13 Longhorns در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19

AUSTIN – در مجموع 13 تگزاس بازیکنان فوتبال باید آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان روز پنج مدرسه اعلام کرد.

تمام 13 بازیکن در حال حاضر خود جدا و 10 بیشتر در قرنطینه باقی می ماند و مجانبی اجرایی ارشد کاردانی دو و میدانی مدیر پزشکی ورزشی و عملکرد آلن Hardin گفت. در ضمن تگزاس شناسایی کرده است چهار بازیکن که آزمایش مثبت برای COVID-19 انجام شد.

موج اول از بازیکنان بازگشت به دانشگاه در هفته گذشته و دو آزمایش مثبت برای COVID-19 و دیگری آزمایش مثبت آنتی بادی. تشدید موارد مثبت می آید به عنوان سالم که از اعضای اولیه گروه از 58 بازیکنان اجازه داده شد برای شروع داوطلبانه تمرینات در Denius زمینه های عملی.

پیراهن رسوایی: Oklahoma State بازیکنان صدا کردن مایک Gundy را OAN, پیراهن

اولین مرحله در برنامه شبانه روزی برای فوتبال دانشجو-ورزشکاران که زندگی خارج از دانشگاه (upperclassmen) آغاز شد و در 8 ژوئن و داوطلبانه تمرینات برای این گروه آغاز شده دوشنبه” UT مدیر دو و میدانی کریس Del Conte گفت. “اجباری physicals تست و COVID-19 آموزش ایمنی و آموزش های انجام شده توسط ورزشکاران پزشکی ورزشی کارکنان مورد نیاز بود به پایان خواهد رسید قبل از اینکه دانشجو-ورزشکاران می تواند شروع فاز دوم برنامه های تمرین که شامل روزانه غربالگری و پروتکل های ایمنی.”

در این هفته نیز شاهد بازیکنان زندگی می کنند که در دانشگاه و دانشجویان سال اول سفر به پردیس برای شبانه روزی فرایند که شامل مذکور فرآیند غربالگری. بازیکنان سالم هستند که بخشی از گروه دوم خواهد بود و مجاز به شروع داوطلبانه تمرینات سه روز در هفته شروع دوشنبه, ژوئن 22.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما انتظار ما نیست که یک بازیکن یا یک عضو هیات تست مثبت برای COVID-19,” UT مربی تام گفت: پنجشنبه گذشته. “بود که هدف ما است. من فکر می کنم که می شده اند یک بیت از یک رویا لوله به حال ما مجموعه ای را که برای به هدف.

“اما هدف یکی است را کاهش دهد. شما می دانید مطمئن شوید که ما را در هر مرحله لازم است با همه ما استراتژی کاهش به منظور مطمئن شوید که این تعداد باقی می ماند به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است. و سپس هنگامی که کسی تست مثبت است که ما مطمئن شوید که آن مرد جوان و یا عضو هیات dotting هر من و عبور از هر t در شرایط بازگشت به فعالیت پروتکل هایی است که باید در محل تعیین شده.”

nmoyle@express-news.net

توییتر: @NRMoyle

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>