انصراف از فرهنگ است که به ما ضربه سخت به عنوان coronavirus اسپرد را از طریق ما. امریکا می توانید مسئولیت رسیدگی به تمام این اجتماعی فاصله?

سان فرانسیسکو – شش. 250. میلیاردها.

فقط تعداد کمی که علامت جدید ما لغو همه چیز فرهنگ با اقدامات در حال تصویب تقریبا ساعتی در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس یا COVID-19.

شش شماره از پا نگه داشتن بین ما با توجه به مراکز کنترل بیماری. گروه های بزرگتر از 250 نفر نباید جمع آوری کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شنبه اعلام کرد. و میلیاردها اقتصاددانان به طور فزاینده ترس می تواند از دست داد اگر هزینه های اتومبیل اجتماعی-فاصله محور متوقف شد.

“مردم از صندوق در حال حاضر فقط همه, لغو, لغو, لغو, می گوید:” کریستین اولی که اجرا می شود یک eponymous برنامه ریزی رویداد شرکت در لس آنجلس. او فقط می صنعت بزرگترین کنفرانس ویژه رویداد در لاس وگاس. خلق و خوی بود و ملول.

“ما در حال تلاش به مشتریان, چرا ما قرار داده و این در مکث و دوباره به جای لغو” او می گوید. “اگر آن را ادامه می دهد, آن را در سطح من میباشد.”

اولی است که به سختی به تنهایی در فرسایش. لغو بسته و یا به تعویق افتاد تاریخ: NCAA March Madness مسابقات بسکتبال دیزنی لند برادوی را نشان می دهد Coachella را افسانه موسیقی, جشنواره, Austin در جنوب غرب, فرهنگ, کنفرانس و یک سوپ الفبا ورزشی لیگ بسکتبال را, NBA, هاکی NHL بیس بال MLB و فوتبال MLS.

و کسانی که فقط بزرگ خیمه حوادث. در شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر کشور و مدارس در حال بسته شدن مزایده عمومی در حال رفتن آنلاین و موسیقی باشگاه در حال بستن.

طرفداران Sweetwater یک محل فقط در شمال سان فرانسیسکو متعلق به مرده سپاسگزار گیتاریست باب ویر آموخته پنج شنبه که به عنوان روز جمعه در این محل که نزدیک به طور نامحدود. زمانی که کامل آن دارای 300 نفر بیش از 50 دولت جدید گروه جمع محدود می کند.

“این یک وضعیت بی سابقه ای” خواندن مدیریت ایمیل. “این بر همه ما. با تشکر از شما برای حمایت شما و درک در طول این زمان دشوار است.”

این شدید و ناگهانی توده لغو هیچ برابر در زمان مدرن. اما آنها یک قرن پیش ساز: 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی که به کشته شدن 50 میلیون نفر در سطح جهان و 675,000 در اینجا زمانی که ایالات متحده تا به حال تنها 100 میلیون نفر است.

پاسخ به که همه گیر متنوع است. فیلادلفیا مقامات اصرار بر رفتن پیش با آزادی وام رژه با وجود هشدار در مورد اجتماعات بزرگ. فقط سه روز بعد تمام شهرستان را 31 بیمارستان بودند ، با پایان هفته 2,600 مرده بودند. در مقابل سیاتل مقامات ممنوع مجامع عمومی و مدارس بسته, صرفه جویی در زندگی می کند.

“در سال 1918 برای اولین بار در تاریخ آمریکا, ما تا به حال یک حس است که ما نیاز به مدیریت چیزی در سطح ملی می گوید:” نانسی Tomes استاد برجسته تاریخ در استونی بروک در دانشگاه نیویورک و نویسنده علمی مقاله “ناوشکن و معلم: مدیریت توده ها در طول 1918-1919 همه گیر آنفلوآنزا.”

در مقاله Tomes اشاره می کند که مقامات در سراسر کشور به سرعت متوجه شدم که به عنوان مشکل اجتماعی فاصله خواهد بود برای به اجرا درآوردن آن را تنها راه را امتحان کنید و صاف منحنی — در حال حاضر محبوب اصطلاح اشاره به نیاز به گسترش تعداد موارد بیش از یک دوره طولانی تر از زمان بنابراین سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند مقابله.

