها در حال انجام در کره جنوبی. شما نمی خواهید به ارمغان می آورد با هم بسیاری از مردم در فضاهای بسته به ویژه در داخل خانه که در آن شما می توانید انتقال آسان. نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است با CPAC (محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس) و غروب (American Israel Public Affairs Committee) همایش. آیا شما می خواهید برای ادامه به برگزاری همایش و باید برای اجرای این خطر است که خود را تمام و فهرست شرکت کنندگان قرار داده است به یک قرنطینه به دلیل وجود کسی وجود دارد که آلوده می شود ؟

Q. باید دولت تعطیل کروز صنعت ؟

A. من فکر نمی کنم کسی باید مصرف کروز در حال حاضر. یا نه دولت این ابزار در مرحله انجام است که من تصور آنها انجام دهد. این کشتی کروز خارجی-پرچم کشتی های کروز. آنها نیاز به اجازه برای بارانداز در اینجا و اینجا پیاده.

پرسش: چرا کشتی های کروز پس مشکل ساز است ؟

A. این بسیار مهم پاتوژن که یک بار آن را می شود در داخل یک فضای بسته در یک نهاد گسترده انتشار است. این یک افتضاح خطر بسته به تعداد زیادی از مردم در یک کشتی کروز. و نگاه cruises چپ یکشنبه شب در خارج از سیاتل در ایالت واشنگتن. من فکر می کنم که یک خطر بزرگ اجازه مسافران دریافت بر روی کشتی های کروز خارج از سیاتل با توجه به آنچه که ما می دانیم در مورد محیط زیست در سیاتل. و با توجه به آنچه ما در مورد خطرات مرتبط با کشتی های کروز. وجود دارد رفتن به دیگر کشتی های کروز که در حال رفتن برای پایان دادن به داشتن شیوع بیماری در آنها.

Q. چگونه در مورد هواپیما?

A. من هنوز پرواز زمانی که من مجبور به. من در یک هواپیما در این هفته و من قصد دارم به در هواپیما (سهشنبه). من در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در هواپیما. من فکر می کنم وجود دارد چیزهایی که شما کاملا می توانید انجام دهید برای بهبود امنیت خود را در یک هواپیما برای چیزی شبیه به این. و من در تلاش برای انجام همه چیز را من می توانم به انجام این کار است. یکی از چیزهایی که ناامید کننده بوده است به من در هواپیما شنبه و من در هواپیما وجود نداشت Purell (ضد عفونی کننده دست) زمانی که من در هواپیما. آنها نمی دست من کاری را که من کردم در هواپیما. این (پرواز) در حال عبور از چیزهایی که در اطراف بدون دستکش نبود تغییر دستکش.

Q. چه بیشتر می تواند شرکت های هواپیمایی انجام می شود ؟

A. در همه چیز وجود دارد که شرکت های هواپیمایی انجام می تواند به اجرای بهتر کنترل عفونت در هواپیما و الهام بخش اعتماد به نفس بیشتری که برای آنها انجام نمی دهد. اما آنها در حال اجرا در اطراف واشنگتن صحبت کردن در مورد تاثیر این تا به حال در حجم آنها و تاثیر اقتصادی و احتمالا تخمگذار زمینه را برای یکی دیگر از نجات … و من آنها را نمی بینید انجام هر کاری فعال به واقع کنترل شرایط. آنها را می توان در ساختمان در بیشتر زمان بین چرخش هواپیما به فراموش عمیق تر شستشو و تمیز کردن.

س: کدام شرکت هواپیمایی را به شما پرواز ؟

A. من پرواز آمریکایی است.

Q. باید نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پایان تظاهرات بزرگ خود را?

A. ما کاملا باید به فکر حفاظت از نامزدها در همان راه ما محافظت از آنها را از خطرات دیگر. ما باید حفاظت از آنها را از خطر انتقال این. آنها پرواز در سراسر کشور است. آنها مخاطبان مختلف. آنها در مناطق که در آن وجود دارد می تواند شیوع ما نیست شناسایی نشده است. من کاملا محدود کردن خرده فروشی فعالیت سیاسی و بسیاری از لمس کردن و قیاس. من فکر می کنم که این امر می تواند هوشمند برای مبارزات و برای رهبران سیاسی رهبری با مثال و شروع به محدود کردن اجتماعات بزرگ. من فکر می کنم برای مبارزات رهبری با مثال و انجام این کار بسیار مهم خواهد بود. این امر ارسال یک پیام قدرتمند. بنابراین من خواهد بود در تلاش برای انجام همه چیز با سالن های شهر و سپس جریان آن است.

