نحوه انتخاب بهترین کیبورد برای بازی بصورت تصادفی یا رقابتی (eSports) از جمله کیبوردهای بازی ارزان و مکانیکی توصیه شده در حال حاضر

آخرین بروزرسانی: 26 آگوست 2018

انتخاب بهترین کیبورد مخصوص بازی برای رایانه بازی جدید شما می تواند یکی از گزینه های ساده تر هنگام خرید لوازم جانبی باشد و برخی از گیمرها صرفاً می خواهند یک کیبورد فوق العاده اصلی ارزان قیمت و بدون زرق و برق داشته باشند که به سادگی کار را انجام می دهد. پس انداز کنید

سپس کسانی هستند که می خواهند کمی بیشتر وقت خود را صرف تحقیق کنند تا بتوانند یک صفحه کلید بازی خوب و اثبات شده را پیدا کنند که برترین بازیکنان بازی استفاده می کنند و از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و ماندگاری بالایی دارند ، دارای ویژگی های بیشتری هستند و بیشترین پاسخگو هستند.

در این راهنمای خرید برای انتخاب بهترین کیبورد بازی ، مواردی را که باید در مورد کیبورد ها به عنوان یک گیمر بدانید ، پوشش خواهیم داد ، ویژگی هایی را که باید در نظر بگیرید ، توضیح دهید و مثل همیشه مدل های پیشنهادی فعلی ما که مبتنی بر هم گسترده ، هم هدف هستند. ، تحقیقات بی طرفانه در مورد بازار و مطالعه آنچه که گیمرهای برتر در ژانرهای مختلف در واقع از خود استفاده می کنند ، نمای خوبی از آنچه که صفحه کلیدهای پول بهترین ارزش را برای شما به عنوان یک گیمر رقابتی گاه به گاه یا سخت به شما ارائه می دهند ، تشکیل می دهد. بیایید شکار را شروع کنیم.

فهرست

1 – بهترین کیبورد های بازی برای پول (انتخاب ارزش پیشنهادی از سپتامبر 2018)
1.1 – بهترین صفحه کلید بازی ارزان قیمت کمتر از 20 دلار برای گیمرهای گاه به گاه (سپتامبر 2018)
1.2 – بهترین صفحه کلید بازی مکانیکی بودجه زیر 50 دلار (سپتامبر 2018)
1.3 – بهترین صفحه کلید بازی زیر 100 دلار (سپتامبر 2018)
1.4 – بهترین صفحه کلید بازی پرمحتوا زیر 150 دلار (سپتامبر 2018)
1.5 – بهترین صفحه کلید برای eSports استفاده شده توسط Pro Gamers (سپتامبر 2018)
2 – نحوه انتخاب بهترین کیبورد برای بازی: ویژگی ها و مشخصات توضیح داده شده
2.1 – آیا صفحه کلید برای بازی مهم است؟
2.2 – صفحه کلید مکانیکی در مقابل غیر مکانیکی (ممبران) برای بازی
2.3 – آیا برای بازی و eSports به کلیدهای ماکرو نیاز دارید؟
2.4 – کیبوردهای بازی دارای نور پس زمینه؟
2.5 – کیبورد بی سیم و سیم بی سیم برای بازی؟

1 – بهترین کیبوردهای بازی برای پول (گزینه های ارزش افزوده توصیه شده از سپتامبر 2018)

1.1 – بهترین صفحه کلید ارزان قیمت بازی کمتر از 20 دلار (سپتامبر 2018)

Logitech MK120
نوع:

سیمی

ساخت:

غیر مکانیکی

توصیه می شود برای:

اگر بودجه کافی ندارید و فقط یک صفحه کلید اساسی و ارزان برای استفاده عمومی می خواهید و این برای بازی های گاه به گاه کافی است ، این صفحه کلید و دسته کوچک موسیقی جیبی no-frills قابل توجه است.

صفحه کلید / ماوس کوچک ماوس Logitech MK120

ذکر محترم:

صفحه کلید سیمی آمازون مبانی
نوع:

سیمی

ساخت:

غیر مکانیکی

توصیه می شود برای:

صفحه کلید اصلی آمازون نیز اگر به دنبال ارزان ترین تابلوی مطلق هستید که فقط کار را انجام داده اید و چیز دیگری بیشتر نیست ، خرید خوبی است.

