محل سکونت و زندگی است: زندگی محل سکونت مناسب برای نیازهای خود را?

منتشر شده

آیا شما به دنبال به کوچک ساده زندگی خود را و یا مایل به حرکت به یک محل مرکزی بیشتر زندگی در یک مجتمع مسکونی می تواند محل مناسب.

انجام تحقیقات خود را قبل از حرکت می تواند اطمینان حاصل شود شما در پیدا کردن خانه ایده آل خود را.

Simran Rihal, Greenwood پادشاه مسکن گفت: وجود مزایای متعدد برای سکونت و زندگی می کنند. یکی از برجسته ترین دلایل این است که محل سکونت اغلب می تواند مقرون به صرفه تر از یک خانه تک خانواری و بنابراین ارائه یک نقطه ورود برای خریداران خانه های جدید.

“آنها به مردم فرصت زندگی در منطقه ای که آنها ممکن است در غیر این صورت نمی تواند به استطاعت. خرید condo باعث می شود احساس های مالی در مقایسه با زمانی که به اجاره آپارتمان از آنجا که شما می توانید لذت بردن از مزایای از بدون هیچ زحمتی رایگان مالکیت خانه در حالی که ساختمان سهام و بهره گیری از کسر مالیات” او گفت:.

علاوه بر این Rihal گفت: شهروندان همچنین می توانید لذت بردن از کنترل دسترسی بدون دردسر زندگی و امکانات رفاهی.

“بسیاری از ارائه سرویس نگهبان سیستم های امنیتی دوربین و doormen” گفت: Rihal. “نیز وجود دارد که به راحتی از یک قفل و ترک شیوه زندگی است. آن است که مناسب برای مالکان که نمی خواهند مسئولیت چمن زنی و کارهای دیگر. پس زمینه های مشترک نگهداری و مدیریت توسط انجمن محل سکونت آن است که تمام انجمن سردرد است.”

امکانات اغلب صحنه دزد در محل سکونت و زندگی می کنند.

“بسیاری از ساکنان نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه این تجملات کمی از زندگی خود را. شما دسترسی سریع به امکانات رفاهی مانند استخر شنا زمین تنیس, مرکز تناسب اندام و حتی یک جامعه تئاتر است. هزینه های نگهداری از جمله مناطق در حال به اشتراک گذاشته شده توسط تمام صاحبان آنها را مقرون به صرفه برای همه. در یک ساختمان با بیش از هشت داستان نمایش ها در نظر گرفته خواهد ارزش افزوده ملایمت گفت:” Rihal.

Rihal همچنین توصیه می کند انجام تحقیقات خود را وقتی که می آید به پیدا کردن کامل محل سکونت برای شیوه زندگی خود را. شروع با محل و بودجه به عنوان نه همه خواص در برابر خلق شده اند.

“مجتمع محل سکونت متفاوت خواهد بود از سرویس کامل ساختمان به ملایمت-رایگان ساختمان با کنترل دسترسی و خدمات چمن تنها,” او گفت:. “فراموش نکنید که برای تحقیقات به نوع امکانات برای شما ارزش. این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که امکانات خاص است که شما ممکن است استفاده از به عنوان مثال یک استخر ممکن است مهم به عنوان آن می افزاید: به ارزش فروش مجدد از محل سکونت.”

گذشته از همه توجه را از هر گونه هزینه و ها. Rihal توصیه می شود برای آگاهی از هر گونه اضافه کردن در هزینه های تعمیر و یا نوسازی. برای HOA او توصیه می شود صحبت به ساکنان فعلی و پیدا کردن افکار خود را در مورد چگونگی و محل سکونت موفق است.

“مطمئن شوید که به بررسی کنید که محل سکونت انجمن به طور کامل تامین می شود و دارای ذخایر برای شرایط اضطراری و تعمیرات در غیر این صورت این هزینه ها منتقل می شود به صاحبان. همچنین بررسی مالیات بر دارایی ارزیابی بنابراین شما آگاه هستند از مالیات خواهد شد که در آینده راه خود را” Rihal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>