منتشر شده

واقع در قلب کتی, گریسون, جنگل nestled در میان این منطقه بهترین امکانات و reated مدارس. جامعه تنظیم شده است در پس زمینه پوشیده شده از درخت طبیعت و حفظ ملایمت دریاچه فضاهای باز و مسیرهای پیاده روی.

طراحی و توسعه توسط Hines, گریسون, جنگل نشسته همراه دیدنی بوفالو بایو و امکانات 180 homesites با حدود 50 هکتار تعیین شده به عنوان یک طبیعت حفظ, از جمله پوشیده شده از درخت در جنگل های پیچ در پیچ مسیرهای پیاده روی طبیعت و جامعه, دریاچه, منظره مشرف ، ساکنان می تواند لذت بردن از آرامش است که می آید با نزدیکی به طبیعت نیز به ماندن متصل به اطراف و شهر فراتر از آن.

این محل که در نزدیکی به من-10 و مناسب برای گرند پارک وی. LaCenterra کتی میلز بازار و آینده کتی مرور هستند فقط تعداد کمی از بسیاری از خرید و گزینه های ناهار خوری در اطراف.

شناخته شده برای آن جذاب streetscapes گریسون, جنگل, نمایشگاه طیف گسترده ای از برنده جایزه معماری از به روز رسانی های سنتی علاقه مندی به پررنگ فوق العاده-طرح های مدرن. Hines با همکاری سازندگان خانه کاونتری خانه و Trendmaker خانه به ارائه گزینه های طراحی برای طیف گسترده ای از خریداران خانه.

کاونتری خانه ارائه می دهد انواع انعطاف پذیر و نوآورانه طرح طبقه. تمام خانه های ساخته شده با EcoSmart فناوری یک رویکرد چند وجهی است که با تمرکز بر به حداکثر رساندن صفحه اصلی صرفه جویی انرژی به ساخت راحت انرژی کارآمد خانه.

Trendmaker خانه ارائه می دهد بزرگ در صفحه اصلی سایت و مدرن طرح طبقه باز با طیف گسترده ای از طرح ها و گزینه های زندگی. به عنوان بخشی از Trendmaker را HomeSmart برنامه هر یک از صفحه اصلی را فراهم می کند و آسایش و امنیت Wi-Fi ساکنان نیاز به کنترل بسیاری از ویژگی های اصلی.

خانه های در دسترس هستند شروع در $390,000 s.

جزئیات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گریسون جنگل و یا برای فروش مرکز و مدل خانه اطلاعات www.graysonwoodskaty.com. مدل خانه های در دسترس هستند به تور هفت روز هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de