دستکش پرتاب شد چهارشنبه شب در نهمین دموکراتیک اولیه بحث در لاس وگاس با نامزد ستون در سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار و در زمان سناتور. برنی ساندرز.

شش نامزد در زمان مرحله که در آن مراقبت های بهداشتی یک بار دیگر تحت سلطه این بحث به عنوان به خوبی به عنوان کسی که بیشترین تناسب را در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروزی در ماه نوامبر.

در اینجا نگاهی به چگونگی هر یک نامزد انجام شده:

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن

بایدن ایستاده خود زمین شنبه شب در حالی که با در نظر گرفتن همان تعداد از بازدید او در قبلی بحث.

بایدن برای ماه تحت سلطه دولت ملی و رای گیری. اما عملکرد بدون زرق و برق در آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه آورده اند سوال که آیا او electable. در گذشته بحث بایدن اغلب در زمان بخش عمده ای از این حملات با توجه به frontrunner وضعیت.

این زمان در اطراف, هر چند او در زمان زیادی از مبارزه خود را به بلومبرگ به شدت انتقاد سابق شهر نیویورک شهردار توقف-و-frisk سیاست.

بیشتر: هر کسی آمد برای مایک بلومبرگ و دیگر بالا لحظات از مارس بحث دموکراتیک در لاس وگاس

“سیاست بود شنیع” گفت: بایدن که اضافه شده است که این برنامه تنها متوقف شد و پس از باراک اوباما رئیس جمهور فرستاده مانیتور برای نظارت بر آن است.

در حالی که بایدن تا حد زیادی اجتناب از حملات همکار خود را نامزد او دریافت یکی از عمده وقفه از معترضان در مخاطبان در انتهای این بحث است.

“شما اخراج سه میلیون نفر!” معترضان فریاد می زدند: به احتمال زیاد اشاره به تعداد مهاجران اخراج در دولت اوباما. معترضان قطع بایدن در گذشته در مورد دولت اوباما اخراج دسته جمعی سیاست.

جمعیت هو و شعار می دادند “جو” در پاسخ به معترضان برداشته شد از اتاق.

شهردار سابق مایکل بلومبرگ

از اولین دقیقه از بحث بلومبرگ شد هدف اصلی از همه خود را دموکراتیک هستند.

یک میلیاردر شده است که خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود بلومبرگ شد و بارها و بارها ضربه خود را برای اجرای توقف-و-frisk سیاست. ساندرز با اشاره به آن به طور خاص به عنوان یک دلیل که چرا بلومبرگ نمی کسب پشتیبانی گسترده ای به ویژه از رای دهندگان سیاه پوست و لاتین.

ساندرز گفت: سیاست “رفت و پس از آفریقایی و آمریکایی لاتین با مردم ظالمانه راه است.”

با وجود صدور صورت حساب خود را به عنوان تنها نامزد انتخاباتی است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بلومبرگ در زمان درو بوس از جمعیت دموکراتیک و تصادفا در پاسخ به حملات از نامزدهای دیگر.

نوادا دموکراتیک حزبی نتایج: پیگیری نتایج زنده از نوادا دموکرات قفقاز

یک لحظه خاص در آمد و پس از آن. الیزابت وارن فشرده او در مورد چگونه بسیاری از زنانی که کار می کرد برای او شدند و موضوع را به عدم افشای توافق نامه ساخته شده است که آنها قادر به صحبت کردن در مورد آزار و اذیت و سوء استفاده در محل کار است. بلومبرگ قبلا در مورد خواسته برخی از نظرات گذشته در مورد زنان و راه زنان بودند تحت درمان در شرکت خود را.

بلومبرگ گفت: شرکت بلومبرگ LP بود “تحمل این نوع رفتار من بیش از حد جنبش در معرض.”

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود: “من خوب است برای برخی از زنان'” وارن پاسخ داد. “شهردار نیاز به ایستادن بر روی رکورد خود را.”

هر دو وارن و بایدن به نام بلومبرگ به آزادی زنان از عدم افشای توافق نامه. بلومبرگ کاهش یافته است.

“آنها تصمیم گرفتند که آنها ساخته شده یک توافق که آنها می خواستم به نگه داشتن آن آرام برای همه علاقه” بلومبرگ گفت.

شهردار سابق پیت Buttigieg

با بسیاری از نامزدها متمرکز بر بلومبرگ ، Buttigieg نگه داشته و چشم خود را بر خود رقیب اصلی: Sanders.

Buttigieg بارها و بارها رفت و پس از ساندرز است که نزدیک ترین رقیب در آیووا و نیوهمشایر سوال چهار شنبه ورمونت سناتور امضا مدیکر برای همه, سیاست و اینکه آیا سناتور بود آنچه در آن طول می کشد برای متحد کردن کشور است. اما Buttigieg نیز در انتقاد از بلومبرگ.

“نگاه ما نباید مجبور به انتخاب بین یک نامزد که می خواهد برای سوزاندن این حزب و نامزد دیگری که می خواهد به خرید این حزب را” Buttigieg گفت: به ظاهر مرجع ساندرز و بلومبرگ. “ما می توانیم بهتر انجام دهید.”

اما Buttigieg خود را در زمان بازدید بیشتر از سن. ctq که دوباره سوال خود را محدود تجربه به عنوان تنها خدمت به عنوان شهردار South Bend, Indiana.