صفحه کلید بدون ارزش آمازون از خود دارد

1.2 – بهترین صفحه کلید بازی مکانیکی بودجه زیر 50 دلار (سپتامبر 2018)

گیگابایت مکانیکی
نوع:

سیمی

ساخت:

مکانیکی (کلیدهای قرمز گیلاس)

توصیه می شود برای:

یک صفحه کلید مکانیکی از نظر مقادیر مناسب. اگر نیازی به بهترین موارد موجود در آنجا ندارید واقعاً نمی توانید برای قیمت اشتباه کنید.

صفحه کلید مکانیکی قابل احترام گیگابایت در بودجه

1.3 – بهترین صفحه کلید بازی زیر 100 دلار (سپتامبر 2018)

Logitech G105
نوع:

سیمی

ساخت:

غیر مکانیکی

توصیه می شود برای:

صفحه کلید بازی مناسب در سطح ورودی با کلیدهای دارای نور پس زمینه ، 6 کلید قابل برنامه ریزی و کیفیت مناسب برای قیمت . اگرچه مکانیکی نیست ، زیرا هزینه های آن کمی بیشتر است ، کلیدها بسیار خوب و محکم هستند و این تخته باید در حالی که اگر بیش از حد بدرفتاری نکنید ، به شما یک نمایشگاه عادلانه بدهد.

Logitech G105: عالی برای اکثر گیمرها

1.4 – بهترین صفحه کلید بازی پرمحتوا زیر 150 دلار (سپتامبر 2018)

Corsair K70 RGB RapidFire
نوع:

سیمی

ساخت:

مکانیکی (سرعت گیلاس MX)

توصیه می شود برای:

یکی از بهترین کیبوردهای بازی در بازار با داشتن کلیدهای با کیفیت بالا ، پاسخگو ، مکانیکی Cherry MX ، روشنایی قابل تنظیم RGB ، کلیدهای قابل برنامه ریزی ، کنترل های صوتی ، دوام عالی و موارد دیگر. اگر شما می خواهید بهترین سرمایه گذاری ها را برای اطمینان از دستیابی به صفحه کلید بازی خوب انجام دهید و این مسافت را برای شما طولانی تر کند ، این همان چیزی است که ما پیشنهاد می کنیم. اما باز هم ، بیشتر گیمرها به چیزی شبیه به این نیاز نخواهند داشت ، بنابراین مطمئن باشید که در واقع می خواهید به مزایای ارزان تر بپردازید ، بنابراین از خرید خود پشیمان نخواهید شد.

Corsair’s K70 یک هیئت مدیره با کیفیت بالا است که برای گیمرها طراحی شده است

ذکر قابل تقدیر:

Logitech G710
نوع:

سیمی

ساخت:

مکانیکی (کلیدهای آبی Cherry MX)

توصیه می شود برای:

صفحه کلید مکانیکی دیگری با کیفیت بالا برای بازی های همه منظوره و مناسب برای تایپ دقیق. Logitech معمولاً شرط مطمئنی برای لوازم جانبی بازی است و این برد نیز از این قاعده مستثنی نیست.

Logitech G710

1.5 – بهترین کیبورد برای eSports استفاده شده توسط Pro Gamers (سپتامبر 2018)
ما همچنین به این نکته توجه می کنیم که کیبوردها محبوب ترین در میان گیمرهای برتر در بین ژانرهای eSports هستند ، و در حالی که شما به هیچ وجه نیازی به استفاده از همان کیبورد ندارید ، زیرا بسیاری از صفحه کلیدهای خوب در آنجا مناسب برای eSports و صفحه کلید به اندازه ماوس برای بازی های رقابتی مهم نیست ، این مکان مناسب برای شروع جستجوی صفحه کلید است زیرا اکثر افراد حرفه ای در واقع از صفحه کلیدهای عالی استفاده می کنند. در زیر برخی از محبوب ترین کیبوردهای بازی وجود دارد که در این روز و سن برای بازی های بزرگ ، بازیکنان برتر حرفه ای را در همه ژانرها پیدا می کنید که شامل ویژگی های خاصی است که به عنوان یک پخش کننده eSports رقابتی (یا بهتر ، هر چیزی که در راه شما باشد را از بین ببرید) مانند واکنش سریع صاعقه.

صفحه کلید بازی مکانیکی Corsair Strafe
نوع:

سیمی

ساخت:

مکانیکی (کلیدهای قرمز گیلاس MX)

توصیه می شود برای:

یک کیبورد مکانیکی با کیفیت بسیار پاسخگو با قیمت مناسب. برای بازی های رقابتی سریع قدم بسیار توصیه می شود و با LED های قرمز نیز بسیار جالب به نظر می رسد.

