ملت گسترده مرغ بال زنجیره, Buffalo Wild Wings خشم Astros طرفداران جمعه در توییتر تخم ریزی یک فن led تحریم و بعد از آن ترغیب عذرخواهی از بال های مشترک. اما #BoycottBWW هنوز رفتن قوی و جزر و مد به نظر می رسد تبدیل شده اند.

رستوران در ابتدا خشم Astros طرفداران با یک صدای جیر جیر به نقل از یک جداگانه اطلاعیه در مورد انگلیسی تیم فوتبال مجازات برای خیانت.

“این است که چگونه شما یک تیم است که بازی.” حساب کاربری @BWWings اضافه شده است.

Astros طرفداران در زمان واکسن به عنوان یک توهین به معنای برای تیم خود و خرید اینترنتی سریع بود. کاربران توییتر در پاسخ با انتقاد از رستوران برای بیگانه مشتریان خود در کشور چهارم بزرگترین شهرستان, با برخی حتی اشاره کرد که صدای در آمد از شرکت های بزرگ اما خواهد صدمه دیده است داده نشود.

در حالی که #BoycottBWW جنبش به نظر می رسد را آغاز کرده اند که در صورت جدی توسط صبح روز دوشنبه هشتگ بود پر از نظرات condeming Astros طرفداران برای تلاش برای تحریم یک کسب و کار برای چه بسیاری از احساس بود معتبر نقد.

برخی از کاربران ادعا می شود Astros طرفداران خود chimed در خواست طرفداران برای نگه داشتن این تیم مسئول و تقاضا بهتر عذرخواهی. Buffalo Wild Wings عذرخواهی شنبه در توییتر با اشاره به خود را “کباب” بر روی پلت فرم و تمجید هوستون به صورت ایستاده تا برای تیم خود است.

جوک ها و الگوهای رفتاری افزون گردید در بحث تحریم به عنوان به خوبی به اتمام برجسته از این حادثه بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de