منتشر شده

لنس McCullers عرضه در 10 دقیقه, مستند, دوشنبه, جزئیات بهبود خود را از سال 2018 تامی جان عمل جراحی و ارائه می دهد یک پیش نمایش از چگونه او احساس می کند به عنوان 2020 فصل است.

توضیحات با عنوان “بازگشت” و تولید شده توسط هوستون بنیامین اوندا شروع می شود با یک آرنج او دچار آسیب در اواخر سال 2016 فصل و چگونه او استقامت و کمک به زمین آستروس به 2017 سری جهانی قهرمانی قبل از پاره شدن خود را اولنار وثیقه رباط در اواخر سال 2018 شود.

McCullers طول می کشد بینندگان از طریق عذاب تامی جان عمل جراحی نوتوانی.

“این ترسناک زمان” McCullers می گوید در توضیحات. “من به یاد داشته باشید کسانی که در چند روز اول از ناتوانی مرد در آن بود نوتوانی بود فقط به معنای واقعی کلمه ‘سعی کنید به لمس انگشتان دست خود را مانند این.’ (لمس نوک انگشتان دست را به نوک انگشت شست). این ناتوانی. فقط سعی کنید به لمس است. سعی کنید این احساس در انگشتان دست خود را, چون من بی حس احتمالا از حدود پایان من (ساعد) اسکار به مچ دست من به مانند چهار ماه. آن را مانند من کل بازو خواهد فقط بی حس بود.”

McCullers همچنین گفت: ناتوانی آنقدر خسته کننده است که او در برخورد با یک کمی از افسردگی و احساس جدا از هم تیمی های خود.

توضیحات نیز پوشش می دهد تولد دختر خود را در آن زمان خواستار آن “تا کنون شگفت انگیز ترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به من.”

چند دقیقه گذشته نشان می دهد McCullers’ باز گشت در بهار آموزش فصل تاخیر با توجه به کروناویروس و برخی از کلمات قوی پس از او و هم تیمی های خود پرداخته اند با شک همه offseason به دلیل 2017 ثبت نام-سرقت رسوایی.

“من واقعا فقط انجام می شود با صحبت کردن” McCullers گفت. “من واقعا فقط انجام می شود و با طولانی شدن بحث و به جلو و عقب با افرادی که من می دانم که در اعماق فقط می ترسم.”

به عنوان دریک “بدترین رفتار” نقش نهایی چند کلیپ شامل یک سری جهانی strikeout داجرز’ کودی Bellinger و آمریکا در مسابقات قهرمانی لیگ سری strikeout یانکی’ هارون قاضی. این احتمالا یک تصادف است که Bellinger و قاضی شد و دو تا از بیشتر بازیکنان مورد Astros رسوایی در offseason.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im