که آنچه مقامات امیدوارم که اتفاق می افتد در اینجا به عنوان یک نتیجه از این جدید بزرگ-رویداد بان. در حال حاضر COVID-19 آلوده بیش از 1700 در 45 ایالت کشته و حداقل 40; در جهان شمارش 128,000 آلوده و 4,700 مرگ و میر. اما برخی پیش بینی می شوم. آلمانی رهبر آنگلا مرکل اخیرا گفت: 70 درصد از آلمانی ها ممکن است COVID-19.

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom به نظر می رسد در حال آماده شدن برای بدترین. خود دولت است که در میان سخت ترین ضربه توسط ویروس با بیش از 200 مورد و در روز پنج شنبه او با صدور گسترده به منظور اجازه می دهد دولت به اختیار هتل ها برای درمان بیماران است.

آماده سازی خوب است. اما هزینه های اجتماعی است که با تبدیل کردن سطح از زنگ.

بیگانه ستیزی در حال افزایش است با آسیایی-آمریکایی در نظر گرفتن فشار از سولفات. یک سرفه دندانه دار کردن است که مطمئن شوید که برای استنباط نگران نگاهی به بهترین. و نهان طبیعت تبه کار فقط افزایش تنش است.

که همان ترس شبح در کار بود در نیویورک در 1950s که ناشناخته بمب افکن بود و قتل شهروندان خانگی با دستگاه های چپ در مکان های عمومی. برای مایکل Cannell, نویسنده کتاب “آتش زا” است که تواریخ بمب افکن را در ولگردی و قانونی شکنی وجود دارد بی تردید تشابه به امروز coronavirus حمله.

“در هر دو مورد مردم می دانستند و می دانند فکری است که این آمار به طور کلی به نفع خود از نظر آسیب جدی می گوید:” Cannell,. “پس در حال حاضر به عنوان واقعیت از تهدید و رفتار عمومی در پاسخ به این تهدید می تواند واقعا خارج از ضربت سخت زدن.”

Cannell, می گوید نیویورک متوقف رفتن به فروشگاه سینما و بسیاری از اماکن عمومی. کسانی که سرمایه گذاری بر روی مترو چشم مسافران همکار با سوء ظن.

“ما نمی خواهیم به ویژگی coronavirus با موذی هوش اما در عمل همان راه است که به عنوان بمب افکن انجام,” او می گوید. “آن نامرئی به آن قدرت برای ایجاد اضطراب است.”

Coronavirus تعطیل کرده است ایتالیا

برای نگاه خوب در آنچه احتمالا در انتظار آمریکایی ها فقط در ایتالیا.

رهبران به تازگی در آنجا قفل شده است و این کشور پس از آن موارد مشخصی — در حال حاضر وجود دارد بیش از 12000 موارد COVID-19 و 800 مرگ در کشور از 60 میلیون دوم تنها به چین 80,000 موارد و 3,100 مرگ و میر ناشی از 1.3 میلیارد نفر است.

زندگی تحت مستند در ایتالیا: من قرنطینه نگران منتظر نتیجه تست – و امداد

تمام مغازه ها و رستوران ها و مدارس بسته شده اند. شهروندان مجاز به بیرون رفتن تنها به فروشگاه برای مواد غذایی; آنها باید خود را حفظ فاصله. برای ایتالیایی ها که گرفته اند سخت گیرانه اقدامات به قلب در سمت چپ و یک بار معروف piazzas و کلیساها خلوت انزوای تلاش شده است.

“ایتالیایی ها بسیار اجتماعی مردم تا این مانع عادی خود رفتارهای اجتماعی است که مصرف و تخلیه و انده می گوید:” virologist Ilaria Capua مدیر یک مرکز بهداشتی تعالی در دانشگاه فلوریدا در گینزویل. “این نفوذ زندگی هر تک ایتالیایی.”

یک عضو سابق ایتالیایی پارلمان Capua است که اغلب در تماس با دوستان و بستگان به خانه برگشت. در حالی که مشکلات اجتماعی هستند و با قرار دادن فشار بر زندگی روزمره بسیاری از ایتالیایی ها درک کنند که چنین جداسازی حیاتی برای تبدیل این ویروس جزر و مد. و تجربه خود می تواند در خدمت به عنوان یک راهنمای Capua می گوید.

“ایتالیا است که در زیر میکروسکوپ در حال حاضر که کشورهای غربی نگاه کنید و شروع به نگرانی در,” او می گوید. “پس از ایتالیایی ها می شود تقدیر در خود شدید ، آن را به شما صرفه جویی در زندگی وجود دارد و در هر کشور دیگر که می توانید بهره برداری از تجربه خود را.”

