منتشر شده

علاوه بر خانه های لوکس جدید از تحسین سازندگان رفت و آمد مکرر-کیفیت امکانات رفاهی و مناسب من-10 دسترسی عصا جزیره دانش آموزان دریافت یک چالش برانگیز و در عین حال آموزش گرد در کتی ISD را برایانت مدرسه ابتدایی کتی دبیرستان و کتی دبیرستان.

در برایانت (آرکانزاس) مدرسه ابتدایی تزلزل اعتقاد به توانایی های منحصر به فرد هر کودک تعبیه شده در هر کلاس درس از کسانی که با جوانترین قبل از کودکان مهد کودک به کلاس پنجم نزدیک شدن به خود را شکل دبیرستان سال است. بیش از همنام رابرت و Felice برایانت اغلب در مدرسه خواندن به کودکان شرکت کننده در یادگیری مشارکتی فعالیت های چند دهه خود را از تجربه با معلمان و مدیران.

در کتی, دبیرستان, مدرسه, معلمان, رعایت سطح تعالی در آموزش و پرورش حمایت از مشارکت مدرسه, والدین و جامعه است. آن است که در آن دانش آموزان اول غوطه ور در روح بودن کتی ببر و جعل اوراق قرضه است که می تواند از طریق دبیرستان و فراتر از آن.

در کتی دبیرستان طبقه سنت کتی ISD اول دبیرستان ريشه در سراسر محوطه دانشگاه از اصلی ورود به کلاس های درس و آزمایشگاه که در آن دانش آموزان در آغوش گرد آموزش و پرورش از جمله تعیین سطح پیشرفته ترم اختصاص داده شده به مطالعه زبان, ریاضیات, هنرهای زیبا و علوم انسانی.

همانطور که برای خانه های جدید نیشکر جزیره ویژگی های حرکت-در خانه آماده شروع در $270,000 s با جزیره آشپزخانه باز سرگرم کننده فضاهای استاد سوئیت, اتاق بازی و اتاق رسانه ها بزرگ ثانویه اتاق خواب و فضاهای باز.

در نیشکر چهارم ساکنان لذت بردن از یک ورزشگاه با بر روی تقاضا کلاس های دو طبقه, مرکز تناسب اندام, رقص, استخر, سبک تالاب خانواده و cabanas, کودکان, آب, زمین بازی و مرکزی چمن شومینه انبار و اوکس آشپزخانه & Bar, باز, روزانه, برای, ناهار, شام و یکشنبه صبحانه.

را انتخاب کنید از یک یا تعداد بیشتری از جامعه را به تحسین سازندگان برای زمان مشوق تورهای مجازی و خصوصی در فرد ملاقات و رفتن به CaneIsland.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im