صفحه کلید قابل اعتماد “Strafe” کورسایر شما را در گرمای نبرد کم نمی کند

نکات برجسته: (صفحه کلیدهای خوب برای eSports)

Zowie Celeritas II
SteelSeries 6GV2
Corsair STRAFE
Corsair Vengeance K95
CM Storm QuickFire TK
FNATIC Gear Rush G1
طیف Orion Logitech G810
XTRFY K2
Razer BlackWidow Chroma V2
HyperX Alloy FPS

2 – نحوه انتخاب بهترین کیبورد برای بازی: ویژگی ها و مشخصات توضیح داده شده

2.1 – آیا صفحه کلید برای بازی مهم است؟
داشتن یک صفحه کلید بازی خوب در کنار شما می تواند در طول بازی های خاص سریع تر و کارآمد تر باشد ، می تواند چیزی را مانند حوصله تایپ کردن به عنوان یک هنر احساس کند و باعث شود که اگر تطبیق LED داشته باشید ، واقعاً می تواند به زیبایی شناسی کلی ساخت شما بیافزاید. چراغ برای eSports و گیمرهای حرفه ای ، داشتن بهترین کیبورد بازی به طور ناگهانی اهمیت بیشتری پیدا می کند ، زیرا می خواهید بهترین ابزار برای دستیابی به هرگونه مزیت در رقابت خود بدست آورد.

برای گیمرهای مشتاق و طرفدار ، صفحه کلید شما به اندازه انتخاب ماوس در هنگام تسلط بر eSports مهم نیست ، اما اشتباه نکنید. هنوز هم مورد توجه مهمی است زیرا همه صفحه کلیدها به طور یکسان ایجاد نمی شوند و برخی از راه های خاص به شما دست بالایی می دهند. مانند انتخاب ماوس ، انتخاب یک صفحه کلید در نهایت به ترجیح شخصی کاهش می یابد و احساس راحتی و دقت بیشتر برای شما به وجود می آید.

در حالت ایده آل می خواهید در صورت امکان تابلوهای مختلفی را امتحان کنید و بر روی مواردی که بهترین احساس را برای شما قرار داده است مستقر شوید ، اما اگر این امکان وجود ندارد مانند سفارش آنلاین ، پس مطمئن شوید که تحقیق خود را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که تخته مناسب برای نیازهای شما

شما نمی خواهید با یک صفحه کلید ناراحت کننده گیر شوید ، زیرا می خواهید یک ساعت از وقت را با آن بگذرانید ، و مشکلات بهداشتی مانند جراحات مچ دست هیچ شوخی نیست و به راحتی در صحنه eSports نمی توان گرفت. آنها اتفاق می افتد. خوب بودن در یک بازی به کیبورد و ماوس شما ساعت ها نیاز دارد ، بنابراین ارگونومی اهمیت دارد. از هر کیبوردی که ناراحت کننده و پر فشار باشد استفاده نکنید.

2.2 – صفحه کلید مکانیکی در مقابل غیر مکانیکی (ممبران) برای بازی
دو نوع کیبورد اصلی وجود دارد: مکانیکی که عموما از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و دارای هر کلید به صورت جداگانه هستند و صفحه کلیدهای ممبران (یا گنبد لاستیکی) که بیشتر کیبوردهای ارزان قیمت مدرن ساخته شده اند و از یک صفحه لاستیکی برای همه کلیدها تشکیل شده اند. کیبوردهای مکانیکی برای بازی (و غیر بازی) بهتر هستند زیرا در هنگام فشار دادن یک کلید به شکل ضربه ، کلیک یا احساس پاک بودن کلید ، بازخورد واضح تر ، قوی تر و دقیق تری به شما می دهند ، این بدان معنی است که می توانید بیشتر به طور دقیق و دقیق دستورات خود را از صفحه کلید به بازی خود اختصاص دهید.

به عبارت دیگر ، با کیبوردهای مکانیکی بهترین واکنش پذیری را خواهید داشت ، با لمس ترین بازخورد ، و همچنین کلیدهای از دست رفته کلید را از بین خواهید برد. بعلاوه ، کلیدهای مکانیکی از کیفیت بالاتری و با دوام بیشتری برخوردار هستند و بنابراین طولانی تر خواهند شد و در دراز مدت برچسب قیمتی بالاتر آنها نیز ارزشمند خواهد بود.