آمریکایی ها در مورد زندگی خود را از نسخه ایتالیایی, آزمایش, با, بسته, فراز و cancelations رشد ساعت به ساعت.

استفاده از فن آوری به ضرب و شتم coronavirus بلوز

بنابراین در حال حاضر این ماده از تلاش برای کشف کردن که چگونه همه ما را از طریق آن دریافت کنید.

مورخ Tomes می گوید: امروز بیماری همه گیر کوروناویروس متفاوت از سال 1918 بحران در یک راه اساسی: توانایی ما را به ماندن متصل شده از طریق فن آوری. اما او می افزاید: اگر فشار اجتماعی فاصله طول می کشد بسیاری از این هفته می تواند فراتر از تکنولوژی توانایی ما را خوشحال.

“تا آنجا که ما می تواند ما تغییر محل کار و مدرسه و زندگی شخصی آنلاین من فکر می کنم در پایان ما را متوجه وجود یک نیاز عمیق به صورت چهره به چهره” او می گوید. “ما ممکن است بعد از این همه کشف قدردانی بیشتر برای بودن با یکدیگر است.”

ما در واقع متصل به یکدیگر نیاز دارند چیزی است که ما در آینده دوره اجرا فاصله خواهد, آزمون کارشناسان می گویند.

زمانی که موسسه فناوری کالیفرنیا محققان قرار موش ها به مدت دو هفته از انزوای اجتماعی حیوانات رشد تهاجمی تر و ترس.

“به وضوح به عنوان انسان ما چیز خاصی از بودن در یک جنبش بزرگ اجتماعی و یا سیاسی می گوید:” Moriel Zelikowsky که منجر Caltech آزمایش و در حال حاضر استادیار در دانشگاه یوتا دپارتمان نوروبیولوژی و آناتومی. “لغو حوادث بزرگ و تاثیر گذار است ما اگر فقط به این دلیل که آنها در حال راه برای ما به احساس متصل به افراد دیگر است.”

Zelikowsky می گوید هنگامی که مواجه با یک جدایی طولانی مدت از ما معمول گروه های اجتماعی — می شود آن را معمول کارت بازی بسکتبال تفرج و یا جلسات انجمن اولیا و مربیان — بهترین عمل این است که سعی کنید و دریافت کنید که همان حس ارتباط و تماس های اجتماعی از آنچه در دسترس است.

که می تواند خانواده و دوستان و یا به سادگی اجرا در پارک که در آن شما در حال عبور از دیگران در پزشکی محتاطانه فاصله.

در واقع بهترین راه حل اگر شما می توانید نوسان آن است که به معنای واقعی کلمه را به یک پیاده روی.

این ویروس نیست منتقل می شود در هوا شما به احتمال زیاد نمی خواهد اجرا به بسیاری از مردم و شما می توانید یادآوری شود که زندگی می رود.

“بودن در طبیعت را در هر راه بسیار خوبی برای سلامت روان ما و ما در حال رفتن به نیاز که می گوید:” الیسا Epel استاد گروه روانپزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. “این زمان نامشخص و هیچ یک از ما دارای یک جزوه آموزش برای نحوه مقابله با جهانی همه گیر.”

به این منظور Epel است چند پیشنهاد وقتی که می آید زمان برای دولت خود شهرستان و یا شهر به اتخاذ برخی از اندازه گیری های اجتماعی فاصله.

برای اولین بار در آغوش اضطراب اما اجتناب از وحشت. اضطراب “است عادی و سالم” و افزایش حواس ما کمک کردن را مهم تصمیم گیری است. وحشت او می گوید: “فقط به ارمغان می آورد بدترین مردم و باعث می شود ما خودخواه.”

دوم اگر شما در یک محیط گروه با خانواده و یا دوستان کنار هم برای coronavirus-رایگان مکالمات در خانه تفریح و مراقبت از خود است.

و سوم رسیدن به دیگران در نیاز به یادآوری ما را از انسانیت مشترک ما, او می گوید.

“ما ممکن است در این اجرا می گوید:” Epel. “اگر اجتماعی فاصله به معنی یک دوره که در آن ما در حال محدود به دیدن تعداد بسیار کمی از مردم و سپس پیدا کردن یک راه برای ایجاد یک ارتباط اجتماعی و حتی اگر آن را تقریبا. آن را مهم ترین عنصر برای ما انسان خوب بودن است.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ملی خبرنگار مارکو دلا اجوف: @marcodellacava

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>