BBB در خانه: ایجاد روند خرید و فروش خانه کمتر استرس زا

خرید یک خانه برای اولین بار بسیار هیجان انگیز است اما با در نظر گرفتن چنین هزینه قابل توجهی را می توان به چالش کشیدن و تهدید آمیز است. اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی ارائه می دهد راهنمایی برای فرآیند کمتر استرس زا با کمک به مصرف کنندگان دریافت اطلاع در مورد معامله.

آن را سخت بدانید که در آن برای شروع در این روند اگر شما هرگز خریداری یک خانه قبل از. اول اطلاع رسانی به عنوان به آنچه که شما با خیال راحت می توانید استطاعت به صرف در یک خانه.

به طور معمول, شما واجد شرایط برای وام مسکن سه برابر درآمد خود را اما منهای هر زمان بدهی. با استفاده از آنلاین صفحه اصلی قیمت ماشین حساب می تواند به شما بیشتر بینش را به آنچه خود را ماهانه پرداخت وام مسکن و چه در صفحه اصلی بیمه و هزینه های بسته خواهد بود.

اگر شما در حال حاضر با توجه به خرید یک خانه, شما به احتمال زیاد صرفه جویی شده. وام دهندگان به طور معمول نیاز به 20 ٪ به 3 ٪ پیش پرداخت. همچنین شما می خواهد نیاز به اندازه کافی پس انداز برای هزینه های بسته که به طور کلی اجرای بین 2 ٪ و 5 ٪ از مبلغ وام خود را. خریداران باید بررسی نمره های اعتباری خود را به دلیل آن است که یک عامل بسیار مهم در گرفتن تایید شده برای وام وام مسکن و تاثیر شرایط وام و نرخ بهره.

گذشته از اصول ذکر شده BBB سهام این پنج نکته برای کمک به خانه اولین بار در خرید:

 انجام تحقیقات خود را. این یک ایده خوب برای مقایسه ارائه می دهد. تقاضا برای وام دهندگان متعدد اجازه می دهد تا شما را به مقایسه نرخ بهره و هزینه های بسته و حتی اجازه می دهد تا شما را به اهرم ارائه می دهد در برابر هر یک از دیگر. اما اشکالاتی وجود دارد.

تقاضا برای بسیاری از وام دهندگان می تواند نمره اعتباری خود را به عنوان هر قرض دهنده باید یک اعتباری پرس و جو.

و چندین پرسش های اعتباری توسط وام دهندگان وام مسکن ممکن است بی درنگ دفاتر اعتباری به فروش اطلاعات خود را به وام دهندگان وام مسکن و ترک شما dodging ایمیل های ناخواسته و robocalls.

  تامین مالی قبل از در حال دیدن سایت. خانه می تواند ورود و خروج از بازار به سرعت. شما می توانید برای خودتان تعیین سرخوردگی و اندوه اگر شما شروع به دنبال قبل از سرمایه گذاری خود را در محل است. اولین بار خریداران خانه ممکن است تعجب برای دیدن چقدر وام دهندگان وام مسکن تصویب آنها را به قرض گرفتن و این می تواند تحت تاثیر قرار دهد که در آن شما شروع به خانه خود را جستجو کنید.

  می دانم آنچه شما می خواهید, اما آماده سازی برای سازش. این نادر است که اولین بار خانه خریدار می تواند خرید خانه رویایی خود را پس از رویایی بزرگ اما در نظر گرفتن آنچه که شما در حال حاضر به سازش و آنچه شما نیست.

  در نظر با استفاده از یک عامل. خرید یک خانه می تواند استرس زا باشد اما داشتن یک حرفه ای در کنار شما می تواند این فرایند را کمی آسان تر است. یک عامل املاک و مستغلات می تواند کمک به شما در پیدا کردن ملک مناسب برای خود بودجه و انتظارات مذاکره ارائه می دهد از طرف شما و پاسخ به سوالات و نگرانی های که برای اولین بار خانه خریدار خواهد شد. اتمام ملکی با مراجعه به BBBHouston.org و همچنین بررسی صدور مجوز با تگزاس کمیسیون املاک و مستغلات در www.trec.texas.gov.

  بودجه پس از حرکت در هزینه. صرفه جویی برای پرداخت و هزینه های بسته فقط به عنوان مهم به عنوان ذخیره برای چیزهایی که شما نیاز بلافاصله پس از حرکت در مانند روشن کردن نرم افزار تغییر قفل و شاید مبلمان و رنگ. ایجاد یک لیست از آیتم های شما نیاز به انجام شود بلافاصله پس از حرکت به خانه جدید خود را دریافت و به نقل از کسانی که شغل بنابراین شما می دانید که شما در حال گرفتن بهترین معامله را برای دلار خود را.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. برای اطلاعات و یا برای بررسی قابلیت اطمینان از یک شرکت و پیدا کردن قابل اعتماد کسب و کار بازدید www.bbbhouston.org که شامل ما BBB معتبر کتاب راهنمای کسب و کار, و یا تماس 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال صاحب خانه سوال Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail lnapoliello@bbbhou.org. شامل آدرس پستی و شماره تلفن را بر روی نامه ها و ایمیل های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>