فروشندگان آمازون در حال ارسال نامرتب بسته به مشتریان در یک کلاهبرداری برای افزایش رتبه خود را

اگر آمازون بسته های پر از موارد شما نمی سفارش شده است ظاهر می شود در آستان خود را به تازگی شما تنها نیستید.

مسواک زدن” فریبکارانه روش گاهی اوقات مورد استفاده در تجارت الکترونیک برای افزایش یک فروشنده رتبه بندی با ایجاد سفارشات جعلی و با توجه به KPRC2آن اتفاق می افتد به خانواده ها حق در اینجا در شاخه فرعی رودخانه شهرستان است.

“من به سفارش من تاریخچه و وجود یک سفارش برای 22 مواردی که من هرگز منظور ، و همه آنها تحت 11 سنت در هر” کتی مریخ گفت KPRC2. “چیزهای متعدد, الکترونیک, کابل, موارد کودک, کتاب. آن را متنوع…فقط هیچ یک از آن ساخته شده حس.”

مکث در احزاب: ترنر می پرسد هوستون برای جلوگیری از مهمانی به عنوان COVID-19 نفر از صعود

این موارد تنها اضافه کردن به $2.40 در دسترس نباشد و لی Napoliello با اداره کسب و کار بهتر از هوستون گفت: اخبار org چرا که فروشندگان به دنبال شکل دیگری از بازپرداخت: یک بررسی مثبت برای محصول خود را.

و مطمئن شوید به اندازه کافی مریخ, که گفت که او فقط در سمت چپ حدود 10 نظرات شخصا تا به حال بیش از یک هزار و بررسی چپ در آمازون تحت نام او. “من نمی دانم که چگونه است که اتفاق افتاده است,” او گفت: KPRC2.

اگر شما قربانی این کلاهبرداری شما اول باید بررسی حساب بانکی خود را برای دیدن اینکه آیا یا نه شما متهم شدند. اگر پس از تماس با آمازون و سپس رمز عبور خود را تغییر.

تا آنجا که این موارد به آمازون و کمیسیون تجارت فدرال می گوید شما آزاد هستید تا آنها را نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>