اپل نمی خواهد در دیدار با درآمد هدف با توجه به کروناویروس

منتشر شده

Apple Inc. انتظار ندارد برای دیدار با درآمد آن هدايت مارس چهارم با توجه به کار slowdowns و کاهش تقاضا به دلیل شیوع رمان coronavirus در چین است.

این شرکت اعلام کرد که آی فون که تولید بخش عمده ای از اپل درآمد است به طور موقت محدود با توجه به تولید ramping تا آهسته تر از پیش بینی. “کار شروع به سر در سراسر کشور, اما ما در حال تجربه یک کندتر بازگشت به شرایط عادی از ما پیش بینی کرده بود” این شرکت در بیانیه ای گفت شنبه. علاوه بر این تقاضا برای اپل شده است کاهش می یابد چرا که فروشگاه در چین بسته شده اند و یا عامل با کاهش ساعت و تعداد کمی از مشتریان این شرکت اعلام کرد.

اپل پیش بینی کرده بود درآمد حاصل از $63 میلیارد دلار به 67 میلیارد دلار به صورت مالی سه ماهه دوم منتهی به مارس. تحلیلگران به طور متوسط حدود 65.23 میلیارد دلار با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ. این شرکت اعلام کرد در ماه ژانویه اعلام کرد آن کسى است که آن را پیش بینی بازگشایی کارخانه آغاز Feb. 10. این روند اما کند بوده است به عنوان کارگران کارخانه و تولید شرکای نگاه حاوی ویروس است که منجر به حدود 1800 نفر گزارش شده مرگ و میر در چین از گسترش بیشتر.

“این شمشیر دو لبه بودن در چین گفت:” دیرین اپل تحلیلگر و Loup سرمایه گذاری بنیانگذاران Gene Munster. “آنها تنها شرکت بزرگ با چین قرار گرفتن در معرض به طوری که آنها در حال کار را از طریق درد از آنچه که تا حد زیادی شده است یک موفقیت برای این شرکت بیش از دهه گذشته است.” کوپرتینو کالیفرنیا مبتنی بر فن آوری های غول پیکر گفت که در خارج از چین محصولات و خدمات فروش شده اند و “قوی و به روز و مطابق با انتظارات ما است.”

یادداشتهای انتشار: دریافت دوایت سیلورمن هفتگی ایمیل در خبرنامه. این برنامه رایگان!

اپل می گویند آنچه که آن درآمد جدید outlook برای مارس اما این وضعیت “در حال تحول است.” این شرکت گفت: آن را به اشتراک بگذارید اطلاعات بیشتر در طی آن درآمد آوریل تماس بگیرید.

اپل برنامه ریزی شده بود به شروع تولید جدید کم هزینه آی فون در ماه فوریه قرار دادن آن را برای فروش به عنوان اوایل ماه مارس خبری بلومبرگ گزارش کرده است. معلوم نیست چه coronavirus نهفته است این برنامه.

این شرکت اعلام کرد که با وجود از دست رفته خود را هدایت و همه از آن ساخت سایت برای اپل در این منطقه بازگشایی شد. در علاوه بر این به آی فون محدودیت های این شرکت اشاره کرد ناتوانی خود را برای فروش محصولات در خرده فروشی و فروشگاه های شریک در چین با توجه به این ویروس است. چین نشان دهنده اپل سوم-بزرگترین بازار از نظر درآمد و 42 فروشگاه ها که بسته شده اند و برای بسیاری از فوریه.

“فروشگاه هایی که باز شده اند عامل در کاهش ساعت و با بسیار کم مشتری ترافیک” اپل گفت: در آن بیانیه است. “ما به تدریج بازگشایی ما فروشگاه های خرده فروشی و ادامه خواهد داد به انجام این کار به طور پیوسته و با خیال راحت به عنوان ما می توانیم.” اپل گفت: آن تماس با مراکز و دفاتر شرکت های بزرگ در چین در حال حاضر بازگشایی شد. آن را باز کرده چند فروشگاه در چین از جمله پکن و چین اما با محدود کردن ساعت های عامل.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>