خریداران می توانید کشف reimagined حلقه درونی زندگی در سامرست سبز

منتشر شده

خریداران خوش آمدید به یک جامعه جدید از پیچیده خانه های مشرف قابل پیاده streetscapes آب کانال رسمی باغ و جمع آوری فضاهای. سامرست سبز یک گنج پنهان واقع در قلب شهرستان.

واقع در 46 منظره هکتار واقع در هوستون طراحی District, Somerset, سبز, نزدیکی به ارتفاعات مرکز شهر که ایرانیان در منطقه واشنگتن راهرو پارک یادبود و تعداد بی شماری از سرگرمی و تفریحی گزینه های آن را به یکی از این شهر بیشتر به دنبال پس از حلقه درونی جوامع برای افراد متعلق به نسل کودک و جوان و حرفه ای به طور یکسان است که به دنبال مزایای استفاده از inner-city زندگی می کنند.

افزایش یک قفل-و-ترک زندگی خانه در سامرست سبز مطمئن شوید که برای تحت تاثیر قرار دادن در داخل و خارج. ساخته شده با ریجنسی-گرجستان – و نرماندی-سبک بیرونی صفحه اصلی خریداران می توانند بین پنج برنده جایزه سازندگان خانه: کاونتری, خانه, گفتم, خانه, Pelican سازندگان Riverway خانه و تلفات برادران خانه. همه خانه ها از ویژگی های طراحی داخلی با ذوق پس از اتمام با گزینه های از جمله سنگ مرمر آشپزخانه جزیره و بالا پایان لوازم جادار پشت بام تراس و بالکن با نمای باز-مفهوم زندگی در مناطق و آسانسور.

با وام مسکن نرخ بسیار پایین در حال حاضر زمان ایده آل برای پیدا کردن یک خانه جدید در سامرست سبز. خریداران می توانید برنامه های خصوصی و یا تور مجازی.

جزئیات بیشتر

از آنجا که ایمنی از سازندگان خانه و بازدید کنندگان یک نگرانی اصلی Somerset سبز در حال حاضر ارائه تورهای مجازی از خانه و جامعه و همچنین قرار ملاقات خصوصی و رها کردن-در تور.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید آنلاین در somersetgreenhouston.com.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>