BBQ سود و ماشین کروز برگزار شد به افتخار Spc. ونسا Guillén

به روز شده

BBQ سود خودرو رژه و شب زنده داری به افتخار کشته فورت هود سرباز Spc. ونسا Guillén است برای شنبه در جنوب شرق هوستون.

Guillén بدن داشت به خاک سپرده شد در طول لئون رودخانه در ماه ژوئن پس از او گفته bludgeoned به مرگ با یک چکش در فورت هود در ماه آوریل است. ارتش متخصص آرون دیوید رابینسون و دوست دختر خود را Cecily ان اگویلار دو لا فرانترا شده مربوط به مرگ او. رابینسون به ضرب گلوله کشته و خودش را به عنوان پلیس مشغول بستن در بر روی او در ژوئیه 1. اگویلار دو لا فرانترا مواجه است فدرال اتهامات عنوان شده علیه.

The Facebook page-“پیدا کردن ونسا Guillén” به اشتراک گذاشته شده در یک پست که از طریق درایو BBQ سود برنامه ریزی شده برای روز شنبه است توسط Erick Guillén دکتر سرجیو لیره Cesar Chavez کلاس از سال 2009 و انتخاب مناسب BBQ.

تجلیل ونسا: ببینید که چگونه نقاشی های دیواری در سراسر تگزاس و ادای احترام به Spc. ونسا Guillén

سود است که برگزار می شود در 4474 گلوستون جاده هوستون. تمام درآمد حاصل خواهد شد به Guillén خانواده با توجه به Facebook post.

در علاوه بر این به یک کباب سود خودرو, کروز برگزار خواهد شد در 5 p. m. در Foodarama واقع در 4805 گلوستون جاده هوستون به نفع #JusticeForVanessaGuillen.

پس از کروز به پایان می رسد از یک شب زنده داری برگزار خواهد شد در 7:30 p. m. در Taqueria دل سل واقع در 8114 محل پارک بلوار هوستون. ماسک صورت مورد نیاز است.

با توجه به صفحه این تصویب حوادث توسط خانواده است. “این Guillen خانواده است نه فرستادن مردم به جمع آوری پول. تنها راه برای به طور مستقیم کمک مالی است که توسط این صندوق پیوند من.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: محققان: فورت هود سرباز bludgeoned ونسا Guillén به مرگ در پست

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>