Coronavirus لغو شروع به کوه به عنوان ورزشی جهانی واکنش نشان می دهد به COVID-19 نگرانی

سازمان های ورزشی از ایتالیا به ژاپن به ایالات متحده در نظر گرفتن اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus در میان بازیکنان و طرفداران است.

در حال حاضر چندین لیگ در حال بازی کردن بازی ها بدون طرفداران, حال و دیگران در حال محدود کردن میزان تماس بین تماشاگران و شرکت کنندگان است. بازیکنان بیس بال دستور داده شده است که به امضا و NBA هشدار داده آن تیم برای آماده سازی برای امکان بازی کردن بازی ها بدون فن.

به عنوان در سراسر جهان مرگ و میر نزدیک 4000 در روز دوشنبه تعدادی از حرفه ای و تازه کار در سازمان های ورزشی اعلام کرد طرح های اضافی.

در اینجا آخرین تحولات در جهان ورزش:

رختکن از حد به رسانه ها

مقامات از چهار اصلی ورزش حرفه ای — لیگ MLB, NBA, NHL و MLS — اعلام کرده اند که تیم clubhouses و قفل اتاق را به طور موقت بسته شود به رسانه ها و غیر ضروری پرسنل موثر شنبه.

به جای آن همه مصاحبه برگزار خواهد شد در مناطق تعیین شده در خارج از رختکن. رسانه ها نیز خواست برای حفظ شش پا فاصله از بازیکنان در آن Q&A جلسات.

اما این ممنوعیت در رسانه ها واقعا که بسیار به حفظ همه امن است ؟

شهرستان بان کی مون به تاثیر ورزش حرفه ای

شهرستان سانتا کلارا (کالیفرنیا) عمومی وزارت بهداشت دستور داده است تا از لغو تجمع جمعی از بیش از 1 ، 000 مردم است. این حکم می تواند به طور مستقیم تحت تاثیر NHL San Jose Sharks, لیگ برتر فوتبال سن خوزه زلزله و به طور بالقوه رویدادهای ورزشی در دانشگاه استنفورد در پالو آلتو.

ورزشی بر روی نگه دارید تا آوریل در ایتالیا

ایتالیایی کمیته ملی المپیک روز دوشنبه اعلام کرد که تمام رویدادهای ورزشی معلق خواهد شد تا آوریل 3 در اولین. این شامل همه چیز از این کشور بالا حرفه ای فوتبال لیگ برتر — سری A — تمام راه را به محلی تفریحی است.

ایتالیا بیشتر موارد تایید شده از coronavirus از هر جای دیگری در اروپا است.

لیگ قهرمانان اروپا مطابقت بسته

دولت فرانسه مشخص کرده است روز چهارشنبه تیم های پاریس سنت ژرمن و بوروسیا دورتموند در پاریس Parc des Princes ورزشگاه برگزار خواهد شد با طرفداران در حضور.

فرانسه ممنوع اعلام کرده است تمام تجمعات بیش از 1000 نفر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مشعل المپیک روشنایی محدود

مراسم سنتی روز پنج شنبه است که در آن مشعل المپیک منتقل شده است به سازمان از سال 2020 توکیو بازی بسته خواهد شد ، یونان کمیته ملی المپیک گفت: تنها 100 معتبر مهمانان خواهد بود در دست های باستانی المپیا برای شرکت در این مراسم است.

توکیو نیز “کاهش اندازه آن سفر هیئت به عنوان آنجا که ممکن است.”

در همین حال ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته لغو آن در رسانه ها نشست که قرار بود برای شروع روز یکشنبه در لس آنجلس.

ژاپن تاخیر pro baseball season

شروع Nippon حرفه ای بیس بال فصل به تعویق افتاده است به دلیل خطر عفونت کروناویروس در ژاپن است.

NPB کمیسر Atsushi سایتو از اعلام روز شنبه گفت: “ما باید حفاظت از میراث فرهنگی از طرفدار بیس بال است.” روز افتتاحیه برنامه ریزی برای 20 مارس شده است تحت فشار قرار دادند به اواسط ماه آوریل است.

تنیس, گلف, حوادث هنوز هم در

پس از BNP Paribas Open in Indian Wells کالیفرنیا لغو شد یکشنبه شب حدس و گمان تبدیل به رویداد بعدی در تنیس تقویم: میامی باز است. مسابقات — مانند Indian Wells یکی از معتبر ترین در WTA و ATP Tour پس از چهار گراند اسلم — منتشر شده بیانیه ای که روز شنبه میامی باز شد رفتن به ادامه کار به عنوان برنامه ریزی شده. این وضعیت می تواند تغییر قبل از این رویداد شروع می شود در تاریخ 23 مارس.

این می تواند نقطه عطفی برای ورزش و coronavirus.

در ضمن عمده LPGA مسابقات این فصل نیز هنوز در مسیر با وجود اینکه در همان مجاورت کلی به عنوان Indian Wells.

ارتش ملی افغانستان (Ana الهام در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو میراژ کالیفرنیا است که برای برنامه ریزی مارس 2-5 و LPGA گفت: نخل بهار کویر خورشید در بیانیه ای روز دوشنبه “وجود دارد هیچ برنامه ای برای لغو هر گونه آینده تور LPGA حوادث.

“با این حال مانند دیگر مهم ورزشی لیگ و نهادهای ما در حال برنامه ریزی برای حالات مختلف و در نظر گرفتن تمام اطلاعات مربوطه از جمله هدایت و دستورات از مقامات بهداشت محلی در مناطق که در آن ما بازی کند.”

LPGA شده است ضربه سخت با نگرانی بیش از coronavirus. سه مسابقات در آسیا (یکی در تایلند, یک در سنگاپور و چین) در حال حاضر لغو شده است توسط زنان و تور این سال است.

دانشگاه هاروارد لغو بیس بال سفر

Easton دعوتی کالج مسابقات بیس بال در فولرتون, کالیفرنیا را لغو کرده است سه نفر از 14 بازی در آخر هفته برنامه پس از دانشگاه هاروارد اعلام کرد تیم خود را نمی خواهد به سفر به این رویداد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>