یک عضو شورای شهرستان که دادستان فدرال می گویند مخفیانه فرار یک متامفتامین حلقه در بین مدنی وظایف التماس کرد گناه نیست جمعه به اجرا پنهانی اسلحه و قاچاق مواد مخدر حلقه.

آرتور براون 48 بود به اتهام قاچاق مواد مخدر انسداد و سلاح گرم اتهامات در چند تعداد فدرال کیفرخواست unsealed این هفته است.

دادستان ها می گویند Brun بهتر به عنوان شناخته شده “آتا” به مواد مخدر همدست شد یک عضو از کائوآئی شورای شهرستان و خدمت به عنوان معاون رئیس عمومی آن ایمنی و خدمات انسانی کمیته با توجه به کیفرخواست.

“در همان زمان که او این موقعیت را از اعتماد Brun رهبری قاچاق مواد مخدر سازمان است که توزیع مقدار قابل توجهی از متامفتامین” دادستان نوشت.

Brun حلقه قلاب تا با یک گروه دارو به نام ایالات ساموآیی سازمان است که در عمل هر دو در داخل و خارج از هاوایی سیستم زندان های این کیفرخواست مدعی.

کیفرخواست به تصویر می کشد Brun به عنوان یک آزاد wheeling, سریع, زندگی, پروردگار مواد مخدر که عرضه اسلحه به اعضای باند و درخواست نعمت جنسی به عنوان پرداخت برای مواد مخدر. در یک نقطه او باعث شد پلیس در تعقیب خودرو به اوج خود رسید که با Brun در نهایت chucking یک پوند مت از پنجره ماشین به منظور طفره رفتن ضبط کیفرخواست ادعا می کند.

Brun شارژ همراه 11 تن از متهمان دیگر در یک مورد که ایالات متحده وکیل برای هاوایی کنجی قیمت “می فرستد یک پیام بسیار روشنی به کسانی که از داشتن یک موقعیت اعتماد در هاوایی و آن پیام این است که شما نه فوق قانون است. نه موقعیت و نه امتیاز را سپر شما از پاسخگویی است که عدالت نیاز دارد.”

Brun “گاهی اوقات درخواست نعمت جنسی به عنوان بازپرداخت مواد مخدر او عرضه” دادستان گفت: در یک حرکت برای درخواست وثیقه به توان انکار کرد. آنها با ذکر تلفن wiretaps و شهادت توسط یک متهم که امیدوار است برای نرمی در صدور حکم در مورد فدرال.

کریستال مت محلی شناخته شده به عنوان “باتو” و یا “یخ” را به دست آورد یک دژ محکم در سراسر جزایر طولانی قبل از تبدیل شدن به محبوب در سرزمین اصلی ایالات متحده. پستی و یا حمل و نقل مواد مخدر به هاوایی شد بیشتر رایج با افزایش امنیت فرودگاه پس از حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11, زمانی که آن را مشکل تر برای قاچاق مواد مخدر از طریق سفر هوایی.

اسناد دادگاه می گویند Brun مرتب با همکاری متهم به خرید یک پوند مت به هرات از کالیفرنیا برای $9,000. اشتها برای مواد مخدر بسیار قوی آن است ارزش در هاوایی می تواند بیش از دو برابر این مبلغ است.

موی جودی ابوتی, نوجوانی, داروهای خود دادستان گفت.

در اکتبر کائوآئی پلیس کشیده Brun در ترافیک متوقف و پس از او دیده می شود دریافت مت از رهبر باند دادستان گفت. به عنوان ستوان بازو بود در داخل خودرو در تلاش برای گرفتن کلید از سیستم جرقه زنی ماشین توپ رو خاموش مجروح شدن افسر بازو. در طول با سرعت بالا چیس Brun انداخت پوند مت از پنجره دادستان گفت.

در این حرکت بدون هیچ قید وثیقه دادستان شامل متن برخی از Brun ره نامد که در آن او صحبت می کند در Pidgin, هاوایی را creole زبان. در یک مکالمه اشاره کرد در این حرکت او با اشاره به مجروح شدن افسر. “تقصیر او بود او آسیب (expletive) گیر بازوی خود را در آنچه که او انتظار می رود,” او گفت: ناشناخته نر.

برون شد در انتشار پیش از محاکمه از دستگیری هنگامی که او با عبور از یک مرکز خط در حالی که رانندگی در کائوآئی در فوریه. 7 و آمار یک وانت مجروح شدن یک دختر شش ساله و پسر یک مرد, دادستان گفت.

او همچنان نشسته در صندلی چرخدار در طول روز جمعه شنوایی به دلیل صدمات ناشی از آن تصادف گفت: دادگاه منصوب وکیل رستم Barbee.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im