به روز شده

آیا تا به حال شده است در یک سفر جاده ای, chomping در برخی از Buc-ee را بیش از حد قطعات و فکر کردم: “من تعجب می کنم آنچه این بود در یک آبجو؟”

خوب که تقریبا چیزی است که به تازگی اتفاق افتاده است به رایان McWhorter و برخی از دوستان خود در پلنگ جزیره دم در فورت ورث. “من همیشه لذت می برد خوردن این کوچولو nugs از آسمان” McWhorter گفت اخبار صبح دالاس. “من هم مثل نوشیدن آبجو صنایع دستی. بنابراین ما تصمیم به ترکیب این دو .”

گرسنه برای BUC-EE است: ایالات جنوبی ساخت اتاق برای تگزاس’ مورد علاقه بیش از حد

در حال حاضر برای بسیاری از ما گام بعدی خواهد بود برای فرو ریختن تا برخی از قطعات و نم نم آنها را در برخی از صابون. خوشبختانه McWhorter سر آبجو در پلنگ جزیره بنابراین او تا به حال یک آبجو جلسه طوفان مغزی را با تیم خود را. یکی از حذفی, ساندرا DiPretore بود یک پایه برای یک قهوه ای آل بنابراین آنها اضافه شده برخی بیش از حد قطعات به خمیر.

12-گالن دسته دم و برچسب سفر جاده تنقلات قهوه ای آل. 6% ABV دم دارای یک تست کارامل و عطر و طعم افرا از ذرت شیرین قطعات. این تنها خدمت در آبجوسازی شیر اتاق و فروخته شده در چند ساعت.

کلمه به زودی گسترش در مورد بیش از حد قطعات دم. حتی Buc-ee وکلای تلفن آمد. McWhorter گفت: آنها شرکت اما دوستانه. پلنگ جزیره دم می خواهد به آن روشن است: Buc-ee را Ltd. صاحب بیش از حد قطعات خوانده شده را علامت. Buc-ee را Ltd. است و نه وابسته و نه تایید و یا حمایت از آبجو. بنابراین لازم نیست به دنبال آن در آینده Buc-ee گودال توقف.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: تگزاس مهمان نوازی و Buc-ee است: پاسادنا به وجد هیئت ژاپنی

اما McWhorter نمی خواهد ذهن برش مقابله با Beav به توزیع قطعات سوخت آبجو.

در حال حاضر برنامه های خود را به دم یکی دیگر از دسته ای در اواخر فوریه و به خاطر تجربه. “اگر شما پرشور در مورد آنچه شما در حال خوردن آن را آسان برای ایجاد یک آبجو از آن” McWhorter گفت.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im