اگر در حال سرمایه گذاری در صفحه کلید مکانیکی برای eSports برتر نیستید ، به خصوص برای بازی هایی مانند CS: GO یا Overwatch که هر لبه کوچک در آن حساب می شود ، در اینجا نظر شما چه خواهد بود: هر CS: GO و گیمر حرفه ای Overwatch از مکانیکی استفاده می کند صفحه کلید آنها همچنین بطور گسترده توسط همه گیمرها در ژانرهای دیگر نیز انتخاب می شوند.

اگر می خواهید در سطح بالایی نیز رقابت کنید و هرگونه موانع را برای بازی کردن به بهترین وجه خود بردارید ، عاقلانه پیروی می کنید ، اما اگر در بودجه تنگ خود هستید ، یک راه اندازی ارزان تر و غیر مکانیکی مجبور خواهید بود این پایان جهان نیست. اگر مجبور هستید هزینه کمتری را در محیط جانبی داشته باشید ، در بیشتر موارد بهتر است آن را به عنوان مخالف ماوس یا مانیتور خود ، کیبورد خود قرار دهید.

صفحه کلید مکانیکی خطی در مقابل لمسی در مقابل کلیک کنید

این روزها انواع مختلفی از کلیدهای کیبورد مکانیکی در انواع مختلف مانند Cherry MX Red ، Cherry MX Brown ، Kailh Black ، Kailh Blue ، Razer Logitech Romer-G وجود دارد و لیست همچنان ادامه دارد. هر کدام ویژگی ها و احساسات خاص خود را دارند ، اما خوشبختانه همه آنها زیر یکی از سه نوع اصلی قرار می گیرند که باعث می شود انتخاب صفحه کلید مکانیکی مناسب بسیار ساده تر شود.

کلیدهای خطی چیست؟ (به عنوان مثال Cherry MX Red)

این نوع کلیدها به طور معمول ساکت هستند و بدون داشتن لمس لمسی ، احساس صافی می کنند یا کلیک می کنند تا به شما بازخورد دهند. برای تایپ سنگین توصیه نمی شود ، اما برای بازی های سریع قیمتی که نیاز به فشار سریع و تکرار کلید دارند ، مناسب است زیرا نیروی کمتری برای فشار دادن هر کلید وجود دارد و نیازی به گنبد یا کلیک برای غلبه بر هر پرس نیست.

کلیدهای لمسی چیست؟ (به عنوان مثال Cherry MX Brown)

مانند کلیدهای خطی بی سر و صدا ، اما با یک دست انداز لمسی کوچک در وسط سفر که احساس می کنید دقیقاً می دانید وقتی سیستم شما ضربات کلید شما را ثبت می کند.

کلیدهای کلیک چیست؟ (به عنوان مثال Cherry MX Blue)

مانند کلیدهای لمسی ، در وسط سفر یک دست انداز کوچک وجود دارد ، اما به جای اینکه هیچ صدا وجود ندارد ، یک صدای کلیک تیز در نقطه تحریک وجود دارد (یعنی وقتی سیستم شما ضربات کلید را ثبت می کند). معمولاً بهترین کلیدها برای تایپیست های سنگین که صدای سر و صدای اضافی را در نظر نمی گیرند ، اما اغلب دارای چیزی هستند که به عنوان هیستروزیس شناخته می شوند که یک صفت ایده آل برای بازی نیست.

هیسترزیس در اصل زمانی است که نقطه آزاد شدن یک سوئیچ (لحظه فعال سازی) بالاتر از نقطه تحریک باشد ، با بیش از حد بیش از حد هیسترزیس برای بازی مشکل دارد زیرا فشار دادن مکرر همان کلیدها در پشت سر هم سخت تر است. به طور کلی ، هر نوع صفحه کلید مکانیکی می تواند برای بازی به خوبی کار کند و واقعاً به ترجیح شخصی و آنچه از نظر شما بهتر است ، می آید.

اما اگر شک دارید برای یک صفحه کلید مکانیکی خطی یا لمسی استفاده کنید زیرا کلیدهای کلیک بر اثر آن پسماند می توانند مشکل ساز باشند. برای انجام فشارهای سریع کلید شما ممکن است دارای مشکلاتی باشد زیرا مجبور هستید که یک هدف را عمداً آزاد کنید تا دوباره آن را فشار دهید.

