BNP Paribas Open مسابقات تنیس لغو میان coronavirus نگرانی های بهداشت عمومی اورژانس

2020 BNP Paribas Open مسابقات تنیس در ایندین ولز کالیفرنیا لغو شده است در میان coronavirus نگرانی سازمان اعلام کرد یکشنبه شب.

محلی مقامات بهداشت روز شنبه اعلام کرد که یک فرد که تست مثبت برای coronavirus بود که درمان در آیزنهاور سلامت بیمارستان در رانچو میراژ کالیفرنیا ریورساید کانتی (کالیفرنیا.) مقامات اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در روز یکشنبه.

“ما بسیار نا امید است که این مسابقات برگزار خواهد شد اما سلامت و ایمنی جامعه محلی, هواداران, بازیکنان, داوطلبان, حامیان مالی, کارکنان, فروشندگان, و هر کس درگیر با این رویداد است که از بالاترین اهمیت” مدیر مسابقات تامی هاس در بیانیه ای گفت. “ما در حال آمادگی برای برگزاری این مسابقات در تاریخ دیگری و کشف گزینه است.”

مارتین Massiello, آیزنهاور بهداشت, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اجرایی افزود: “ما درک موضع فعال برگزارکنندگان مسابقات در حال مصرف برای اطمینان از سلامت و ایمنی است.”

هر کسی که خریداری بلیط مسابقات ممکن است درخواست بازپرداخت را انجام دهید برای این رویداد را سال یا اعتباری به سمت 2021 مسابقات است.

آنها می توانند درخواست خود را با مراجعه به bnpparibasopen.com/coronavirus توسط 31 مارس است.

بازپرداخت اعمال می شود برای تکمیل سفارشات تنها. فیزیکی بلیط نیاز به ارائه در دفتر جعبه و یا مجموعه وزارت دیجیتال بلیط نیاز به یک مشتری فروش بلیط حساب و تمام درخواست ها باید توسط خریدار در ضبط.

این مسابقات که قرار بود به اجرا از طریق مارس 22 برگزار شده است در صحرا هر سال از سال 1976. مقدماتی راه اندازی شد برای شروع روز دوشنبه در قرعه کشی اصلی بازی برای زنان مجموعه ای برای شروع روز شنبه.

ایندیان ولز یکی از محبوب ترین متوقف می شود برای مردان و زنان در سفر و در نظر گرفته شده است غیر رسمی و پنجم “عمده” مسابقات. در این سال جایزه شد و به بیش از 17 میلیون دلار.

کانادا بیانکا Andreescu و اتریش Dominic Thiem برنده زنان و مردان مجرد عناوین در سال 2019. BNP Paribas Open تنظیم یک رکورد حضور سال گذشته با 475,372 شرکت کنندگان در طول دوره دو هفته ای.

این مسابقات برای اولین بار از چندین جنوب کالیفرنیا حوادث به توان نهفته نگرانی از coronavirus به عنوان تعدادی از افراد آلوده افزایش یافته و در کنار رودخانه شهرستان است.

آن لغو می آید دو روز پس از مسابقات دقیق چندین جدید اقدامات پیشگیرانه آنها با توجه به coronavirus نگرانی.

توپ بچه ها به رفتن به پوشیدن دستکش به تمام درخواست کنندگان و فروشندگان مواد غذایی. تنها بازیکنان رسیدگی خواهد خود را در حوله. این مسابقات برنامه ریزی شده به 250 جدید دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های فلفلی در اطراف زمین.

در یک بیانیه Indian Wells رهبران گفت: آنها با حمایت از تصمیم به لغو این سال مسابقات و رویداد امسال را “مجموعه ای به عنوان مثال متفکر رهبری که اولویت سلامت بازیکنان و طرفداران و جامعه است.”

Coronavirus آخرین: آمریکا در صدر تلفات 20; از سوی دیگر ، تد کروز به خود-قرنطینه

روزانه Coronavirus upda: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

لغو آمد و تقریبا هفت ساعت پس از Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در یک کنفرانس خبری در آیزنهاور سلامت.

بیمار در آیزنهاور سلامت دوم Riverside County ساکن تست مثبت برای کوروناویروس. اولین کسی بود که یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن و درمان در شمال کالیفرنیا تسهیلات.

در این کنفرانس خبری قیصر تاکید کرد: “جامعه در معرض کم است” و تصریح کرد: بیانیه های قبلی که مقامات بهداشت تا به حال توصیه نمی شود لغو اتفاقاتی که جذب هزاران نفر از مردم به Coachella Valley.

مسابقات گفته مقامات لغو شد بر اساس راهنمایی از مقامات پزشکی.

“وجود دارد بیش از حد بزرگ است یک خطر در این زمان به بهداشت عمومی از شهرستان ریورساید منطقه در برگزاری یک گردهمایی بزرگ از این اندازه” دکتر دیوید Agus یک USC استاد پزشکی و مهندسی پزشکی در بیانیه ای گفت. “این است که نه در جهت منافع عمومی از طرفداران بازیکنان و مناطق همجوار این مسابقات به ادامه. ما همه باید به هم پیوستن برای محافظت از جامعه از شیوع کروناویروس.”

این رویداد بزرگ بعدی را در بیابان است LPGA ANA الهام اصلی قهرمانی در زنان گلف حرفه ای تور. یکشنبه, مسابقات مقامات هنوز برنامه ریزی در برگزاری این رویداد مارس 30 تا آوریل 5 در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو مایراج.

بیشتر بحث ها در مورد چشم انداز از این رویداد برگزار خواهد شد در اوایل این هفته بین LPGA مسابقات اپراتور بین المللی مدیریت و اسپانسر مسابقات All Nippon Airways. در اوایل این سال LPGA لغو سه دوره از مسابقات که در تایلند یک در سنگاپور و یکی در چین بیش از نگرانی های ایمنی و بهداشت برای بازیکنان به دلیل coronavirus.

دیگر حوادثی شامل Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان موسیقی کشور جشنواره است. هر دو را ماه آینده در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio, California.

همانطور که از یکشنبه شب نزدیک به 10 ، 000 نفر با امضای یک طومار خواستار Coachella را لغو. مخالف دادخواست به حال پشتیبانی از حدود 800 نفر است.

کمک: لری Bohannan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>