الکس Bregman اهدا 1K قرنطینه غذا کیت به هوستون مواد غذایی بانک

Astros’ ستاره الکس Bregman اهدا کرده است 1,000 قرنطینه غذا کیت به هوستون بانک مواد غذایی.

کمک به جامعه: پوشک. آب جعبه. 2 دلار کمک های مالی. در اینجا چگونه برای کمک به هوستون در میان سازمان های غیر انتفاعی, افزایش coronavirus نگرانی.

روز شنبه بانک مواد غذایی ساخته شده با اعلام این خبر در توییتر. “هدیه خود را تضمین می کند دانش آموزانی که بستگی ناهار رایگان به 28 وعده های غذایی در هر ست. الکس می پرسد دیگران برای پیوستن به او و کمک مالی” آن خوانده شده در بخش.

در دوشنبه, هوستون, بانک مواد غذایی قرار دادن یک تماس به صورت داوطلب برای کمک به بسته قرنطینه غذا کیت برای افرادی که به طور بالقوه تحت تاثیر گسترش این رمان coronavirus.

در حالی که بانک مواد غذایی سازمان اشاره کرد که آنها هنوز رتبهدهی نشده است دریافت درخواست برای قرنطینه غذا کیت مردم به آنها خدمت خود را از طریق خدمات به طور منظم ندارند و ذخایر غذایی آنها می تواند سقوط اگر وجود دارد اختلالاتی در سرویس یا بسته شدن.

روز جمعه RCS کارناوال که صاحب و عمل کارناوال فروشندگان در RodeoHouston نمایشگاه اهدا پروتئین و سبزیجات و نان و اقلام لبنی به بانک مواد غذایی برای کمک به.

@marcydeluna

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>