منطقه هوستون بیشتر در حال تجربه یک موج گرما تا صاحب خانه ممکن است با توجه به گزینه های خود را که ممکن است ضرورت خرید یک کولر جدید. قبل از اینکه شما خرید این مهم است که به طور کامل تحقیق گزینه های خود را.

اداره کسب و کار بهتر از بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی ارائه می دهد راهنمایی های زیر:

 قبل از اینکه شما خرید انجام یک ممیزی انرژی. این کمک خواهد کرد که شما تشخیص اتلاف انرژی سنج راندمان فعلی خود را به سیستم های سرمایش و گرمایش و تعیین اگر تهویه مطبوع درست در حال حرکت است. خود شرکت ابزار ممکن است ارائه رایگان یا کم هزینه ممیزی انرژی و یا انجام آن را به خودتان کیت. شما همچنین می توانید استخدام یک متخصص برای انجام یک مطلب جامع ممیزی انرژی, هر چند این احتمالا شما هزینه پول بیشتر.

 گام به weatherize خانه خود را. بررسی درزبندی آب و سلب و عایق و ایجاد هر گونه تعمیرات لازم. این ممکن است شما را قادر به نصب یک هزینه کمتر و حرارت و یا سیستم خنک کننده برای به دست آوردن نتایج مشابه.

 مقایسه عملکرد مارک های مختلف و مدل های. مطالعه محصول ادبیات. خواهد محصول انجام این کار ؟ چه آن تاریخ تعمیر? آن را رسیدگی به نیازهای خود را امروز ؟ ده سال از در حال حاضر ؟ آن را متناسب با بودجه خود را ؟ چگونه انرژی کارآمد است ؟

 در نظر بهره وری انرژی از شروع. همه محصولات باید با حداقل استانداردهای بهره وری انرژی تعیین شده توسط دپارتمان انرژی ایالات متحده در ایالات متحده, اما بسیاری از محصولات ضرب و شتم استاندارد حتی استفاده از انرژی کمتر و هزینه کمتر به اجرا. خود را بپرسید سازنده نصب کننده یا عرضه خانه های خروجی مورد EnergyGuide برچسب و برگه و یا محصول دایرکتوری برای هر یک از سیستم شما با توجه به. مقایسه بازده انرژی و هزینه های عملیاتی از مدل رقیب. در نظر گرفتن هر دو قیمت خرید و برآورد هزینه های عملیاتی هنگامی که شما تصمیم می گیرید چه چیزی را خرید.

 تحقیقات این شرکت است. مطمئن شوید که هر پیمانکار شما استخدام برای نصب سیستم شما یک تایید فروشنده مجاز شده توسط تولید کننده. اگر آنها تایید شده به این معنی که آنها با الزامات و سازنده آنها اعتماد به نصب و نمایندگی این محصول است. با BBB نیز به تحقیق هر گونه شکایت و یا نظرات مشتریان ثبت شرکت در BBBHouston.org. تهویه و تهویه مطبوع پیمانکاران (تهویه مطبوع) باید دارای مجوز توسط تگزاس بخش صدور مجوز و مقررات است که می توان در www.tdlr.texas.gov.

 مقایسه بیش از هزینه. بررسی اندازه و دارای بهره وری از تجهیزات هر پیمانکار توصیه می کند. از هر پیمانکار به توضیح دهید که چگونه برآورد مورد نیاز ظرفیت گرمایش و تجهیزات تعیین شد. مطمئن شوید که خدمات و محصولات از پیمانکار استفاده شما ارائه حداکثر سود در هر دو راحتی و با ارزش است.

 خدمات اضافی و ضمانت. پیمانکار شما انتخاب می کنید باید حداقل یک تماس تلفنی رایگان پس از نصب به بررسی سیستم. این است که در توافق نامه نوشته شده است. بسیاری از پیمانکاران نیز ارائه خدمات قرارداد که تحت آن آنها را بازرسی و سرویس تجهیزات خود را یک بار در سال و ارائه خدمات تعمیر اضطراری. قبل از خرید یک قرارداد خدمات حتما به وزن آن هزینه و پوشش در برابر هزینه و احتمال آینده تعمیرات. اگر سیستم شما جدید است, آن را احتمالا می آید با گارانتی که شامل قیمت خرید سیستم. اگر شما امضای یک قرارداد خدمات مطمئن باشید که این جادوها چه قطعات و خدمات ارائه شده و که آن را نمی تکراری پوشش شما در حال حاضر تحت گارانتی. از آنجا که قراردادهای خدمات متفاوت است به طور قابل توجهی در پوشش مقایسه پوشش های ارائه شده توسط چند شرکت مختلف.

اداره کسب و کار بهتر است بی طرفانه سازمان غیر انتفاعی است که مجموعه و فلسطين استانداردهای بالا برای نمایشگاه و کسب و کار صادقانه رفتار است. بازدید www.bbbhouston.org تماس بگیرید و یا 713-868-9500. لی Napoliello توسط مدیر ارشد خدمات تحقیقی با BBB بیشتر هوستون و تگزاس جنوبی. ارسال سوالات به Leah Napoliello بهتر کسب و کار اداره 1333 جنوب غرب حلقه سوئیت 1200 هوستون, TX 77027 یا e-mail lnapoliello@bbbhou.org. خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im