هودهای اجاق گاز به تمیز نگه داشتن آشپزخانه شما کمک می کنند و باعث می شوند چربی و دود ناشی از هوا به حداقل برسد.

در هنگام انتخاب هود اجاق گاز برای تکمیل آشپزخانه خود مواردی وجود دارد که ما در این راهنما بیان کرده ایم تا در تصمیم گیری درست به شما کمک کند. شایان ذکر است که برخی از این گزینه ها با طرح موجود شما تعیین می شوند ، مگر اینکه بخواهید آشپزخانه خود را به طور کامل بازسازی کنید.

معایب هود مخفی صدا

هودهای اجاق گاز در دسترس است تا همه اجاق گازهای آزاد و توپی های داخلی را که می فروشیم متناسب باشد. برای اطمینان از کارآمد بودن آن ، بهتر است از یک هود به اندازه پلوپز یا اجاق گاز خود استفاده کنید ، اما هیچ قاعده ای وجود ندارد: شما می توانید تا زمانی که فضا داشته باشید ، هر سایز مورد نظر خود را متناسب کنید.

برخی از مدل های اجاق گاز و توپی دارای یک هود تطبیق در همان محدوده هستند اما انتخاب شما در مورد انتخاب هود مناسب برای شما مناسب است.

آشپزخانه های بزرگتر برای بازیافت حجم بیشتری از هوا به هودهای بزرگتر با موتورهای قدرتمندتر احتیاج دارند.

هودهای کوچکتر برای آشپزخانه های کم حجم مناسب تر هستند زیرا معمولاً میزان استخراج کمتری دارند.

انواع هود
انواع هود اجاق گاز در دسترس است که هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند.

درک این مسئله که دقیقاً هر نوع چه کاری انجام می دهد تا از داشتن هود مناسب برای آشپزخانه خود استفاده کنید ، مفید است.

هودهای ویزور – که به عنوان هودهای سنتی نیز شناخته می شوند ، اینها اساسی ترین و مقرون به صرفه ترین هود موجود در بازار هستند. آنها برای آشپزخانه های کوچکتر ایده آل هستند.

هودهای تلسکوپی – مشابه هودهای سایه بان ، این ویژگیها برای استفاده از پروفایل ساده تر در هنگام استفاده ، دارای بخش گسترده ای هستند.

هودهای سایبان – تقریباً کاملاً پنهان ، اینها باهوش و کارآمد هستند نه شیک ، اما کار را انجام می دهند.

هودهای یکپارچه – پنهان در پشت درب کمد ، اینها ناخوشایندترین هودها هستند که یکپارچه در آشپزخانه شما مخلوط می شوند.

هودهای دودکش – پایین تر از سقف ، این هودهای چشم نواز دارای کارایی بالا و بسیار شیک هستند اما به فضا احتیاج دارند.

هودهای جزیره ای – هود خیره کننده ای برای آشپزخانه ها با اجاق گازهای جزیره ، اینها بزرگ ، شیک هستند و واقعاً اظهار نظر می کنند.

روش فیلتراسیون
هودهای اجاق گاز از موتور داخلی استفاده می کنند تا چربی های موجود در هوا و دود سیگار را از هوا جدا کنید. دو روش مختلف وجود دارد که آنها می توانند این کار را انجام دهند ، از طریق استخراج یا چرخشی ، و هر کدام مزایای خاص خود را دارند.

هودهای استخراج – هودهای استخراج شده یا استخراج ، دود و گریس را از آشپزخانه بیرون می آورند و آن را از طریق لوله ای که به بیرون منتهی می شود ، از اتاق بیرون می کشند.

هودهای چرخشی – هودهای چرخشی ، هوای موجود در آشپزخانه را از طریق فیلترهایی که هوا را تمیز می کند ، هنگام عبور هوا از طریق پنکه ، قبل از ورود مجدد به داخل آشپزخانه به عنوان هوای تمیز ، دوباره بازیابی می کنند.