می خواهید به یک “مهربانی کارت” با اهدای سخاوتمندانه به مورد علاقه خود را Airbnb هاست ؟ آنچه به نظر می رسید مانند یک رمان ژست برای کمک به Airbnb میزبان لمس کردن تورنت واکنش در رسانه های اجتماعی.

با توجه به SFGATE, the San Francisco-دفتر مرکزی, Airbnb, آغاز یک ویژگی در این هفته به مشتریان ارائه فرصت برای اهدای پول و “مهربانی کارت” برای میزبان

“برای نشان دادن قدردانی و یا تشویق واجد شرایط مهمان می تواند با ارسال کارت های شخصی به میزبان آنها با توجه به چهار یا پنج ستاره رتبه بندی با گزینه ای برای اضافه کردن یک کمک مالی. کارت آن را آسان برای مهمان برای رسیدن به یک میزبان که با ارائه خدمات عالی در طول اقامت” می خواند Airbnb شرکت در بیانیه ای در وب سایت.

مشاغل در معرض خطر: هوستون سنت آرنولد آبجوسازی مجبور به باغ آبجو و 75 مشاغل در معرض خطر

همه مهمانان علاقه مند هستند از این ایده. در حالی که بسیاری مواجه شدید مشکلات مالی در طول این همه گیر برخی از مهمانان در حال صحبت کردن در مورد اینکه چرا باید مسئولیت خود را برای حمایت از میزبان.

“Airbnb به ایجاد یک مکانیسم است که در آن شما می توانید….اهدای پول به صاحبخانه….بسیاری از آنها در حد خودشان با اعمال نفوذ خواص متعدد است که آنها را اجاره قبل از covid و در حال حاضر خالی است…آن را مانند وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار از های اقتصاد ؟ “توییتی نیویورک تایمز tech خبرنگار مایک اسحاق.

برخی از کاربران توییتر گفت: این حرکت برای کمک به جمع آوری پول برای میزبان که خود را خواص متعدد به نظر می رسید را لمس.

“به عنوان یک میزبان آن است که خسته کننده است که airbnb اقدامات در این آب و هوا اساسا به طور کامل متمرکز بر مماشات با دلالان و میزبان که مراقبت تنها در مورد اشغال کامل” توییتی Menotti Minutillo.

“من مطمئن هستم که من می تواند کمک به وام مسکن برای هر کسی را خانه دوم, در این زمان,” توییتی Brianna وو.

با توجه به وال استریت ژورنال وضعیت مالی تبدیل شده است به طور فزاینده ای نگران کننده برای Airbnb megahosts بسیاری از آنها خریداری ده ها تن از خواص و ساخته شده است در کوتاه مدت اجاره امپراتوری خود را به عنوان منبع اصلی درآمد.

‘وضعیت غیرقابل دفاع’: Houstonians وزن در ترنر پیشنهاد 2 هفته خاموش

در پاسخ به واکنش Airbnb نمایندگان ارائه شده در این بیانیه به Chron.com و SFGate.com “در طول این زمان به چالش کشیدن ما شنیده می شود از بسیاری از Airbnb مهمانان که علاقه مند بودند در حمایت و ارتباط با گذشته میزبان. در روح تقویت ارتباطات ما توسعه از ویژگی های جدید است که اجازه می دهد تا مهمان برای ارسال کارت های مجازی با پیام حمایت و تشویق به میزبان که ارائه مهمان نوازی بسیار عالی. در صورتی که مایل مهمان باید این گزینه برای اضافه کردن داوطلبانه کمک مالی.”

alison.medley@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de