در همان روز Churchill Downs اعلام کرد آن را با توجه به “زمان 146 کنتاکی دربی در این سال” با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس پنج بار برنده باب Baffert گفت که او از شنیدن این اجرا به صورت گل رز را می توان نقل مکان کرد به تابستان و یا پاییز.

“هیچ کس واقعا مطمئن شوید که هر چیزی که اتفاق خواهد افتاد” این مربی گفت: روز شنبه در سانتا آنیتا پارک با توجه به انتشار از پارک. “چرچیل است گفت: آنها در حال رفتن به اجرا دربی بدون مردم وجود دارد, بنابراین من شنیدن شاید ژوئن یا سپتامبر.”

Baffert نظرات پس از او شارلاتان برنده کمک هزینه مسابقه 10 ¼ طول در سانتا آنیتا قرار دادن خود را در کشاکش برای Kentucky Derby.

چرچیل اعلام کرد که شنبه آن را “مشغول به کار شده است با دقت و پشتکار مرتبط با سلامت کارشناسان و مقامات برای اطمینان ما را بیشتر مسئول تصمیم گیری” در مورد این سال دربی که برای برنامه ریزی ممکن است 2.

“این تصمیم ما را به آرامی و ما انتظار می رود به روز رسانی در مورد Kentucky Derby و اطلاعات اضافی در آینده ما بهار دیدار در هفته آینده,” چرچیل انتشار اخبار گفت.

کنتاکی دربی: Churchill Downs برنامه ای برای تصمیم گیری هفته آینده در پی coronavirus

ورزش خبرنامه: دریافت به بالا ورزشی عناوین تحویل روزانه

آخرین بار کنتاکی دربی بود شتافت و در اولین دوشنبه در ماه مه 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم است. آن را در ماه ژوئن برگزار شد که 9 سال است.

“هر زمان که آنها انصراف از کارشناسی ارشد است که مانند دربی” Baffert گفت. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. این نوع از ترسناک است. امیدوارم آنها می توانید همه چیز تحت کنترل است.”

همراه با شارلاتان Baffert دیگر کنتاکی دربی امیدوار در سن فلیپ برنده معتبر و نادال برنده چهار شورشی در Oaklawn پارک.

دنبال لویی پیک مجله Jason michael [tm] smith در توییتر @kyhighs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im