Q. است که در بزرگترین خطر است ؟

A. مورد مرگ و میر نرخ واقعا شروع به افزایش به طور چشمگیری بالاتر از 60. بنابراین شما نگاه کنید در برخی از ادبیات 60 تا 70 مورد مرگ و میر است که احتمالا در حدود 4%; 70 تا 80 احتمالا 10%; بالاتر از 80 به نظر می رسد مانند آن را 14 یا 15 درصد است. آن را واقعا به طور چشمگیری بالا می رود. اما این یک بیماری خوش خیم, حتی برای کسی که 45 یا 47 مثل من. (به طور بالقوه) 1 در 250 به 1 در 550 45 ساله که به این مرگ خواهد شد. که زیاد است.

Q. چه در مورد بچه ها ؟

A. تنها گروهی که به نظر می رسد در امان خوشبختانه در حال فرزندان جوان است. و هیچ کس نمی تواند مرا متقاعد کند که آنها را بردار. شاید که چون من سه تا از آنها را و من فکر می کنم که آنها انجام همه چیز. اما آنها فقط به نظر نمی رسد به تبدیل شدن علامتی.

س: چگونه می توانم شما محافظت از خانه سالمندان بیمار ،

A. شاید شما محدود کردن بازدید کنندگان است. شاید شما چک کنید هر بازدید کننده است که می آید در قرار داده و آنها را از طریق یک پرسشنامه بررسی درجه حرارت خود را, شما می دانید, بیشتر مراقب باشند خود را با کارکنان نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک. منظورم این است که همه چیز شما می توانید انجام دهید که واقعا برای کاهش ریسک در این نوع از تنظیمات.

Q. چه می تواند رئیس جمهور را در یک وضعیت شبیه به این ؟

A. قدرتمند ترین جنبه های ریاست جمهوری در یک محیط مثل این است که قلدر منبر و قابلیت اطمینان ملت و صحبت رک و راست و صادقانه صحبت در مورد خطرات در یک چارچوب مناسب و همچنین بحث در مورد آنچه که زندگی را برای رفتن به شبیه پس از ما از این طریق دریافت کنید. من فکر می کنم وجود دارد همچنین توانایی به تلاش برای تحت فشار قرار دادن دولت های محلی و دولت را بیشتر اقدامات تهاجمی.

Q. مانند?

A. آنچه که ما در حال رفتن به نیاز به انجام در حال حاضر است درخواست دولت های محلی و ایالتی به عمل در جهت منافع ملی. سیاتل به تعطیل کردن اقتصاد خود را نه فقط به خاطر سیاتل اما برای کمک به صرفه جویی در نیویورک و برای کمک به صرفه جویی در دالاس. و این یک چیز سخت به درخواست دولت محلی را انجام دهد.

Q. آیا مناسب پیام?

A. آن نیاز به اذعان مردم را از نگرانی و اضطراب خود را چون مردم بسیار مشروع نگرانی و ترس در اطراف این ویروس باشند. اولین چیزی که من فکر می کنم وقتی کسی می گوید نمی وحشت است, شاید من باید وحشت. و بنابراین من فکر می کنم شما نیاز به اذعان ترس توضیح آنچه در محدوده خطر است و بحث بسیار سادگی در مورد آنچه شما انجام می دهند برای کاهش آن و آنچه از طرف دیگر این به نظر می رسد. چون طرف دیگر وجود دارد از این. ما در حال رفتن به عقب نگاه. این است برای رفتن به یک لحظه تاریخی در نظر من. اما ما در حال رفتن به نگاه و می گویند که واقعا بد بود اما ما قادر به از طریق آن دریافت کنید.

