منتشر شده

آنتونی تجدا فروتن
قابل توجه: ارشد, پارچ, infielder و ناوارو تعهد کالج رفت 5-برای-11 در صفحه با یک .455 طور متوسط پنبه حلاجی شده در حالی که هدف قرار دادن دو گرند اسلم با مجموع 10 RBIs در بهار ISD مسابقات بیش از آخر هفته.

چه مربی رابی Fontenot گفت: “ما جرم بسیار زیاد حول محور او کاملا صادقانه. هنگامی که او را در قفل در که در آن او نیاز به او همواره در اجرا برای ما می سازد و او با ما بروید. او تا به حال واقعا خوب شروع فصل صادقانه میگویم.”

دیگر نامزد
برایس Griggs, هایتاور
هایتاور را دانشجوی سال دوم احساس کاهش یافته گردیده 43 امتیاز در 16-از-21 تیر اندازی منجر طوفان به 71-62 پیروزی بر رقیب منطقه سایه نهر در منطقه III-5A نهایی روز شنبه در کمپبل مرکز.

Tramon علامت دیکینسون
دیکینسون رهبری به دولت مسابقات برای اولین بار در 65 سال است. علامت گذاری به خصوص در کلاس 6A منطقه سوم مسابقات قهرمانی بازی برابر بللیر جایی که او به ثمر رساند 41 امتیاز در 13 از 18 تیر از میدان 3-از-5 عکسبرداری از 3 نقطه خط و 12-از-13 عکسبرداری از خط پرتاب آزاد. او همچنین گل 40 امتیاز در برابر مورتون در مرتع پرورش احشام در روز جمعه در منطقه ای نیمه نهایی.

دوک Lawniczak, Coldspring
او led با 24 امتیاز در یک 67-57 برنده بیش از Diboll در کلاس 3A منطقه سوم مسابقات قهرمانی بازی کمک از تروجان ها به حالت اول مسابقات اسکله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im