Atlanta Braves outfielder نیک Blackburn آخرین بازیکن برای زدن Astros برای ورود به سیستم خود-سرقت رسوایی 2017 و 2018 گفتن خبرنگاران در بریوز’ بهار مجتمع آموزشی روز سه شنبه “هر مرد بیش از وجود دارد نیاز به ضرب و شتم.”

Blackburn 14 سال کهنه گفت: او عصبانی است چرا که او “با بازی بازی راه راست … هیچ کلید های میانبر.”

در تگزاس ورزشی ملت ایران: کارلوس کوریا منازعه میکروفون می آید به دفاع از هم تیمی های خود

36 سال Blackburn گفت: آنچه آستروس بود “messing با مردم و مشاغل است.” او نیز ناراضی بود که هیچ بازیکن بود با Astros مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow هر دو برخورد یک سال تعلیق. آستروس اخراج هر دو پس از تعلیق اعلام شد.

همچنین در CHRON.COM: داجرز’ ستاره می گوید: خوزه Altuve ‘سرقت’ MVP

“شما بازیکنان که آن را انجام داد که scot-free” Blackburn گفت. “من می دانم که بسیاری از مسائل سیاسی پشت آن است اما این اشتباه است. شما نمی خواهید برای دیدن که. همه در خارج وجود دارد رقابت و تلاش برای انجام همه چیز به راه راست. هنگامی که شما بچه ها می خواهم که آن را بسیار غم انگیز است. آن دسته از بچه ها که بسیاری از استعداد بیش از وجود دارد, اما آن را به سطح است که اشتباه است. من می دانم که بازیکنان ما موافق نیست با آنچه که آنها انجام داد. ما نمی پشت سر آنها ایستاده و هرگز ما از آنها حمایت کنند.”

آستروس کردن خواهد فصل به طور منظم با یک سری بازی در آتلانتا در سپتامبر. 25-27. این تیم همچنین دو بار در بهار آموزش با تقسیم تیم ملی بازی در مارس 10 و یک تیم کامل بازی 20 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im