منتشر شده

هنگامی که کلمه از coronavirus اول گسترش یافت و مردم درک نمی کنند مرگبار آن بالقوه آن محبوب را به بهم زدن سرگرم کننده در مورد این که قرارداد با نوشیدن آبجو کورونا.

اما به عنوان ویروس باعث شده است که نگرانی و وحشت در سراسر جهان مکزیک دم که سهام مشابه نام گرفته است آمار در سود و محبوبیت است.

CORONAVIRUS واکنش: خام غرق به کمترین میزان در یک سال به عنوان coronavirus وحشت را افزایش می دهد

اخبار صبح دالاس به تازگی گزارش شده است که یک مطالعه در حدود 740 ایالات متحده مصرف کنندگان آبجو را نشان می دهد که 38 درصد از آنها گفتند که “نمی خواهد خرید تاج [آبجو] تحت هیچ شرایطی در حال حاضر.” ترس خود را مرتبط به coronavirus بیماری های دستگاه تنفسی COVID-19 که آلوده کرده است هزاران نفر از مردم در سراسر جهان با توجه به گزارش.

این DMN داستان اضافه شده که 5WPR اخیر نظرسنجی همچنین نشان می دهد که 16 درصد از کسانی که مورد مطالعه “اشتباه گرفته بودند در مورد اینکه آیا تاج آبجو است مربوط به ویروس است.”

آبجو شرکت نیز متاثر از بازار سهام را در مارپیچ رو به پایین به عنوان ترس بیش از coronavirus’ تاثیر عمیق تر. با توجه به سی ان ان گزارش صورت فلکی مارک سهام کاهش یافته است 8 درصد در روز پنج شنبه.

تاج شده است تلاش برای جستن به عقب با انتشار جدید خود را seltzer نوشیدنی. اما حتی است که مبارزات انتخاباتی آگهی گرفتار توپخانه ضد هوایی.

Ad Age گزارش می دهد که تاج را صدای جیر جیر اتصال جدید خود را seltzer به عنوان “آمدن ساحل به زودی” کشیده شده متعدد انتقادی پاسخ با مردم سوال زبان انتخاب آمریکا در مورد گسترش coronavirus.

HoustonChronicle.com: ویروس ترس فشار نرخ وام مسکن و حتی پایین تر

تاج در پاسخ به آگهی سنی با این بیانیه به شرح زیر:

تبلیغات ما با تاج سازگار با کمپین ما شده اند در حال اجرا برای 30 سال گذشته و بر اساس قوی ضریب اطمینان مصرف کننده. در حالی که ما همدردی با کسانی که تحت تاثیر این ویروس و در ادامه به نظارت بر وضعیت مصرف کنندگان ما و درک هیچ پیوندی بین ویروس ها و کسب و کار ما.

اما قانع کننده ای عمومی است که به احتمال زیاد سخت تر از مکزیک در حال حاضر به دو تایید موارد جدید کروناویروس.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de