Chron پسران ورزشکار این هفته: Chidozie Nwankwo فاستر

منتشر شده

Chidozie Nwankwo فاستر
قابل توجه: Nwankwo در پشت صحنه با خود دومین مدال طلا کار خود را روز شنبه در کرده, کشتی, مسابقات قهرمانی کشور. ارشد پس از اتمام سال 22-0 شکست میدلوتین را مارشال هاجز در 285 پوند 5A پسران گروه از طریق 2-1 تصمیم گیری است. او به پایان رسید دوم در کلاس وزن خود را در سال گذشته است.

چه Nwankwo گفت: “شما می دانید که هنگامی که اکثر مردم به نفع خود دولت آنها می خواهند به نفع خود در سال آینده و سال بعد. متاسفانه این اتفاق نمی افتد برای من. بنابراین من فقط باید به انتخاب من ، من تا به حال برای متوقف کردن خودخواه بودن برای خودم واقعا به صداقت. من فقط به حال به عقب بر گردیم روی تشک, ثابت کند همه اشتباه است.”

دیگر نامزد
Rommell ویلیامز Mayde Creek
او به ثمر رساند از 14 بازی خود را بالا 24 امتیاز در نیمه اول یک 45-43 برنده بیش از کینکو رنچ که مسجل چهارمین و آخرین حذفی نقطه از 19-6A برای قوچ در روز جمعه.

Kishawn Higgins, کتی
170 پوند 6A دولت قهرمان دستگیر عمده تصمیم گیری بیش از Plano غرب فرید مبارک و پس از اتمام 54-1 در این فصل است. او کمک کرد تا ببر پایان سوم به عنوان یک تیم در کرده, کشتی, مسابقات قهرمانی کشور.

مارکوس ویلیامز دیکینسون
او به ثمر رساند 32 امتیاز و هشت ریباند و شش پاس گل و سه دزد در یک 78-54 برنده بیش از Clear Creek که مسجل آشکار منطقه عنوان در 12-0.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>