معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز جمعه خواستار عدالت برای از دست رفته ارتش متخصص ونسا Guillén و پایان دادن به خشونت جنسی در ارتش.

“ما آن را مدیون به کسانی که قرار دادن بر روی لباس و به خانواده های خود برای پایان دادن به آزار و اذیت جنسی و تجاوز در ارتش, و نگه دارید عاملان پاسخگو” می خواند بیانیه از presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور.

Guillen, 20 بود که از هوستون رفت از دست رفته تقریبا سه ماه پیش از فورت هود که در آن او مستقر شد. اعضای خانواده او درخواست شده است برای پاسخ به آنچه اتفاق افتاده است به Guillén آنها بر این باورند شده بود مورد آزار و اذیت جنسی در پایه.

مورد دیگر کشیده ملی انتقاد از ارتش پست برای دست زدن به آن از این مورد است.

“من می خواهم بگویم که گلوریا, ونسا و Mayra او خواهر که ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که یک تحقیق کامل انجام شده است توسط ارتش و تغییرات ساخته شده به طوری که این هرگز اتفاق می افتد به یکی دیگر از سرباز” گارسیا گفت. “در حال حاضر ما توقف و ایستادن با Guillen خانواده در زمان خود از غم و اندوه و ما با آنها به وضع ونسا به بقیه.”

در کنگره ایالات متحده سیلویا گارسیا در بیانیه ای گفت جمعه که Guillén و خانواده او بودند شکست خورده توسط ارتش.

دومینگو گارسیا ملی رئیس جمهور از لیگ ایالات آمریکای لاتین شهروندان آمریکایی روز جمعه گفت جامعه خود است grieiving برای Guillén خانواده.

“همراه با همکاران خود در کنگره ما باید اطمینان حاصل شود که Guillen خانواده می شود عدالت برای ونسا و این هرگز دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:.

یک سرباز دیگر bludgeoned Guillén, یک هوستون بومی به مرگ در فورت هود در مارس و سپس تجزیه به گفته محققان FBI. بدن او را به خاک سپرده شد در طول لئون رودخانه.

مقامات نظامی شناسایی ارتش متخصص آرون دیوید رابینسون به عنوان سرباز مشکوک در ناپدید شدن Guillén 20 سال هوستون مادری که رفت از دست رفته مارس 22. رابینسون به ضرب گلوله کشته و خودش را به عنوان مأموران اجرای قانون در مواجهه با او همراه یک کیللین جاده پس از کشف بقایای انسانی اعتقاد بر این بود کسانی که از دست رفته 3rd سواره نظام هنگ سرباز.

یک راهپیمایی خواستار عدالت برای Guillén برنامه ریزی شده است برای 5 p. m. روز شنبه در کشف سبز.

hannah.dellinger@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de