با یک نگاه به ورزش’ بدترین قرارداد در ‘بابی Bonilla روز

به روز شده

هرگز تبدیل کردن $5.9 میلیون بوده است و پربار.

سابق عمده-اتحادیه بابی Bonilla است یادآوری است که هر جولای 1, زمانی که او می شود نزدیک به 1.2 میلیون دلار از متس نیویورک به عنوان بخشی از یک خریداری برای این تیم خلاص شدن از او.

امروز نشانه 10 سال متوالی – با 15 بیشتر به آمده – که متس خواهد پرداخت Bonilla $1,193,248.20 برای رفتن به دور 20 سال پیش.

Bonilla داستان یکی از جذاب ترین مورد ورزشکاران قرارداد در سال های اخیر است. این متس مشتاق بودند به خالی کردن خود $5.9 میلیون حقوق و دستمزد قبل از 2000 فصل است. او feuded با مدیر بابی ولنتاین بود و حتی گرفتار کارت های بازی با هم تیمی در محل باشگاه در طول یک حذفی حذف بازی در سال 1999.

دو طرف در نهایت یک معامله که دیدم متس تاخیر پرداخت Bonilla تا سال 2011 اما با 8 درصد سود بیش از 25 سال است. بنابراین به جای گرفتن $5.9 میلیون Bonilla خواهد شد نزدیک به 30 میلیون دلار به جای.

“من ساخته شده آن را بسیار روشن ما نمی توانیم (the lump-sum $5.9 میلیون)” Bonilla همسر سابق Migdalia گفت: New York Post. “من گفت:” شما فقط به پایان رسید تا هزینه های آن است.'”

در عوض آنچه او شد کریسمس در ماه جولای از طریق 2035.

کلیک کنید از طریق گالری در بالا برای دیدن برخی از دیگر قراردادهای بد در تاریخ ورزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>