محل سکونت و زندگی: لوکس آپارتمانهای قوی با وای

منتشر شده

لوکس آپارتمانهای در حال تبدیل شدن جذاب تر به millennials برای انواع دلایل و هوستون چیزهای زیادی برای ارائه.

در SimpleCondoAdvice.com’s مقاله 7 دلیل Millennials ترجیح می دهند آپارتمانهای بیش از اموال دیگر انواعآن را توضیح داد که دلایل متعددی وجود دارد این ساختمان ها به این نسل از مالکان است.

برای اولین بار در لیست این است که ضرب المثل قدیمی — محل سکونت ، آپارتمان ها در مرکز شهر/مناطق شهری و همچنین به عنوان های مختلف کار فرصت. دلیل اضافی millennials پیدا کردن جذاب این محدوده از دست نگهداری به بهره وری انرژی قیمت در مقایسه با اجاره و تاخیر و آرزوهای خانواده برای داشتن یک خانه بزرگ و مقاله اعلام کرد.

نانسی داستانی رئیس/مدیر عامل شرکت نان & Company, خواص/کریستی بین المللی املاک و مستغلات توافق کردند که محل توسط یک عامل بزرگ در هزاره تصمیم به زندگی در یک محل سکونت.

“وای به دنبال آپارتمانهای که واقع شده در مناطق شهری این شهر با دسترسی آسان به ناهار خوری و سرگرمی مقصد. آنها می خواهند به در مجاورت نزدیک به جایی که آنها در طول هفته کار و که در آن آنها می خواهم به صرف وقت خود را در تعطیلات آخر هفته. Walkability یک فاکتور بزرگ است. در هر نقطه در داخل حلقه است که در تقاضای بالا در حال حاضر به خصوص برای محل سکونت لوکس بازار” داستانی گفت.

با توجه به انجمن ملی از Realtors 37.5 درصد از millennials متعلق به خانه نسبت به پایان سال 2019 است که بزرگترین سهم را برای این گروه از سال 2011 است.

CoreLogic.com گزارش شده در مارس 2019 که 21 درصد از تمام خانه محل سکونت-خرید وام مسکن برنامه بودند فرستاده شده توسط خریداران سن 18 تا 30 در آن مقاله جوانتر Millennials خواهد سوق دادن محل سکونت و تقاضا.

امکانات در تقاضا به عنوان به خوبی. برخی که ضبط millennials توجه شامل لوازم خانگی هوشمند از ترموستات هوشمند به doorbells و همه چیز را در میان همراه با فضای تعیین شده برای حیوانات خانگی داستانی گفت.

“آنها نیز مانند تمرین اتاق با دولت از هنر تجهیزات و فن آوری های جدید مانند کلاس های مجازی و استخر مناطقی که کافی صندلی و فضای آشپزخانه. حیوان خانگی امکانات در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم تر مانند سگ حمام سگ اجرا می شود و فضایی برای حیوان خانگی خود را به اجرا در اطراف” گفت: آلمودووار.

وای کشف غیر منتظره قدرت پردازش از زندگی در محل سکونت لوکس.

“یکی از بزرگترین مزایای استفاده از محل سکونت و زندگی است توانایی برای به اشتراک گذاشتن هزینه ها و لذت بردن از امکانات شما نمی ممکن است قادر به پرداخت هزینه در یک خانواده محل اقامت” داستانی گفت. “نه تنها می تواند به شما بهره مندی از امکانات رفاهی لوکس بلکه در محل های امنیتی کابل, تلویزیون, سرویس, مراقبت از چمن, تعمیر و نگهداری ساختمان.”

یکی دیگر از ساخته شده است در جامعه حمایت.

“این مهم است که وای به پیدا کردن یک خانه است که متناسب با نیازهای خود را که یکی از آنها یک حس اجتماعی. جوان مجرد می خواهید برای زندگی در یک منطقه با بالا walkability. هر آنچه در اولویت است و این احساس از جامعه مهم است” داستانی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>