او متهم Buttigieg نداشتن “است در عرصه” انجام این کار, اما به جای فقط داشتن “حفظ یک دسته از نقاط صحبت کردن.”

Buttigieg مقابله که منجر متنوع شهرستان که شده بود رو خراب کردن صدا ممکن است مانند یک عرصه به برخی از. اما “شما لازم نیست که در واشنگتن به ماده است.”

سناتور. Ctq

پس از قرار دادن سوم در نیوهمپشایر اولیه Klobuchar در تلاش بود خود را به آن حرکت است.

این سناتور ایالت مینه سوتا که دارای تکیه به روح یک آستر قبلی بحث مراحل ادامه داد: که عادت چهارشنبه. در یک نقطه او chimed در پس از عقب و جلو بین مهر و ساندرز که بوکس مسابقه برگشت اتفاق می افتد شنبه شب در لاس وگاس و دو نامزد باید شرکت کنند.

اما Klobuchar نیز پرتاب یک زن و شوهر مشت او اغلب مبارزه با Buttigieg که دارای سرب در ملی نمایندگان. دو tussled در گذشته بحث و چهارشنبه بود ، Buttigieg در یک نقطه با انتقاد Klobuchar برای عدم به نام مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador در مصاحبه اخیر خود حتی اگر او در خدمت در کمیته مجلس سنا که نظارت بر تجارت و امنیت مرزی.

“شما در حال تلاش برای ماندن که من گنگ است ؟ آیا شما به من؟” Klobuchar interjected. “گاهی اوقات مردم فراموش کرده ام نام.”

Klobuchar گفت که او تا به حال “لحظه ای فراموشی.”

سناتور. الیزابت وارن شروع به پریدن کرد به Klobuchar دفاع کرد و گفت که فراموش کردن یک نام برای همه اتفاق می افتد و نمی خود “نشان می دهد که شما نمی فهمید چه خبر است.”

سناتور. برنی ساندرز

ساندرز کردم کمی از حزب سوسیالیست درمان در روز چهارشنبه بحث اما او راه می رفت دور تا حد زیادی صدمه ندیده است. به طور کلی ساندرز ایستاده زمینی خود در برابر حملات مختلف از جمله انتقاد از خود مدیکر برای همه طرح و چگونه آن را می تواند تحت تاثیر قرار کارگری’ پوشش مراقبت های بهداشتی.

ساندرز وعده داده شده هرگز به امضای یک لایحه که به اتحادیه کارگری کارگران بدتر مزایای.

“ما تنها به گسترش آنها برای هر اتحادیه در امریکا برای طبقه کارگر این کشور” ساندرز گفت.

اما Buttigieg تحت فشار قرار دادند در این بحث در یک نقطه ادعا ساندرز بود “در جنگ با (نوادا) آشپزی اتحادیه.” این اتهام می آید روز پس از ساندرز’ حامیان مبلغ اعضای اتحادیه برای انتقاد ساندرز’ مدیکر برای همه طرح است.

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ققنوس رالی وزن آن در در بحث دموکراتیک انتقاد مایکل بلومبرگ

“ما همه مسئول هستند برای ما هواداران و نیاز به گام تا” Buttigieg گفت ساندرز افزود که حملات بازتابی از آنچه ساندرز’ رهبری نقشه کشی از هواداران است.

ساندرز پاسخ داد که مبارزات انتخاباتی خود کرده است “بیشتر اتحادیه حمایت از شما همیشه از رویای.”

“اگر وجود دارد چند نفر را که سخنان زشت که حمله رهبران اتحادیه, پس از آن من طرد این افراد است. آنها بخشی از جنبش ما,” او گفت:.

الیزابت وارن سناتور.

ماساچوست سناتور آمد پانچ چهارشنبه.

او آمار بلومبرگ در عرض پنج دقیقه از بحث و گفت دموکرات ها باید معرفی نشده کسی که “تاریخ پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند redlining و توقف و frisk.”

او گفت که رای دهندگان نباید معرفی “میلیاردر که تماس زنان چاق broads و horseface لزبین” اشاره کرد او از صحبت کردن در مورد تهمت, بلکه بلومبرگ

در طول توسعه یافته بحث در مورد مراقبت های بهداشتی وارن اخراج Buttigieg را “مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن را” پیشنهاد به عنوان یک نقطه قدرت برنامه ریزی. او به نام Klobuchar مراقبت های بهداشتی پیشنهاد چیزی بیش از یک “پس از آن توجه داشته باشید.”

وارن که سومین اکثر نمایندگان متعهد شد که به دنبال بازگشت به مکالمه زیر را بدون زرق و برق مکان پنجم به پایان برساند در نیوهمپشایر. ممکن است آن کار کرده اند. وارن رئیس بسیج افسر Caitlin Mitchell, توییتی در 10:40 p. m. ET. که وارن کمپین “مطرح $425,000 در آخرین 30 دقیقه.” بعد از انتخابات گفت: آن را مطرح $1 میلیون نفر در طول 2 ساعت بحث و.

بیش از 70,000 Nevadans در حال حاضر شرکت در اوایل caucusing اما بقیه از دولت سر به انجمن سایت های شنبه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de