2.3 – آیا برای بازی و eSports به کلیدهای ماکرو نیاز دارید؟
کلیدهای ماکرو و نور پس زمینه ، اگرچه جنبه های اساسی برای داشتن صفحه کلید مناسب برای eSports مهم نیست ، ممکن است ویژگی هایی باشد که می خواهید فاکتور آن نیز باشید. کلیدهای ماکرو کلیدهای جایزه روی یک صفحه کلید هستند که می توانید عملکردهای خاصی را به استفاده از نرم افزار کیبورد ارائه شده اختصاص دهید ، مانند فعال کردن مهارت ها و مهارت های خاص در بازی با سهولت. به عبارت دیگر ، آنها کلیدهای قابل برنامه ریزی اضافی در صفحه کلید شما هستند که می توانید آنها را به حرکات یا عملکردهای خاصی در بازی اختصاص دهید. بیشتر گیمرها به این ویژگی احتیاج نخواهند داشت زیرا به طور عمده به گیمرهای MMO که می خواهند به راحتی به حرکات خاص و ترکیب هایی در بازی دسترسی پیدا کنند ، نیاز دارند ، اما کلیدهای اضافی نیز می توانند با شوترهای رقابتی و بازیهای RTS همراه باشند.

خرید کیبورد ژله ای کیبورد ها ممکن است با چند کلید ماکرو همراه باشند ، و برخی با بسیاری از جمله 18 یا بیشتر میکرومناژ انواع چیزهای موجود در بازی شما ، اما آنها معمولاً کمی گران تر و بزرگتر هستند. حتماً از این کلیدها استفاده کنید و قبل از صرف هزینه اضافی در صفحه کلید فانتزی ، فضای صفحه کلید بزرگتر را در اختیار داشته باشید. استفاده از ماکرو در صفحه کلید بازی همه به اولویت شخصی و بازی های خاصی که بازی می کنید کاهش می یابد بلکه نسبت به قوانین نیز احتیاط کنید. معمولاً ماکروها تا زمانی که یک کلید فقط به یک عملکرد اختصاص داده می شود در بازی رقابتی مناسب هستند.

2.4 – کیبوردهای بازی دارای نور پس زمینه؟
نور پس زمینه یک ویژگی بسیار استاندارد امروزه در مورد صفحه کلید های بازی است که برخی از مدل ها دارای نور یک رنگ ، چندین رنگ یا جلوه های ویژه هستند. اگرچه نور پس زمینه عمدتاً برای اهداف زیبایی شناسی است ، اما از کاربردهای عملی آن مانند دیدن تاریکی استفاده می کند و هنگام تغییر زمان در CS ، تغییر رنگ را تغییر می دهد: اگر شما نوع بازیکنی هستید که دوست دارد دیگری را باز کند ، بروید. پنجره هنگامی که کشته شدید (به عنوان مثال برخی از صفحه کلید های SteelSeries می توانند این کار را با برنامه GameSense از SteelSeries انجام دهند).

2.5 – کیبورد بی سیم و سیم بی سیم برای بازی؟
همانطور که احتمالاً بر اساس تمام صفحه کلیدهای بازی توصیه شده ما در بالای مدلهای سیمی تصور می کنید ، برای بازی شما در حالت ایده آل می خواهید یک صفحه کلید سیمی تهیه کنید تا مسئله احتمالی تاخیر ورودی را برطرف کنید. برای بازی های رقابتی و eSports ، این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار می شود و گرفتن صفحه کلید سیمی امری ضروری است. اگرچه به عنوان یک گیمر گاه به گاه ، واقعاً اهمیتی نخواهد داشت.

کمک خواستن؟ بازخورد دارید؟ PC Blew Up؟

برای سؤالات ساده و کمک به انتخاب قسمت ها ، درباره مرکز بازی Gaming PC Builds اظهار نظر کنید و به یک گیمر کمک خواهیم کرد.

برای راهنمایی و راهنمایی بیشتر در مورد عمیق تر و ویژه 1 – 1 ، کتاب الکترونیکی ما با دسترسی به ایمیل پشتیبانی اختصاصی ما برای کمک و مشاوره مداوم در هر زمان که بخواهید در طول سفر DIY خود (فقط برای مشتریان) نیاز دارید ، فراهم می شود.

به هر حال امیدوارم که این مقاله با راه اندازی شما کمک کند و موفق باشید.