Q. چه رفت با تست ؟

A. در بهداشت عمومی اورژانس مثل این که وقتی شما یک جدید پاتوژن آن بود که همیشه فکر که CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری) را برای اولین بار. و وجود دلایل خوبی برای آن یکی. شماره یک CDC دسترسی به نمونه. اگر آن را ظهور پاتوژن هیچ کس دیگری در حال رفتن به آن دسترسی داشته باشید. شما می خواهید به حمل و نقل ویژه از عوامل بیماری زا. آنها تبدیل به عوامل بیماری زا از منافع خاص. شما می خواهید را به مطمئن شوید که هر تشخیصی شما در حال توسعه در حال رفتن به قابل اعتماد است.

س: چه باید اتفاق افتاده است ؟

A. من فکر می کنم آنچه که باید اتفاق افتاده است و آنچه که ما خواستار شد و همزمان به داشتن CDC رفتن را از طریق مراحل است که آنها را از طریق ما باید کار کرده اند به شدت با تولید کنندگان و علمی آزمایشگاه نیز موضع آنها را تا آنجا که طول می کشد زمان. و همچنین تلاش برای توسعه یک نقطه از مراقبت های تشخیصی مانند آنفولانزا سواب که شما می توانید استفاده در مطب چرا که تمام است که طول می کشد زمان. آن می تواند هفته و گاهی چند ماه است. و من فکر می کنم که این اشتباه ما بود ما در زمان یک رویکرد خطی به جای مرتب کردن بر اساس یک all-of-the-بالاتر از رویکرد. ما به پایان رسید تا انجام تمام آن چیزهایی است اما ما به پایان رسید تا انجام آنها دیر شده و در حال حاضر ما هنوز در پشت منحنی.

Q. که تصمیم به انجام همه در روش ؟ آیا شما هر گونه نفوذ سیاسی در آن تصمیم ؟

A. من نمی بینم هر گونه نفوذ سیاسی در این تصمیم. این تصمیم گیری که در سطح رهبری در HHS (بهداشت و خدمات انسانی). این چیزی است که FDA کمیسر فقط نمی تواند به راحتی انجام خود ما است. منظورم این است که من ممکن است اما من به عنوان کسی که رفت و سرکش در همه زمان ها.

Q. آیا بیشتر تست گرفتن وجود دارد ؟

A. هر دکتر که فکر می کند بیمار باید آزمایش می شود باید به گرفتن تست شده است. که اتفاق می افتد در حال حاضر. من فکر می کنم بیش از دو هفته آینده تست ظرفیت رفتن به سطح شیب دار بسیار به سرعت. اگر شما نگاهی به این تست در ایالات متحده ما احتمالا آزمایش حدود 3000 نفر بر اساس تجزیه و تحلیل. ظرفیت بیش از آن است در حال حاضر. از آن 3,000 ما در بر داشت حدود 400 مثبت.

Q. چه که به شما بگویم ؟

A. افرادی که در حال گرفتن تست شده هستند مرتب کردن بر اساس آنچه ما تماس بگیرید در طب “warehoused بیماران است.” آنها بیماران ما می دانیم که مثبت هستند و ما فقط در حال انتظار برای آنها را به آزمون. و بنابراین ما در حال رفتن به کار را از طریق که پرونده برای مدتی. ما احتمالا در ظرفیت آزمون 10,000 نمونه در روز در حال حاضر توزیع در سراسر کشور است. هر بیمار دو نمونه. به طوری که 5000 نفر در روز است. دیگر چالش این است که آن را به طور مساوی توزیع شده است. نیویورک بسیار بیشتری نیاز دارد تست ظرفیت از آن است. بنابراین آیا واشنگتن

Q. آیا این یک بیماری همه گیر?

A. مهار شد هرگز به موفقیت است. این بود که برای تبدیل شدن به جهانی همه گیر. آن را مانند آنفولانزا. آن را یک بیماری همه گیر در حال حاضر با وجود WHO (سازمان بهداشت جهانی) که مایل نیست به آن برچسب در عین حال از برخی از عجیب و غریب حس صحت سیاسی من نمی تواند به طور کامل درک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im