منتشر شده

Jevarrick ساقی کلیولند

قابل توجه

باتلر را بازی برنده 3-اشاره گر در زنگ فرستاده کلیولند گذشته ویدور در 58-57 پیروزی در دو وقت اضافه. به نفع خود نگه داشته کلیولند زنده در منطقه 21-5A حذفی نژاد به عنوان هفته پایانی فصل به طور منظم. ساقی است به طور متوسط 30 امتیاز در هر بازی در این فصل است.

چه مربی درک ویلیامز گفت: “شما در حال صحبت کردن در مورد یک بچه است که بازی در سال گذشته پای او را می شکند و سپس به عقب می آیند و حمل این تیم است. راه کلیولند است با رشد ما هنوز 3A اعداد و ما رشد بسیار سریع. ما خواهید بود 5A بخش من در سال آینده. و شما در حال صحبت کردن در مورد یک بچه است که همه می دانند در حال رفتن به آن را دریافت. او آن را لمس هر اختیار و او را از بازی در مقابل تیم’ بهترین مدافع هفته در هفته و او هنوز هم به طور متوسط است. این خیلی خوبه بچه ها در کتاب من است.”

دیگر نامزد

کامرون Ward, West Columbia

این مجسم بخش فوتبال تعهد به ثمر رساند 37 امتیاز 5 از 6 از 3 نقطه و خط کامل 12 از 12 از خط پرتاب آزاد در یک 88-70 برنده بیش از Brazosport در روز جمعه. او نیز دستگیر و هفت ریباند و سه پاس گل. آن کلمبیا اولین پیروزی بیش از Brazosport پس از 2015.

برایس پرورش کتی تیلور

توهین آمیز مقابله با مجموعه ای جدید و شخصی مدرسه رکورد در بحث در 191 فوت و چهار اینچ در خواهد تیلور رله.

کالیب جوان میثاق مسیحی

جوان به ثمر رساند 31 امتیاز به رهبری پیمان مسیحی گذشته معبد مقدس ترینیتی در یک 81-74 اضافه کاری win شنبه. میثاق حرکت به منطقه ای دور از TAPPS کلاس 2A دولت برگشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im